Bep Riemens Y 0i FAMILIEBERICHTEN 17 dpg David Willem Lobbezoo Albertina Theresia Verstraete DANKBETUIGING Tonnie van Pamelen OVERLEDEN ■li- vrijdag 1 november 2019 FAMILIEBERICHTEN Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo wasje wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen we denken aan wat is geweest. In de mooie leeftijd van 89 jaar ging zacht en kalm van ons heen onze lieve vader en opa weduwnaar van Machelina Heijboer Rilland-Bath, Vlissingen, 17 oktober 1930 30 oktober 2019 Hoek Marjan Lobbezoo Johan Declerq Arjen en Linda; Isa, Roos Arnoud en Afke; Joris Hilde, Froukje Marjolein en Christoff Kapelle Ineke en Rinus van Tilburg-Lobbezoo Elly Roel en Annet; Romy, Amy Jeroen en Bianca; Joey Roos-Anne en Mark; Finnley, Sam Marianne Bas; Ivy, Siem Lewedorp Danny Eva en Bart Femke Wij bedanken de verpleging en verzorging van TerReede, woning28 voorde liefdevolle verzorging van pa. Correspondentieadres: Langestraat 74 4542 AJ Hoek De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 5 november om 10.45 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Oude Dijk te Nieuw en St. Joosland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn in voornoemd uitvaart centrum. Na een langzaam afnemende gezondheid is overleden weduwe van Florent Verschelden Eede, 28-9-1926 t Axel, 30-10-2019 correspondentieadres: Familie van Cadsand-Verschelden Kanaalkade 68 4571 CL Axel Maandag 4 november is er vanaf 10.00 uur gelegen heid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna u om 10.30 uur wordt uitgenodigd voor de crematie plechtigheid. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ont moeten in de koffiekamer. Schriftelijke condoleance. Onze dank gaat uit naar het team van 'De Vurssche', voor hun inzet en goede zorg. Ook als u geen kaart heeft ontvangen, bent u welkom. Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons steun en troost gegeven. Fons en Lia Neven en nichten Terneuzen, november 2019 COLOFON E -mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 Nooit vragen, nooit klagen, alles altijd zelf dragen. Bewonderenswaardig was haar levenskracht. Plotseling is van ons heengegaan onze zus, schoonzus en tante Oost- en West-Souburg, 23-08-1942 Terneuzen, 30-10-2019 Suus en Freek Trudie en Jan Marijke en Henk Neven en nichten Correspondentieadres: Plataanstraat 11, 4537 TK Terneuzen Er is gelegenheid om van Bep afscheid te nemen op maandag 4 november van 13:30 tot 13:50 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen, waar aansluitend om 14:00 uur de afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden. Na de plechtigheid bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium voor een informeel samenzijn. Kom zoals je bent. Heeft u geen rouwkaart ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Metfamilieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 71