FAMILIEBERICHTEN 15 Lex Wolf Lex Wolf Willem de Bruijne Henny ffiuatzf DANKBETUIGING Laurens Jan Schets donderdag 31 oktober 2019 Dan ga ik op tot Gods altaren, Tot God, mijn God, de bron van vreugd; Dan zal ik, juichend, stem en snaren Ten roem van Zijne goedheid paren, Die, na kortstondig ongeneugt, Mij eindeloos verheugt. Psalm 43:3 berijmd Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar dat hij zo lang bij ons mocht zijn, delen wij u mede dat zacht en kalm in de Heer is ontslapen, na een zorgzaam en werkzaam leven, mijn lieve man, onze vader, opa en overopa echtgenoot van Klaartje Lodder eerder gehuwd geweest met Adriana Schipper, overleden 4 juni 1972 Meliskerke, 9 nov. 1927 Goes, 29 okt. 2019 Yerseke: Klarie de Bruijne-Lodder Yerseke: Jan in liefdevolle herinnering Wilma en Alfred Oostkapelle: Dies en Cora Kloetinge: Arrianne en Paul Oost-Souburg: WimenCora Goes: Rien en Jenny Yerseke: Petra en Ivan Klein- en achterkleinkinderen Moerplein 43 4401 HZ Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door ds. D. Westemeng zal maandag 4 november om 13.30 uur worden gehouden in de Gereformeerde Kerk, Damstraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je liefde leeft voor altijd in mijn hart. 13 september 1957 24 oktober 2019 Joke Duvekot Michiel en Jacquelien Iris en Johan Aron en Luke De afscheidsbijeenkomst heeft in besloten kring plaatsgevonden. Graag wil ik iedereen bedanken die de laatste maanden liefde, zorg en aandacht aan Lex en mij hebben gegeven. Dit zal ik koesteren. Correspondentieadres: Joke Duvekot Hagepreekgang 17 4331 GR Middelburg Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame en eigenzinnige Mama en Oma Henny Henderika Willemina Maas-Beuving Franeker 15-03-1932 Geersdijk 28-10-2019 Weduwe van Johan Maas Dieuwke Cees, Lizan Rob Ruby, Elyse, Vincent en Jackie Het afscheid vindt plaats op zaterdag 2 november om 14:30 uur in Crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2,4462 HZ Goes. Correspondentieadres: Houtendijk 16,1871 GN Schoort Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Wij voelen ons verslagen door het plotseling overlijden van mijn lieve vrouw, ons ma en oma Bergen op Zoom, 23 december 1947 Middelburg, 29 oktober 2019 Ko Corbijn Marion en Martin Jarick en Nathalie Tigo LunaOf Susanne en Ronald Tessa Correspondentieadres: Volkerakstraat 78 4335 VK Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 4 november om 13.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren. Een groot gemis. De man van onze zus Joke is overleden Jan Duvekot en Sitah Lampert Marja en Ton den Hartog - Duvekot Harold en Anneke Duvekot - Bimmel Peter Duvekot en Ingrid Wunnekink Neven en nichten Het ongeloof en verdriet blijft groot Wij willen iedereen bedanken voor de vele kaarten, brieven, bloemen, steun en lieve woorden die wij mochten ontvangen. Na het plotseling overlijden van mijn lieve man, maatje, vader, zoon, broer en zwager. Rens Uw belangstelling heeft ons goed gedaan! Krista en kinderen Familie Schets Familie Hersbach St Laurens, oktober 2019 COLOFON E mail familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43