Christina Lokerse Anna Johanna (Annie) Raas - de Hond Marinus van Beveren 14 Theo de Reu Johannes Koole Ko Goedegebure OVERLEDEN Theo de Reu Wat gaan we je missen op en naast de baan! Deze set was niet te winnen. We wensen jouw kinderen, kleinkinderen en familie heel veel sterkte toe. Je tennismaten van Tebo Jaap, Math, Johan, René, Henk, Eddy, Leo, Johan, Adri, Chris, Marcel Theo Theo de Reu Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze buurvrouw Omwonenden Middenstraat en Fortapastraat 's-Gravenpolder, 21 oktober 2019 Haar wereldje werd steeds kleiner, zonder woorden toch heel intens, Annie's wereld was wat anders, de wereld van een prachtig mens. Verdrietig omdat wij haar moeten missen maar dankbaar dat we haar hebben gekend, geven wij u kennis dat rustig is ingeslapen onze lieve zus, schoonzus en tante Sinds 26 december 2013 weduwe van Gerard Raas 27 maart 1940 - f 22 oktober 2019 Theo en Greta van Craenenbroeck - de Hond Frank en Annelies Jean Paul en Claudia Astrid en Johan Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum Ter Weel afdeling de Mooie Staak 3 voor de aandacht, betrokkenheid en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: J.P. van Craenenbroeck, Past. Fronhoffstraat 20,4453 BC 's-Heerenhoek De uitvaartdienst wordt gehouden zaterdag 26 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrodus te 's-Heerenhoek, waama we haar naar haar laatste rustplaats brengen op de begraafplaats achter de kerk. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 10.00 tot 10.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in "De Jeugdhoeve" gelegenheid tot condoleren. Ome Jaap Verhuist Ik ben maar water, zei de druppel. Je schittert, antwoordde de zon. Op de mooie leeftijd van 95 jaar is mijn lieve man en onze vader, grootvader en overgrootvader vredig ingeslapen 3 juni 1924 - 22 oktober 2019 Echtgenoot van H.W van Beveren - Koppenhol Peter van Beveren, Anastasia Chiarella Eva van Beveren, Jan Schrama, Feline en Rosalie Arthur van Beveren, Marlieke Penninx Op zaterdag 26 oktober zal er om 14.00 uur in de Gasthuiskapel, Kerkstraat 15, Tholen, een herdenkingsdienst worden gehouden. Aansluitend is er in de Gasthuiskapel gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bloemen. Eventuele giften op KWF Kankerbestrijding, NL23 RABO 0333 7779 99 Correspondentieadres: H.W. van Beveren - Koppenhol, Maartenshof 76, 4695 HV Sint-Maartensdijk. donderdag 24 oktober 2019 PM Het bericht dat onze collega is overleden heeft ons diep geraakt. Wij verliezen in Theo een zeer gewaardeerde en enthousiaste collega die zijn werk met veel plezier en toewijding uitvoerde. Wij wensen de naasten van Theo veel sterkte met dit grote verlies. Collega's UWV Sociaal Medische Zaken Goes 23 oktober 2019 Verdrietig zijn wij vanwege het overlijden van Rust zacht markante man. Dank voor de talloze leuke gesprekken en de gezelligheid. In gedachten zijn wij bij Lex, Jantien, Rachelle, René, Zoë, Maxim, Justin, oma, verdere familie en vrienden. Veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Joris, Nathalie en Jim Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Vader van onze teamgenoot Alexander en regelmatig toeschouwer langs de lijn We wensen Alexander, Rachelle, Justin en verdere familie veel sterkte toe Luctor Heinkenszand 4 Als laatste binnen onze familiekring van ooms en tantes is overleden De mooie momenten met onze families blijven dankbare herinneringen. Neef en nichten Van Rooijen Westkapelle, 22 oktober 2019 't Is gebeurd'.. Thuis, in zijn vertrouwde omgeving, is in de leeftijd van 99 jaar rustig overleden, onze zorgzame vader, grootvader en overgrootvader echtgenoot van J.M. Koole - Heijstek 126-12-2015 7 oktober 1920 23 oktober 2019 Gorinchem Rietje en Wim Annemarie en DirkJan, Max, Jelle Els en Aldo, Feline, Olivia Kruisland Bram en Marijke Han en Joke, Nathan, Yun, Moseo Derk en Claudia, Marloes, Annemijn Bennekom Truus en Luuk Niels en Domlnika Lars en Gabriëla Emiel en Clio, Ben, Jack Correspondentieadres: Uitvaartzorg Peter Butler, Benonistraat 3,4421 DN Kapelle De afscheidsplechtigheid wordt gehouden op maandag 28 oktober om 14.30 uur in crematorium het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Aansluitend ontmoeten we elkaar in de koffiekamer. Verdrietig en geschrokken zijn wij door het plotseling overlijden van Wij wensen Joke, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Bestuur KWPN regio Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 42