■r 16 FAMILIEBERICHTEN Iseonie 0verdina ©elacour-dekker Wilhelmina Maria Piek Sophia Agnita Visser-Demmink OVERLEDEN DANKBETUIGING Tl, 11 juli 1934 Na een lang en welbesteed leven is toch nog plotseling overleden Haarlem, 24 november 1920 f Vlissingen, 21 oktober 2019 Uit aller naam: J. Gerritsen Executeur Testamentair correspondentieadres: Meestoof 122 4331 VE Middelburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde schoonzus en tante Jannie de LoofF - Dekker weduwe van Wim de Looff in de leeftijd van 73 jaar. Sterke de Heere (klein)kinderen in dit verlies. Meliskerke: Kees en Mattie de Looff - Maljaars Serooskerke: Piet en Suus Louwerse - de Looff Grijpskerke: Jaap en Corrie de Looff - Poortvliet Neven en nichten 23 oktober 2019 Een jong leven. Tekort op deze aarde, maar van onschatbare waarde. THOMAS de grote liefde van onze FFF is tot ons groot verdriet overleden. Rien en Ina Ruth, Raoul, Ginger en Gwen Jannes, Marjolijn, Bente, Jinte en Sep Thomas Provoost MAGDALENA VELDHOF - KAGENAAR Heieen Geersdijk, 23-10-2019 Het gemis is groot, de mooie herinneringen zijn talrijk Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling die wij hebben ontvangen tijdens het ziekbed, na het overlijden en bij het afscheid van Jacobus Johannes van Kampen Koos Els van Kampen-Overdijk kinderen en kleinkinderen vrijdag 25 oktober 2019 PM Verlangend naar het einde is zacht en kalm van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder en oma 118 oktober 2019 weduwe van Andre Henri Delacour Eric en Jozette Raoul Desiree en Willem Jesse en Savannah Matthijs Correspondentieadres: Middelburgsestraat 39,4388 NS Oost-Souburg Wij hebben in besloten kring afscheid van haar genomen. Onze dank gaat uit naar dr. H. Meijer en de medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum De Zoute Viever. wat een verdriet Door een noodlottig ongeval is veel te vroeg overleden, onze geliefde neef en de oudste zoon van mijn broer Frans. Gapinge: René en Christel Provoost - Maranus Emiel en Rosalie Lotte Wiebe "Je moet iets zien te vinden waar je van houdt en dat gaan doen." Na jaren waarin zij langzaam van ons weggleed, is toch nog onverwachts overleden onze moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Ar Visser Sassenheim 23 september 1925 t Oosterbeek 22 oktober 2019 Jeroen en Sarina Carolijn en Wayne Emma en Robin Juliet Mathias en Gabriele Arnout en Anja Marthe en Maurits Sophie werd vanaf 2010 liefdevol verzorgd in Felixoord, Oosterbeek. We nemen graag met u afscheid van Sophie op maandag 28 oktober om 14.00 uur in Crematorium Moscowa, Waterbergseweg 18, Arnhem. Na afloop ontmoeten we u graag. emma@baines.nl "Het is goed zo..." Na een lang en gelukkig leven is overleden onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Weduwe van Aart Veldhof (t 21-09-1992) Amsterdam, 21-01-1929 We herinneren haar als een kordate dame die wist wat ze wilde en die heel blij was met haar kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Ze heeft vrijwel tot het laatste moment kunnen genieten van al haar vriendinnenclubjes in Goes en omgeving. Ze is blij dat ze nu haar geliefde Aart gezelschap kan gaan houden. Montady-Frankrijk Cornelie André Pech - Veldhof Franck en Sophie, Charline Eline en Even, Anton Saluggia-ltalië Carla Luigi Momo - Veldhof Nadia en Daniel Ennio Waarde Louis Tine Veldhof - van Houte Anne-Mieke en Tim Kris-Tine Lise-Lotte Kloeting J Dirk Anita Veldhof - Zoeteweij Sophie en Ingmar Aart en Sophie Op woensdag 30 oktober vindt om 14.00 uur het afscheid plaats in de aula van het uitvaartcentrum, Geldeloozepad 20 in Goes. Aansluitend wandelen we naar de begraafplaats. Tot slot is er gelegenheid tot condoleren en mooie herinneringen op te halen in het uitvaartcentrum. Wees welkom als je graag afscheid van haar wilt nemen. Correspondentieadres: Fam. D. A. H. Veldhof Langeweide 26,4481 CP KLOETINGE Heieen hield van bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 52