i i FAMILIEBERICHTEN 25 Dirk van Leeuwen OVERLEDEN Klazina Meulblok-Vleugel -Klazien- Wilhelmina Elisabeth de Klerk Agnes Theresia Hubertina Maria Scheelen Mariësse Jerome Franciscus Angelique Rammeloo Karin de Jonge Karin de Jonge-van Hoeve Lena Lourenssen Dekker Na een mooi en interessant leven en tot op het laatste moment vol levenslust, is overleden onze lieve zorgzame vader, schoonvader, opa en vriend weduwnaar van *15-08- 1927 Boskoop |19-10-2019 Temeuzen Clinge: Den Haag: Tinka Diederik en Marijne Rozemarijn Temeuzen: Tanny Den Haag, 19 oktober 2019. Jan Hendrikstraat 78,2512 GL De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 26 oktober om 11.30 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar er vanaf 10.00 uur informeel de mogelijkheid is om de familie te condoleren. Aansluitend zullen we Dirk begraven op de begraafplaats St. Jans Schorre te Sas van Gent. Mocht u afscheid willen nemen van Dirk, dan kan dat vrijdag 25 oktober om 14.00 uur in Familiehuis A A* De Geslootene Boom. Verdrietig, maar dankbaar voor alle zorg, liefde en toewijding die zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat, na een dapper gevoerde strijd van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame echtgenote, mama en oma. echtgenote van Mare Cyrille Irma Maria Dierick 27 - 06 -1946 Kerkrade 118-10-2019 Westdorpe Westdorpe: Mare Dierick Breda: Suzanne Carlijn Janneke Sas van Gent: Nathalie Een speciaal woord van dank aan de huisartsen Van Mackelenbergh en Welvaert, Thuiszorg ZorgSaam team Axel zuid en Martine van Waes. Westdorpe, 18 oktober 2019. GraafjansdijkA 185,4554 AM De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 25 oktober om 10.30 uur in de Heilige Maria Hemelvaartkerk te Zuiddorpe, waar er uitsluitend schriftelijk gelegenheid is tot condoleren. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden te Temeuzen. U kunt ook condoleren via: www.degeslooteneboom.nl/online-condoleanceregistEr Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in Vremdieke, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar sinds 24-02-2013 van Edith Renilda Maria Pieters Ridder in de Orde van Oranje-Nassau *05-11 -1926 Philippine 117-10-2019 Hoek Philippine: Frank en Christiane Valentijn en Jamie-Lee Anne-Fleur en Tijn Zandstraat: Tanja en Jan Maaike en Paul Bas en Evi Onze dank gaat uit naar drs. de Smet, drs. Kreulen en het verplegend personeel van Vremdieke. Philippine, 17 oktober 2019. Corr. adres: Mosselverkorting 2 4553 PS Philippine Pa, opa ligt opgebaard in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u woensdag 23 oktober om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 24 oktober om 10.30 uur in de Heilige Maria Hemelvaartkerk te Philippine, waarna we hem te mste leggen bij moeder op het parochiekerkhof. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid, vanaf 10.00 uur, tot condoleren in de kerk. U kunt ook condoleren via: www.degeslooteneboom.nl/online-condoleanceregisterXtv' Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wij wensen Donny, Dianne en fam. heel veel sterkte. De vrienden van "Onze Wereld" Nooit was iets teveel jij bezat zoveel liefde en wij kregen allemaal ons deel Er valt nu een groot gat op de plaats waar eens onze dierbare moeder en oma zat jij blijft altijd in onze harten voortbestaan ook al is het heel erg moeilijk zonder jou verdergaan Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi weduwe van Wilhelmus Bernardus Lourenssen Zij overleed in de leeftijd van 99 jaar. Hannie Dirk in herinnering Dirk in herinnering en Tilly Tonny en Trix Tony in herinnering Coby en Willy Wim en Jolanda Hans en Karina Kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter-achter kleinkinderen Hulst, 19 oktober 2019 Correspondentieadres: Coöperatie DELA, Rucphensebaan 93, 4706 PH Roosendaal T.a.v. familie Lourenssen De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 23 oktober om 13.30 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aan de Glacisweg aldaar. Na afloop van de begrafenis is er een samenzijn in "de Schuur", Zoutestraat 2a te Hulst. Wij zijn het verplegend personeel van Blaauwe Hofke 134, dr. Heijens en zijn assistente Hannie dankbaar voor hun goede zorgen. maandag 21 oktober 2019 Ik zal raad geven: Mijn oog zal op u zijn. Psalm 32 vers 8 Wij geven u kennis dat, na een afnemende gezondheid, van ons is heengegaan onze zorgzame moeder, schoonmoeder, lieve oma en overoma sinds 10 oktober 1981 weduwe van Quinten Meulblok in de gezegende leeftijd van 97 jaar. Wij zijn verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn. Huib Meulblok en Christianne IJspeerd In liefdevolle herinnering: Ria Reijnaars Hugo en Judith, Quirijne, Yannick Martijn Eleen en Aad Kranenburg-Meulblok Arend Heidi en Erik Dick en Karin Meulblok-Fraanje Quinten en Nathalie Matthijs Haar zus, W. Bosschaart-Vleugel Colijnsplaat, 19 oktober 2019 Correspondentieadres: Oosterscheldestraat 202, 4335 PN Middelburg De dankdienst voor haar leven, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op woensdag 23 oktober om 13.30 uur in de 'Nicolauskerk', Oostkerkestraat 1 te Wolphaartsdijk. Aansluitend aan de dienst vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats aan de Oudelandseweg te Oud-Sabbinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. Wij zijn dankbaar en vol bewondering voor de liefdevolle verzorging in zorgcentrum 'Cleijenborch'. T Plotseling is de moeder van onze goede vriend Donny overleden. We wensen hem, Dianne en familie veel sterkte toe. Mark Mariëlle Peter Ellen Jeroen Nanine Joris Inne Herman Nona Jordy Marlies Erik Monique COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 56