koffievoordeeL.nl GRAND MAESTRO ITALIANO Cruise Dubai, Oman, Qatar Abu Dhabi €699 Nieuws over jouw regio, Nederland en de wereld Q reiskatern.nl Bestel snel: koffievoordeeL.nl/actie DOWNLOAD 'M NU €300 Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc de voordeligste koffiewinkel van NederLand U kunt de 'koning onder de koffie' nu proberen van 55,97 voor slechts 27,97 voor 3 kg koffiebonen. Tijdelijk gratis 2 originele Grand Maestro Italiano kopjes en Belgische truffels. OP=OP! 0 Gratis levering 0 tevredenheidsgarantie 0 Aantrekkelijke prijzen JE VINDT HET IN ONZE APP Speciaal korting p.p. Bestemmingen Schip Voorwaarden Last minute topdeal per 4* Costa Diadema OUTLET DEAL! Winterzon cruise Midden-Oosten Grand/7, Maestro Maestro Original Coffee beans Café Grand Cru Ciassé Celeste Coffee beans Café Grand Cru Classé of bel 030 32 000 92 (ma t/m vr van 8:30 tot 17:00) Actie geldig t/m 4 november 2019 zolang de voorraad strekt. Ei van 999 nu v.a. MENU Home Meer informatie en boeken: Ga voor deze cruise naar onze website reiskatern.nl/pzc/STIP1919 of bel met Stip Reizen via 088 - 7070600 - ma t/m vrij 09.00 - 21.00 uur - za 09.00 -17.00 uur - zo 10.00-18.00 uur In Dubai maakt u kennis met de unieke samensmelting van traditionele, moderne en westerse cultuur en architectuur. Zo treft u authentieke soeks (markten) maar ook moderne gebouwen zoals de 828 meter hoge Burj Khalifa. In Muscat vindt u indrukwekkende bezienswaardigheden, zoals Mirani Fort en de Grand Mosque. Doha staat bekend om de unieke mix van opvallende architectuur, shoppingmalls en woestijngebied. De laatste bestemming voordat het schip terugkeert in Dubai, is de hoofdstad van de Arabische Emiraten, Abu Dhabi. Prachtige stranden, paleizen, wolkenkrabbers en de Arabische woestijn zijn kenmerkend voor deze indrukwekkende stad. De 4* Costa Diadema is in november 2014 in de vaart genomen. Exclusieve innovaties op culinair, technologisch én entertainmentgebied zullen u een ongeëvenaarde cruise-ervaring geven. Zo beschikt dit schip over de meeste geavanceerde technieken op het gebied van entertainment, zoals een 4D-bioscoop en een lasergame hal. De Costa Diadema telt 7 restaurants en 15 bars, waaronder een wijn- en proseccobar. Daarnaast worden er in het theater, dat maar liefst 3 verdiepingen hoog is, spetterende shows gegeven. Uiteraard kunt u ook uw geluk beproeven in het casino, een dansje wagen in de discotheek of een duik nemen in één van de 3 zwembaden. Prijzen zijn p.p. o.b.v. 2 pers. per hut, excl. ruimbagage voor de vliegreis, transfers, niet genoemde maaltijden en drankjes, optionele excursies en entreegelden, reis- en annuleringsverzekering, Calamiteitenfonds a 2,50 per boeking administratiekosten a 35 per boeking. Kortingen zijn reeds in bovenstaande prijzen verwerkt. Onze prijzen zijn onderhevig aan vraag aanbod, beschikbare voorraden zijn een momentopname, dus deze kunnen dagelijks variëren. Op onze website vindt u de juiste prijzen en kortingen. Op deze reizen zijn de ANVR Reizigersvoorwaarden van toepassing. Bekijk alle voorwaarden op stipreizen.nl/ algemene-voorwaarden. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. Inclusief Vliegreis Amsterdam - Dubai v.v. per Transavia 8-daagse cruise per 4* Costa Diadema met verblijf in een huttype zoals beschreven Verzorging o.b.v. volpension, inclusief ontbijt, lunch en diner Fooien/hotelservice bijdrage (ter waarde van 84,- per persoon) Havengelden Luchthavenbelasting Vliegreis Amsterdam - Dubai v.v. per Transavia V Cruise o.b.v. volpension fooien t.w.v. 84,- per persoon O.a. Dubai, Muscat, Doha Abu Dhabi V Alléén vertrek 30 november en 7 14 december Nog even snel de kou ontvluchten deze winter? Profiteer dan van deze zeer scherpe last minute aanbieding! Per Transavia vliegt u naar Dubai, het vertrekpunt van uw cruise. Aan boord verblijft u op basis van volpension, waarbij ontbijt, lunch en diner zijn inbegrepen. Daarnaast zijn ook de fooien t.w.v. 84,- per persoon reeds inclusief in de reissom. U heeft de keuze uit 3 vertrekdata in november en december. Let op: deze aanbieding is slechts een aantal dagen geldig en er zijn slechts 28 plaatsen beschikbaar, dus wacht niet te lang en reageer snel! VOL=VOL!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 26