>5 FAMILIEBERICHTEN 25 Huub Klazina Meulblok-Vleugel -Klazien- &>tauw&je StoMja - JinevMacuid C U zij de Glorie Verdrietig omdat ik hem moet missen, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die ik van hem mocht ontvangen, deel ik u mede dat na 41 jaar samen geweest te zijn is overleden mijn liefhebbende man ds. Nicolas Hubert Joseph Eugène Boomer Voorburg, 6 mei 1936 f Goes, 17 oktober 2019 Martijn Koot-Boomer Nicky Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse Postbus 8046 4330 EA Middelburg De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden donderdag 24 oktober om 14.00 uur in de PKN-kerk te Kleverskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats bij de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. V Jeanne Achterbergh Houssaije de la Dirkje van den Broek - Kaptein dpg maandag 21 oktober 2019 PM \k zal raad geven: Mijn oog zal op u zijn. Psalm 32 vers 8 Wij geven u kennis dat, na een afnemende gezondheid, van ons is heengegaan onze zorgzame moeder, schoonmoeder, lieve oma en overoma sinds 10 oktober 1981 weduwe van Quinten Meulblok in de gezegende leeftijd van 97 jaar. Wij zijn verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn. Huib Meulblok en Christianne IJspeerd In liefdevolle herinnering: Ria Reijnaars Hugo en Judith, Quirijne, Yannick Martijn Eleen en Aad Kranenburg-Meulblok Arend Heidi en Erik Dick en Karin Meulblok-Fraanje Quinten en Nathalie Matthijs Haar zus, W. Bosschaart-Vleugel Colijnsplaat, 19 oktober 2019 Correspondentieadres: Oosterscheldestraat 202,4335 PN Middelburg De dankdienst voor haar leven, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op woensdag 23 oktober om 13.30 uur in de 'Nicolauskerk', Oostkerkestraat 1 te Wolphaartsdijk. Aansluitend aan de dienst vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats aan de Oudelandseweg te Oud-Sabbinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. Wij zijn dankbaar en vol bewondering voor de liefdevolle verzorging in zorgcentrum 'Cleijenborch'. Na enkele moeilijke jaren, als leven lijden wordt, heeft zij eindelijk de rust gevonden waar zij zo naar verlangde. Na een welbesteed leven is, thuis in haar vertrouwde omgeving, rustig van ons heengegaan onze lieve moeder en oma - sinds 2006 weduwe van Pieter Robijn - Hoogezand, 5 oktober 1929 Heinkenszand, 18 oktober 2019 Goes: Alie Heinkenszand: Wim en Jadwiga Leiden: Jonathan Amsterdam: Tessa Nijmegen: Benjamin De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op woensdag 23 oktober om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van het crematorium. Correspondentieadres: Guldenroedestraat 11,4451 LP Heinkenszand Na een mooi leven geleid te hebben gedenken wij met liefde en respect onze zus en tante sinds 2015 weduwe van Henk Achterbergh, in de leeftijd van 89 jaar. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Goes: Gerrit Luijk Liny Luijk - de la Houssaije t Vlissingen: Jos Verschoore de la Houssaije Fee Verschoore de la Houssaije -van der Borgt Etten - Leur: Wim Verschoore de la Houssaije t Belly Verschoore de la Houssaije - Duinhouwer Goes: Adrie Verschoore de la Houssaije Anneke Verschoore de la Houssaije - Hoogstrate Middelburg: Kees Kouwenberg Netty Kouwenberg - Verschoore de la Houssaije Zierikzee: Dick Verschoore de la Houssaije Joke Verschoore de la Houssaije - Lijbaart Neven en nichten Verdrietig, maar dankbaar voor haar leven, delen wij u mee dat is overleden onze moeder, oma en overgrootmoeder Weduwe van Henk van den Broek t Rotterdam, 10 maart 1929 t Middelburg, 19 oktober 2019 Rinus en Marianne Greet en Evert Nanja Monique en Vincent Marja en Niek Tina en Stef Manouk Hendrik en Mimi Annemieke en Johan Marieke en Chamber Sylvia en Chiel Stuard Gwenda en Jerome Michaël Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Vinkenhof 5 4332 DM Middelburg Woensdag 23 oktober om 11.00 uur vindt de uitvaart plaats in het Crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZ Compagnieplein 8 voor de goede zorgen. FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 25