FAMILIEBERICHTEN 13 Oom Arjaan Lievense Wim de Kam cWiMem/ s4ndtie&dey CtKam/ - cWim/ - OVERLEDEN Adrie Lievense Adrie Lievense Thomas Provoost Wat een mooie, liefdevolle en bijzondere jaren hebben we met elkaar gehad. Voor altijd in ons hart. Thomas Provoost Ellen van Dijke Maarten Daniëlle Alles klopte en alles kwam bij elkaar. De windrichtingen, de stand van de %on en alles. We hadden ons geen mooiere zoon, broer, vriend en kleinzoon kunnen wensen en zijn dankbaar hem in ons midden te hebben gehad. Met groot verdriet geven wij kennis van het overlijden van Thomas Provoost op de leeftijd van 24 jaar. Eva Frans Mirjam en Anton Lisa Marnix en Emilia Angèle Willy Familie van der Hart Daiya Dirksland, 21 oktober 2019 Correspondentieadres: Mirjam van der Hart-de Blok Clematis 10 3247 DJ Dirksland De herdenkingsbijeenkomst zal gehouden worden op zaterdag 26 oktober 2019 om 13.30 uur in de "Victoriahal", Philipshoofjesweg 57 in Dirksland, aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Staakweg in Dirksland. Na de begrafenis is er in de "Victoriahal" gelegenheid om met elkaar herinneringen op te halen aan Thomas. Draag iets waar je je goed in voelt, wees jezelf. Met innige deelneming. Op 22 oktober ontvingen wij het niet te bevatten bericht dat Thomas Provoost zoon van onze voorzitter Frans Provoost, op de veel te jonge leeftijd van 24 jaar is overleden. Wij wensen Frans en de familie heel veel sterkte en kracht toe in deze voor hen zo zware tijd. Namens Het bestuur van de Ondernemers Badplaats Domburg Wim de Kam Toch nog onverwachts is onze geliefde broer en zwager op 22 oktober overleden. Vlissingen: Sjaan en Leunis Davidse Oostkapelle: Suus en Bram t Rotte Oostkapelle: Nel t en Piet f Lous Malden: André en Tannie de Kam Arnhem: Willy en Wim van de Woestijne Onze gedachten zijn vooral bij Nel, kinderen en kleinkinderen. Tot het laatste toe wilde je voor je gezin leven Door je sterke wil hiertoe gedreven Je geest en lichaam waren niet meer op volle kracht Maar je vocht tot de laatste nacht Na zorgelijke jaren, waarin hij afstand moest nemen van alles wat hem dierbaar en lief was, is toch nog onverwachts van ons heengegaan mijn geliefde man, onze zorgzame (schoon)vader en trotse opa Oostkapelle Nieuw- en Sint Joosland 1 juli 1944 22 oktober 2019 Nel de Kam - van Oosten Yvonne en Roland Mike en Rosinda Céline en Björn Etien en Arianne President Kennedylaan 19 4334 EE Middelburg Op vrijdag 25 oktober 19:00 tot 20.30 uur is er de mogelijkheid tot condoleren in de Zandput, Zandput 5, Serooskerke. Op zaterdag 26 oktober om 10:00 uur nemen we afscheid van Wim in de Dorpskerk, Waterstraat 2, te Oostkapelle. Aansluitend zal Wim, naar zijn wens, door zijn gezin naar zijn laatste rustplaats gebracht worden. Na afloop is er in 'Anno Nu' in de Dorpsstraat te Oostkapelle gelegenheid om elkaar te ontmoeten en te condoleren. Iedereen die zich bij ons betrokken voelt is van harte welkom. Wij bedanken het personeel van Zorgstroom locatie Binnenhaven te Nieuw- en Sint Joosland voor de bijzonder liefdevolle verzorging en aandacht. donderdag 24 oktober 2019 COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 In het huis mijns Vader zijn vele woningen Joh. 14:2 Te midden van allen die hem lief waren, is rustig ingeslapen mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa in de leeftijd van 93 jaar. Saar Lievense-Pleijte Mary en Johan Rudy en Centine, Luna, Roos, Thijmen Marcel en Bianca, Femke, Dex Eduard en Louise Kelly en Kishan Lenie en Hubêr Sonny Sharon 22 oktober 2019 Correspondentieadres: Uitvaartverzorging Overtoom Groen T.a.v. Familie Lievense Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 26 oktober om 9.45 uur in de aula van uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend vindt de begrafenis omstreeks 11.00 uur plaats op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. Heden overleed, voor ons nog vrij plotseling Wij wensen tante Saar en kinderen veel sterkte toe. Aagtekerke: Adri en Leuni Lievense-Kaland Middelburg: Joost en Ria Lievense-Lankhaar Middelburg: Willy Lievense Burg. Geuzestraat 53, 4363 AP Aagtekerke Na een jarenlange vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vriend, Wij wensen Saar, kinderen, klein- en achterkleinkinderen, veel sterkte toe. Willem en Sien Westkapelle Geschokt hebben wij kennisgenomen dat door een tragisch ongeval is overleden Zoon van onze collega Frans Provoost Wij wensen de familie veel sterkte met dit zware verlies. Theun van der Have Gertjan Spijk Alexander Bevelander Rory Verstraeten Michel Janssen Medewerkers WEA Zuid-West Goes, Zierikzee Bedroefd delen wij u mee dat we deze week opnieuw afscheid moeten nemen van een geliefde zwager en oom We wensen Nel en de (klein) kinderen veel sterkte toe. Ritthem: Jannie de Wolf - van Oosten Lein de Wolf Middelburg Christine Vader - van Oosten Johan Vader Den Haag Josien van Leeuwen - van Oosten Kees van Leeuwen (in herinnering) Corrie Boogaard (in herinnering) Lein Boogaard (in herinnering) Koudekerke Leny Paauwe - van Oosten Blaas Paauwe neven en nichten 22 oktober 2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 41