18 "X Arthur Joseph Vereecken Addie van Wijck-van Leerdam OVERLEDEN Maria Adriana Couzijn-Brasser Fons de Kort Jas de Pooter Jas de Pooter Jas de Pooter Diegenen die ik liefheb verlaat ik om diegene die ik liefhad terug te vinden Zacht en kalm is van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Rie sinds 4 juli 2007 weduwe van Jan Joseph Couzijn Koudekerke 25 augustus 1936 t Middelburg 24 oktober 2019 Liesbeth en Tinus Dekker-Couzijn Ingrid en Oswald Sven, Brittv, Finn Mark en Elvera Björn, Aimy Joke en Luuc Melse-Couzijn Samantha en Holger Romy, Esmay Ricardo en Marjolein Correspondentieadres: Liesbeth Dekker-Couzijn Statenlaan 198 4336 CN Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 29 oktober om 12.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffieruimte van het crematorium. Onze dank gaat uit naar de verzorgenden van SVRZ afd. Kranesteyn voor de liefdevolle zorg. Indien u geen kaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. 't is goed zo... Na een kortstondige ziekte hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, schoonbroer en oom Ossenisse, 23-1-1941 t Terneuzen, 24-10-2019 Familie de Kort Correspondentieadres: Bossestraat 86 4581 BG Vogelwaarde Maandag 28 oktober is er van 15.00 - 15.30 uur ge legenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 30 oktober om 10.30 uur in voornoemd uitvaartcentrum. Na de plechtigheid bent u welkom in de koffiekamer. Onze dank gaat uit naar het personeel van WZC Antonius, afd. IC en A1 van ZorgSaam ziekenhuis. i schriftelijke condoleance Voor altijd in ons hart Een goed jaar na het overlijden van zijn vrouw is ook onze lieve broer, zwager en oom uit onze familiekring weggenomen Gehuwd geweest met Tanneke den Hamer We zijn stil en verdrietig maar ook erg dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons heeft betekend. We leven erg mee met de kinderen en kleinkinderen en hopen dat ze de kracht zullen ontvangen om met dit verlies te kunnen omgaan. Bram en Janneke (in dierbare herinnering) Bareman-de Pooter Ko en Henny de Pooter-Ollebek Kinderen en kleinkinderen Axel, 24 oktober 2019 De Heer is mijn herder, het ontbreekt mij aan niets. Psalm 23 In vol vertrouwen op Gods' beloften is vredig ingeslapen onze lieve pa en geweldige opa. Dankbaar voor zijn leven op aarde mag hij nu verder leven bij onze Vader in de hemel. echtgenoot van Tanneke den Hamer 112-10-2018 in de leeftijd van 87 jaar. Wim en Gerda Anke en Che Marco en Mandy - Nova Leonie Jan en Sonja Rianne en Jimmy - Ruth, Romy Sander en Mariët Rachel Conny en Ad Martine en Rob - Lucas Casper en Mane Leona en Eva Anja en Cor Denise en Ruud Maxime en Robert Justin Chantal en Lukas Martijn en Andressa Terneuzen, 24 oktober 2019 Correspondentieadres: Polenstraat 46 4571 BZ Axel Donderdag 31 oktober is er vanaf 13.00 - 13.50 uur gelegenheid tot condoleren in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel, waarna om 14.00 uur de Dankdienst voor zijn leven aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het verenigingsgebouw. Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Hospice Zeeuws-Vlaanderen voor de goede verzorging en de liefdevolle aandacht. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. God ik verlang naar U, zoals een hert verlangt naar helder water. Psalm 42:1 (BGT) God heeft verlost en in Zijn heerlijkheid opgenomen Zijn kind, onze lieve zwager en oom We wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte en hulp van onze hemelse Vader toe. Annie - in liefdevolle herinnering - en Adrie Neli en Jaap Bram - in liefdevolle herinnering - en Truus neven en nichten Axel, 24 oktober 2019 zaterdag 26 oktober 2019 ZV Waar je ook bent, ik zal het niet weten, niet in tijd en afstand te meten. Ik heb je bij me, diep in mij, daarom ben je zo dichtbij. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve pa en opa weduwnaar van Paula Remij Maria Margaretha van Acker ik Hontenisse, 27 oktober 1921 t Hulst, 19 oktober 2019 Marian en Peter Hanneke en Lot Annette en Tim Simone en Luc Christian en Jan Pascal en Amber Janniek en Inge Romy Stan en Chris Rian en Elmar Karin Jacqueline en Henk Manon Bastiaan Annique en Norbert Denise Lisan Ines Correspondentieadres: Bossestraat 121a, 4581 BC Vogelwaarde We hebben in besloten kring afscheid van hem genomen in de kapel van de Blaauwe Hoeve. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de Blaauwe Hoeve voor alle liefdevolle zorg. Verdrietig zijn wij dat we afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante in de leeftijd van 93 jaar. W.E. van Wijck - Joziasse A. van Wijck - 't Gilde neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 143