Attractiepark Toverland II ZEELAND 3 Speciaal voor jou als lezer extra voordelig! Bestel tickets op pzc.nl/toverland wat ik zei op het moment dat ik stotter. Maar ik heb geleerd om an ders om te gaan met die schaamte gevoelens. Je moet van stotteren niet iets zwaars van maken, want dat is het niet. Het hoort bij mij, net als dat een ander een grote neus heeft." Het hoort bij mij, net als dat een ander een grote neus heeft Samantha leerde omgaan met haar stotters en werkt nog altijd in de gesloten jeugdzorg. ,,Als er span ning is wordt het stotteren erger. Laatst gaf ik een presentatie en nam ik een van de jongeren mee. Hij vroeg me of ik niet bang was om te stotteren. Ik zei: 'Als jij mijn stotters telt, krijg jij net zoveel bollen ijs als ik stotter'. Dat vertelde ik ook tegen de zaal en meteen is de spanning er dan vanaf." Het voordeel dinsdag 22 oktober 2019 Bezoek Attractiepark Toverland tijdens het exclusieve weekend van 2 en 3 november! Vlieg mee onder de vleugels van de spectaculaire wing coaster Fenix en ervaar het betoverende gevoel van vliegen over de wateren van Avalon. Kom vervolgens even tot rust in bootjesattractie Merlin's Quest. In het nieuwe entreegebied Port Laguna kun je met de juiste toverspreuk en bijbehorende magische beweging écht toveren. Bestel snel, want OP=OP! TOVERLSME}/ Tickets zijn beperkte tijd verkrijgbaar. Tickets zijn geldig op 2 of 3 november 2019. Ook praktijkopdrachten zijn onderdeel van de therapie. Stotter- therapeut Leonie Schipper (m) laat Samantha (r) iets bestellen bij de apotheek. foto dirk-jan gjeltema - Samantha de Witte-Malak f J Kijk op de site bij /video Wereldstotterdag: Het is niet zielig beperkt Samantha niet

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 35