12 FAMILIEBERICHTEN Lena Jobse-de Jager Adriaan Albertus de Jonge - Adri - Adri de Jonge Nni OVERLEDEN dinsdag 29 oktober 2019 ks. - Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn schoonzus, onze lieve tante Elisabeth Best - de Kuijper (Tante Bep) M J. Pluijmers, neven en nichten Abide with me; fast falls the eventide. In life, in death, o Lord, abide with me. Op de mooie leeftijd van 89 jaar is onze lieve moeder en oma overleden. Zij laat ons vele dierbare liefdevolle herinneringen na. Pieternella de Bruijne-Korstanje - Ella - weduwe van Jakob Abraham de Bruijne Goes 9 juli 1930 t Goes, 26 oktober 2019 Marina en Jack Jessica en Rens David Peter Adriaan t en Mieke Anne-Marie Debora en Shiqi Sebastiaan Eduard Correspondentieadres: Oostwal 75,4461JV Goes De begrafenis zal in kleine familiekring plaatsvinden. Groot is de leegte die zij achterlaat mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig, maar dankbaar dat zij zolang in ons mid den was, geven wij kennis van het heengaan van onze geliefde moeder, oma en oudoma weduwe van Cornelis Jobse Wolphaartsdijk, 3 juli 1923 t Goes, 27 oktober 2019 Lenie, in herinnering Rudi Erik en Janine, Mitch Jannie Correspondentieadres Abelenstraat 8,4462 BR Goes De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op vrijdag 1 november om 10.00 uur in de aula van rouwcentrum De Bevelanden, Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal omstreeks 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Goes. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het rouwcentrum. Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje. En alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt ik ben wat moe. Maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Met verdriet in ons hart, maar dankbaar voor al je liefde en zorg en ook vooral trots op wie je was, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man, onze vader en opa 27februari 1949 - f 27 oktober 2019 Christine de Jonge Sindy en John Tirza, Ivar Zangvogelstraat 39,4451 CD Heinkenszand Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 31 oktober van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Naar de wens van Adri zal de crematie in stilte plaatsvinden. In plaats van bloemen liever een gift voor KWF kankerbestrijding. Hiervoor is een collectebus aanwezig bij het condoleanceboek. Na een kortstondig ziekbed is toch nog onverwachts onze broer en zwager ons ontvallen. Piet Corry Bertus Ria Corry Henk Rinus Corry Jopie Piet kinderen kleinkinderen Lieve ome Adri, We gaan je missen. Bedankt voor de gezellige mooie momenten samen. Jean-Paul, Claudia Joey En hij geloofde in de HEERE Gen. 15:6 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat de Heere van ons heeft weggenomen, in de leeftijd van 71 jaar, mijn geliefde man, onze lieve vader, opa en man van onze moeder Abraham de Visser echtgenoot van Neeltje Maria de Witte weduwnaar van Cornelia Catharina Verhage Nellie de Visser - de Witte Monique en René van der Werf - de Visser Gerhexi en Lydia, Harmen en Babeth, Corianne, Christian Michiel en Sandra de Visser - Dekker Joeri, Ruben, Sem Marije en Ard-Jan Kasse - de Visser Levi, Vaya André en Linda Hoekman - de Bruin Marianne en Jack Niels en Larissa, Milan, Mattias Cornelie Hoekman en Arjan van Gerven Emma, Luyt Dianne en Roeland Saat - Hoekman Aaron, Anna Onze dank gaat uit naar de huisarts, dokter Roest, voor de medische begeleiding en het thuiszorgteam van Cedrah, locatie Ehen-Haëzer, voor de betrokkenheid en liefdevolle verzorging. 26 oktober 2019 Langevielesingel 48 4335 AB Middelburg Op woensdag 30 oktober is er van 19.00 tot 19.45 uur gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 in Middelburg. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk D.V. donderdag 31 oktober om 10.15 uur. Aansluitend zal om 11.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. - Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. - Bram de Visser Echtgenoot van Nellie de Visser-de Witte Middelburg, 26 oktober 2019 PM Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere, na een periode van afnemende krachten en gedachten, van onze zijde is weggenomen, onze geliefde zwager en oom Rhenen: Adrie en ALie de Witte-Hooglander Yerseke: Jan en Willie de Witte-van Stee Burgh-Haamstede: Hendrien en Cees Lokerse-de Witte 's-Gravenpolder: Frans en Els de Witte-Eggebeen KapeLle: Kees en Ria de Witte- de Frel Wolphaartsdijk: Arno en Cobie de Witte-Dorst Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44