NYNKEDEJONG Onvoldoende steun Britse verkiezingen op 12 december (M) Galaxy A10 iPhone 8 Galaxy S10 flül T- 6 Profiteer nu van extra hoge kortingen op de beste smartphones! Gratis Column ^0 @Nynke andere manier laten doorwerken in hun eigen leven. William die zich op de vlakte houdt om de zoeklichten te ontwijken, Harry die juist vol de aanval kiest, alsof hij niet alleen zijn gezin wil be schermen, maar ook zijn moeders dood wil wreken. meest handige zijn; het minst in teressant voor de tabloids. Maar tegelijkertijd snap ik Harry zó goed. Kom niet aan mijn vrouw, kom niet aan mijn kind, want ik sleep jullie voor de rechter. Ik wil gewoon laten weten dat er met mij niet valt te sollen. In het interview dat RTL4 laatst hield met prins Constantijn, zag je de broer van onze koning gewoon met een karretje door de supermarkt rijden. Dat zou Harry eens moeten zien. Hij zou zich meteen laten adopteren door Beatrix. Prins Constantijn in de supermarkt, Harry zou het eens moeten zien ANP Londen Labour-leider Jeremy Corbyn liet gisteren weten dat zijn partij zich maandag zal onthouden van stemming. Hij wil eerst wachten op het antwoord van de EU op het uitstelverzoek van de datum voor de brexit. Daarmee lijkt de door nederlagen geplaagde Johnson op een nieuw Waterloo af te stevenen, want hij heeft een twee derde meerderheid nodig om nieuwe verkiezingen te kunnen uitschrijven. Bevoegdheid Johnson maakte gisteren bekend dat hij die op 12 december wil houden. Corbyn heeft steeds ver klaard dat hij verkiezingen wil, maar dan moet eerst de brexit zonder deal van tafel. Dat is nu nog niet het geval. De vrees is dat als er voor verkiezingen wordt ge kozen en het parlement wordt ontbonden, de premier de datum van de stembusgang naar achte ren schuift. Die bevoegdheid heeft hij namelijk. In dat geval komt een brexit zonder overeen komst, een wens van Johnson, weer in zicht. Boris Johnson heeft al twee keer om vervroegde verkiezingen gevraagd. Toen lag de oppositie ook dwars. Johnson heeft steun van de oppositie nodig, omdat Labour-leider Corbyn zegt dat zijn partij niet stemt twee derde van de parlementa riërs moet instemmen met ver vroegde verkiezingen. De Con servatieve Partij van de premier heeft geen meerderheid in het La gerhuis. De premier hoopte eerder dat hij zijn brexitdeal met de EU voor 31 oktober goedgekeurd kon krij gen. Dat lijkt onmogelijk. Parle mentariërs gaven wel voorlopige goedkeuring aan zijn brexitwet- geving, maar stemden tegen het regeringsvoorstel om de verdere behandeling snel af te ronden. De vete tussen het Engelse koninklijk huis en de rod delbladen is een nieuwe fase ingegaan. Prins Harry en zijn vrouw Meghan vertelden in een interview hoe zij lijden onder de druk van de klikkende fotografen om hen heen. Harry heeft zelfs al een paar bladen aangeklaagd om dat het erop lijkt dat ze zijn tele foon hebben gehackt, en omdat ze een privébrief van Markle aan haar vader hebben ge publiceerd. Maar is die aanklacht slim? Het lijkt me een onmogelijk dilemma: laat je alles over je heen komen, dan lijkt het alsof je hun werk wijze hebt geaccep teerd. Je moet stil blijven zitten als je geschoren wordt, maar hoe moet het voelen als je je hele leven lang zo stil moet zitten? Meghan en Harry laten zien hoe zwaar ze gebukt gaan onder de druk van de roddelpers, ruikt de zelfde pers bloed, en zullen ze de druk nog verder opvoeren. Alles voor een foto van Harry of Meg han die totaal door het lint gaat en een kliko naar een paparazzo smijt. Prins William schijnt niet blij te zijn met al deze openheid. Die houdt liever vast aan de stiff upper lip, uit lijfsbehoud. Hij heeft gezien wat ze met zijn moeder hebben ge daan. Daar rook de pers ook bloed, en kijk waar dat eindigde. moeder op een Ga snel naar jouw Ritel winkel in: Barendrecht Bergen op Zoom Breda Etten-Leur Goes Middelburg Oosterhout Roosendaal Rotterdam Terneuzen Tilburg Vlissingen Waalwijk Delft Hellevoetsluis Hulst Naaldwijk Oud-Beijerland Spijkenisse Pijnacker IJsselstein Zwijndrecht Wireless Charger en Battery Pack cadeau t.w.v. €139,- a voor slechts vrijdag 25 oktober 2019 GO arry Williams aanpak zal wellicht de De Britse premier Boris Johnson hoeft niet te rekenen op steun van oppositiepartij Labour als maandag in het La gerhuis wordt gestemd over verkiezingen op 12 december. Daardoor lijkt het erop dat Johnson weer zijn zin niet krijgt. Maar wat als je terugslaat? Nu Twee broers die de dood van hun r«sday12 September DIT WIL JE N/ET MISSEN! tijdelijk geen aansluitkosten! 7,00 voor je abonnement 4,00 voor je toestel 9,00 voor je abonnement 19,00 voor je toestel 15,00 voor je abonnement 17,50 voor je toestel Totale Eenmalige bijbetaling Totaal krediet bedrag kosten 24mnd €96,00 Bij 2 T-Mobile abonnementen op 1 adres krijg je €2,50 korting 2 GB extra data. Prijswijzigingen en zetfouten voorbehouden. Vraag naar de voorwaarden in de winkel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 6