4 CONTACTAo The next step: Waarde toevoegen en behouden Van geldverstrekker naar financieel regisseur KENNISPARTNER DE ZEEUWSE RABOBANKEN II Ga voor tickets en bezoekersinformatie naarContacta.nl Volgons voor updates en actuele info O O Bezoek Rabobank op stand 104 tijdens Contacta.nl. Frank Capel is sinds juni dit jaar directeur van Rabobank Oosterschelde, met vestigingen in Goes, Zierikzee en Tholen. De kennismaking met Zeeland bevalt hem uitstekend. "Wat een prachtige provincie is dit. Als ik kijk naar de bedrijven, zie ik een enorme diversiteit en veel innovatie. Dat mogen Zeeuwen best wat harder van de daken schreeuwen. Dat lijkt me wenselijk om het hoofd te bieden aan alle vacatures, die hiervoor handen zijn." Juiste verbindingen The next step Rabobank Frank vindt dat hij de mooiste baan heeft. Het valt zelfs zijn dochters op dat hij 's ochtends met een grote glimlach naar zijn werk gaat. "Laatst vroegen ze hoe dat toch komt. Toen vertelde ik over de afwisseling in mijn werk. Ik spreek met zoveel ondernemers en mag vaak bij mooie bedrijven achter de schermen kijken, dat is echt fantastisch." Op korte termijn wil Frank met name kennis maken met de ondernemers in zijn werkgebied. Contacta biedt hem wat dat betreft een uit gelezen kansom ondernemers persoonlijk te ontmoeten. "Ik heb inmiddels alle drie de dagen geblokt in mijn agenda", vertelt hij. "Ik vind het heel belangrijkom persoon lijk contact te leggen en drempels weg te nemen. Ik wil als bank toegankelijk zijn en daarin zelf ook een rol spelen. Mensen bij elkaar brengen bijvoorbeeld, en waar nodig de juiste verbin dingen leggen." Frank Capel - directeur van Rabobank Oosterschelde Op de wat langere termijn richt hij zijn vizier op de positionering van de Rabobank als zakelijke partner. Een partnership dat, als het aan hem ligt, veel verder gaat dan het verstrekken van geld. "Ik heb een regisseursrol voor ogen. We kunnen immers niet altijd alles meerfinan- cieren, maar we kunnen wel meedenken, adviseren en ons netwerk beschikbaar stellen." Daarmee speelt hij in op de uitdagingen waar mee banken te maken hebben. Naast de lage rente, noemt hij daarbij onder andere de toe zichthouderdie keer op keer nieuwe maatregelen aankondigt en nieuwe toetreders op de markt. "Innovatie heeft daarom ook binnen de Rabo bank alle aandacht. Het thema van de Contacta, 'The next step', is zeker ook op mijn werk van toepassing. Samen met collega's denken we na over een nieuw verdienmodel. De circulaire economie is een ander voorbeeld van 'The next step'. Waarde toevoegen en behouden, dat zijn uitdagingen waarmee wij bezig zijn." Rabobank Rabobank Rabobank stand 2019 - Artist impression

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 60