Lenie Tenbroek-Kruis FAMILIEBERICHTEN 13 David Kramer David Kramer David Kramer Jan ftCdert Jonker Dirkje Cornelia Zoeteweij Als het leven donker wordt Is sterven een ver-lichting 3 september 1938 26 oktober 2019 Na elkaar in liefde te hebben omarmd Namen we intens aficheid En is Jan in vrede gestorven. Aikina Jonker - Kamphuis Koos, Cindy, Lotte Obbe Chiel, Vivianne Sascha Wij willen het leven van Jan gedenken en afscheid van hem nemen op 31 oktober om 15:00 uur in de Doopsgezinde Kerk in Middelburg, Lange Noordstraat 62. Vanaf 14:00 uur is hier gelegenheid tot condoleren. Na het afscheid zullen wij om 16:30 uur Jan begraven op de Begraafplaats in Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Wij vinden het fijn om jullie daarna te ontmoeten in de koffiekamer van de Begraafplaats. Correspondentieadres: Aikina Jonker, Wachttoren 11, 4336 KL Middelburg Tot het einde zelfstandig, haar leven in eigen hand houdend Verdrietig, maar met mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma weduwe van Piet Tenbroek Amsterdam, 29 oktober 1935 t Terneuzen, 25 oktober 2019 Irene en Loek Fierinck-Tenbroek Eline en Karei Marcelle en Björn Monique en Jos Geluk-Tenbroek Evi Joost en Janice Tijs De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 2 november om 12.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend is er een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve en zorgzame moeder, oma en overoma sinds 28 november 2016 weduwe van Johannes Rottier in de leeftijd van 92 jaar. 's-Gravenpolder: Corrie en Paul de Korne-Rottier Yerseke: Tom en Ria Rottier-de Goffau Middelburg: Ineke en Johan Slinger-Rottier Vlissingen: Anja en Rubio Curial-Rottier Yerseke: Anton Rottier Klein- en achterkleinkinderen Yerseke, 27 oktober 2019 Correspondentieadres: Galjoenstraat 10,4401 JH Yerseke De rouwdienst wordt D.V. gehouden donderdag 31 oktober om 10.00 uur in de kerk van de Gerefor meerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen We willen personeel en vrijwilligers van Moerzicht bedanken voor de liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. dinsdag 29 oktober 2019 PM Nooit meer een praatje voor het huis Nooit meer naar de voetbal Nooit meer een rondje op de fiets Groot is het verdriet na het overlijden van onze lieve man, vader en opa echtgenoot van Adriana van Belzen Colijnsplaat, 23 mei 1936 Zierikzee, 26 oktober 2019 Adriana Kramer-van Belzen Marie Kramer Vivian Nigel Janneke Kramer Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de thuiszorg Cleijenborch en hospice Kaaskenshuis te Zierikzee voor de liefdevolle verzorging. Onze man, vader en opa is opgebaard in de aula van de Thuishaven, Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar donderdag 31 oktober van 19:00 tot 19:30 uur. De afscheidsdienst, waarbij de familie uw aanwezig heid op prijs stelt, zal worden gehouden op zaterdag 2 november om 10:45 uur in de Dorpskerk, Havelaar straat 30 te Colijnsplaat, waarna aansluitend om ongeveer 12:00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de Thuishaven. Mochten wij zijn vergeten u een rouwkaart te zenden, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve opa, Ik kan niet geloven dat het leven verder gaat, zonder jou, mijn steun en toeverlaat. Met heel veel verdriet moet ik afscheid nemen van mijn fantastische opa: Hij was mijn alles. Opa is altijd tegen me blijven praten, ook al kon ik de eerste jaren van mijn leven niet reageren. Zijn vertrouwen, medeleven en geduld zorgden ervoor dat ik me steeds meer op mijn gemak ging voelen om toch te durven praten. Onze band werd daardoor heel hecht. Door zijn geweldige humor en ondeugend gedrag heb ik heel veel om hem gelachen. Hij zei gewoon wat hij dacht en daar was ik altijd wel jaloers op. Hij meldde me ziek op school wanneer ik geen zin had, we maakten samen fietstochten en hij trakteerde me vaak op friet en snacks, altijd in het gezelschap van katten waar we allebei dol op waren. Met veel plezier vertelde hij verhalen van vroeger, maar langdradige gesprekken van andere mensen konden hem niet interesseren; dan zocht hij altijd oogcontact met mij om vervolgens over en weer te knipogen. Toen zijn gezondheid sterk achteruit ging kwam onze hechte band nog meer tot uiting. Hij wilde alleen van mij nog wat drinken en riep mijn naam als hij hulp nodig had. Helaas nam zijn energie steeds meer af om nog te kunnen communiceren, maar zoals hij vroeger ook bij mij deed, ben ik altijd tegen hem blijven praten, ook al kon hij niet meer reageren. Ik zal hem zo ontzettend missen. Vivian Kramer Met droefheid geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte de HEERE uit ons midden heeft weggenomen, onze geliefde zwager en oom echtgenoot van A. Kramer - van Belzen Boudewijn en Janny van Belzen - Kamerling nichten Arnemuiden, 26 oktober 2019 COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTUDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45