28 MEDIA CULTUUR CINDY PIELSTROOM ANGELA ISMETVAKANTIE Quote van de dag Gallyon, ik ga je missen. Het is al een halve eeuw de bekendste tv-straat in de wereld, want Sesamstraat is inmiddels in 140 landen te zien. Nu is er de Nederlandse theaterversie, die de komende maanden door het land reist. Met manshoge versies van de hoofdrolspelers en presentatrice Janouk Kelderman. HOE IS HET NU MET...? ,,Soms. Het is een eenvoudig leven; je doet je dingetje en je krijgt er goed voor betaald. Tot je ouder wordt en je interesse verschuift. Ik vond het heerlijk mijn eigen kinderpro gramma @Cindy's te presenteren, maar besloot op een gege ven moment dat het genoeg was en nam ontslag.'' ,,Sinds 1999 ben ik creatief directeur van evenementenbureau Connecting People. Ik werk met een vaste groep free lancers die ik koppel aan evenementen waar je blij van wordt. Zo zijn we nu bezig met het organi seren van Planet Beev waarbij klimaatver andering centraal staat.'' ,,Ik zal je zeggen, ik ben nu in Benidorm bij mijn ouders en vraag me af wat er met de wereld is ge beurd. Wat zijn we slecht voor onszelf gaan zorgen en ver geten van onszelf te houden! Al die dikke mensen hier... Dat kan toch niet goed zijn. Ik moet erom la chen, maar het maakt me ook verdrietig. Daar wil ik in mijn werk dan iets mee. Gezonde voeding is een onderdeel van Planet Bee." ,,Na mijn scheiding negen jaar geleden heb ik een oude woonboot gekocht die ik met vrienden en mijn vader heb gesloopt en opnieuw opgebouwd. Dat was zo cool. Bijna alles in huis is tweedehands of gemaakt van na tuurlijke materialen. Ik woon er alleen, maar heb een heel leuke vriend. Mijn ouders zijn deze week 54 jaar ge trouwd. Die dingen tellen in dit leven.'' ,,Ik snap de vraag, omdat ik op tv allerlei haarkleuren heb gehad, maar ik ben meer dan mijn haar. Twee jaar gele den was het nog wel roze. Nu ik bijna 50 ben, staat het niet meer zo fris en frui tig. Ik ben wel uitge- verfd.'' Gemini Man in het rood Eerste album Van Aarssen Het begon in 1969 als educatief televisieprogramma, gericht op kinderen in Amerikaanse achter standswijken om op speelse wijze hun leerachterstand te overbrug gen. Het opvoedkundige element bleef vijftig jaar lang, maar Sesam straat (sinds 1976 ook op de Nederlandse tv) is er allang voor alle lagen van de jeugdige bevolking. Vanaf deze week reist Sesamstraat Live! langs de vaderlandse theaters. Met de klassieke bezetting van Pino, Tommie, Bert en Ernie, Koekiemonster en Elmo, en presentatrice Janouk Kelderman (28) als schakel tussen podium en publiek. ,,Ik keek van jongs af aan naar Sesamstraat", zegt de presentatrice van Het Klokhuis en voormalig gezicht (Keet) van RTL Telekids. ,,Naar het oersterke blok dat begon om zes uur: Sesamstraat, Villa Achterwerk, Het Klokhuis en het Jeugdjournaal. Tommie was mijn favo riet. Een schattig sukkeltje. Bovendien ben ik nog steeds gek op honden.'' Koen Iking (36), creatief directeur van Van Hoorne Entertainment, monopolist in familievoorstellingen, In deze serie zoeken we BN'ers op die eens in de schijnwerpers stonden, maar nu ver dwenen zijn van het podium. Vandaag: Cindy Pielstroom, die jaren het gezicht was van Call TV en furore maakte bij televisiezender Yorin. Suzanne Borgdorff Alweer vijftien jaar geleden was je voor het laatst op de buis te zien. Mis je Hil versum? Wat doe je nu? Is duurzaamheid een thema voor je? Wat maakt jou ge lukkig? En je haarkleur? —Evelien de Bruijn tegen haar collega Gallyon van Vessem, die gisteravond voor het laatst Hart van Nederland presenteerde. Anno 1999 en nu. foto's hh en privé FILM Volgens The Hollywood Re porter dreigt Gemini Man zo'n 75 miljoen dollar verlies te draai en. Will vertolkt twee hoofdrol len in de film. Hij speelt een sluipschutter, die het moet opnemen tegen een jongere ver sie van zichzelf. MUZIEK The voice of Holland-winnaar Dennis van Aarssen (25) brengt vrijdag zijn debuutal bum Forever You uit, met zijn eigen nummers en werk van zijn muzikale helden als Frank Sinatra, Robbie Williams en Michael Bublé. dinsdag 22 oktober 2019 GO De straat op tournee Arno Gelder

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 28