Lenie Tenbroek-Kruis FAMILIEBERICHTEN 13 Ruby-An de Smet OVERLEDEN Pieternella de Bruijne-Korstanje - Ella - Mathilda Josepha Co m p i et- H oef e ij ze rs Hilda David Kramer David Kramer David Kramer IN MEMORIAM Abide with me; fast falls the eventide. In life, in death, o Lord, abide with me. Op de mooie leeftijd van 89 jaar is onze lieve moeder en oma overleden. Zij laat ons vele dierbare liefdevolle herinneringen na. weduwe van Jakob Abraham de Bruijne Goes 9 juli 1930 t Goes, 26 oktober 2019 Marina en Jack Jessica en Rens David Peter Adriaan t en Mieke Anne-Marie Debora en Shiqi Sebastiaan Eduard Correspondentieadres: Oostwal 75,4461JV Goes De begrafenis zal in kleine familiekring plaatsvinden. Willy Josephus Maria Compiet Tot het einde zelfstandig haar leven in eigen hand houdend Verdrietig, maar met mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma weduwe van Piet Tenbroek Amsterdam, 29 oktober 1935 t Terneuzen, 25 oktober 2019 Irene en Loek Fierinck-Tenbroek Eline en Karei Marcelle en Björn Monique en Jos Geluk-Tenbroek Evi Joost en Janice Tijs De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 2 november om 12.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend is er een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Nooit meer een praatje voor het huis Nooit meer naar de voetbal Nooit meer een rondje op de fiets Zierikzee, 26 oktober 2019 Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de thuiszorg Cleijenborch en hospice Kaaskenshuis te Zierikzee voor de liefdevolle verzorging. Ik kan niet geloven dat het leven verder gaat, zonder jou, mijn steun en toeverlaat. dinsdag 29 oktober 2019 Het leven van een mens is als een voetstap in het zand die wordt weggevaagd als de vloed de grens verlegt tussen zee en zand. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame ma en oma echtgenote van Hontenisse, 7 februari 1949 t Terneuzen, 25 oktober 2019 Hulst: Willy Compiet Hulst: John en Marjon Compiet-Rademakers Jarno, Niels St. Pauwels: Jurgen en Dominique Compiet-Weyn Esmée Van Ceulenplein 6, 4561 LB Hulst het U kunt afscheid nemen van Hilda in uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 30 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 31 oktober om 10.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, als u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Groot is het verdriet na het overlijden van onze lieve man, vader en opa echtgenoot van Adriana van Belzen Colijnsplaat, 23 mei 1936 Adriana Kramer-van Belzen Marie Kramer Vivian Nigel Janneke Kramer Onze man, vader en opa is opgebaard in de aula van de Thuishaven, Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar donderdag 31 oktober van 19:00 tot 19:30 uur. De afscheidsdienst, waarbij de familie uw aanwezig heid op prijs stelt, zal worden gehouden op zaterdag 2 november om 10:45 uur in de Dorpskerk, Havelaar straat 30 te Colijnsplaat, waarna aansluitend om ongeveer 12:00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de Thuishaven. Mochten wij zijn vergeten u een rouwkaart te zenden, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve opa, Met heel veel verdriet moet ik afscheid nemen van mijn fantastische opa: Hij was mijn alles. Opa is altijd tegen me blijven praten, ook al kon ik de eerste jaren van mijn leven niet reageren. Zijn vertrouwen, medeleven en geduld zorgden ervoor dat ik me steeds meer op mijn gemak ging voelen om toch te durven praten. Onze band werd daardoor heel hecht. Door zijn geweldige humor en ondeugend gedrag heb ik heel veel om hem gelachen. Hij zei gewoon wat hij dacht en daar was ik altijd wel jaloers op. Hij meldde me ziek op school wanneer ik geen zin had, we maakten samen fietstochten en hij trakteerde me vaak op friet en snacks, altijd in het gezelschap van katten waar we allebei dol op waren. Met veel plezier vertelde hij verhalen van vroeger, maar langdradige gesprekken van andere mensen konden hem niet interesseren; dan zocht hij altijd oogcontact met mij om vervolgens over en weer te knipogen. Toen zijn gezondheid sterk achteruit ging kwam onze hechte band nog meer tot uiting. Hij wilde alleen van mij nog wat drinken en riep mijn naam als hij hulp nodig had. Helaas nam zijn energie steeds meer af om nog te kunnen communiceren, maar zoals hij vroeger ook bij mij deed, ben ik altijd tegen hem blijven praten, ook al kon hij niet meer reageren. Ik zal hem zo ontzettend missen. Vivian Kramer Met droefheid geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte de HEERE uit ons midden heeft weggenomen, onze geliefde zwager en oom echtgenoot van A. Kramer - van Belzen Boudewijn en Janny van Belzen - Kamerling nichten Arnemuiden, 26 oktober 2019 ILL "zo stil en zo verloren ging je weg.." 29-10-2013 COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTUDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 64