PASPOORT Johnny de Mol Privé ,,Nee, alles ging in goede harmonie. Als ik naar mijn vader wilde, bracht S0ren me. Eerst vanuit München, waar hij voetbalde, later vanuit België.'' Rijkeluiszoontje of niet, Johnny de Mol stroopte altijd de mouwen op. ,,Eerst je shit voor elkaar hebben, daarna gaan we lachen. En niet piepen. Ik ging stappen, maar ik verzaakte niet, hè. Ik was altijd op tijd, kende mijn teksten als ik moest acteren of presenteren. In Nederland moet je of een Herman Brood zijn, of een moeder Teresa. Een tussenweg is er niet. Maar een combi natie van die twee: waarom niet? Leg mij eens uit waarom ik op vrijdagavond niet de kroeg in kan als ik op zaterdag naar een in stelling ga om kinderen te bezoeken die het moeilijk hebben. Kijk, als ik naar de drank meur of ik kan niet op mijn benen staan, oké, maar dat gebeurde niet.'' Johnny de Mol rolde geleidelijk aan de televisiewereld in, eerst achter de scher men. Als zestienjarige kreeg hij een bij baantje in de studio van de Staatsloterij- 14 Geboren 12 januari 1979 in Laren. Opleiding Havo. Loopbaan Begint bij de televisie achter de schermen bij de Staatsloterij show, waarna hij bij Goede Tijden Slechte Tijden opnameleider wordt en later acteur. Speelt in televisie series Baantjer, Span gen, All Stars en Costa! Presenteert vanaf 2008 program ma's als Waar is De Mol?, Down met Johnny en Syn DROOM, De Reis van je Leven, Holland's Got Talent, DanceSing en nu Het Mooiste Liedje. Wint een Gou den Televizier-Ring in 2015 en de Zilveren Televizier-Ster in 2013 en 2015. Begint in 2015 met vluchtelin genorganisatie Move ment on the Ground. In 2019 heeft hij zijn eerste onemanshow, Hier is De Mol. Getrouwd met Anouk van Schie, die een dochter heeft uit een eerdere relatie. Samen hebben ze een zoon.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 102