24 Johanna Suzanna Maria Eckhardt-Murre OVERLEDEN Rinus Lieve Rinus, rust zacht Theresia Magdalena Jacoba Raas-de Vos Marinus de Nooijer Verdrietig en vol ongeloof hebben wij het bericht ontvangen dat plotseling is overleden onze lieve buurman Rinus Esmeé en Ruben, Robin en alle familie héél véél sterkte! Leendert en Caroline Thomas en Suus Bart en Petra Ko en Ria Bram en Mathilde Klazien Arjan en Janny Edwin Kees en Cocky Jan Eva Piet en Suus Wim en Diny GertJan en Martine Huib en Heieen Theo en Marijke Arie en Nel Wilbert en Tamara Marien en Coralien Geert en Ina Anton en Leonie Maup Gerard en Hilde Rinus (Marinus) Rinus de Nooijer Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Karin de Jonge-van Hoeve Wij wensen Donny, Dianne en fam. heel veel sterkte. De vrienden van "Onze Wereld" - Trix - Door de Heere thuisgehaald mijn innig geliefde vrouw, onze lieve onvergetelijke moeder, oma en overoma - Jo Lewedorp, f 's-Gravenpolder, 2 7 december 1929 18 oktober 2019 's-Gravenpolder: A. Eckhardt Vlissingen: Rien en Hela Eckhardt-Szwed Zwolle: Ellie Eckhardt en Theo de Kogel Baarn: Mona Eckhardt Kapelle: Marianne Eckhardt Kleinkinderen en achterkleinkind Wij bedanken het personeel, vrijwilligers en de bewoners van SVRZ de Zwake 28, voor hun liefdevolle verzorging en goede begeleiding. Egelantierstraat 14,4431 EP 's-Gravenpolder De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op D.V. woensdag 23 oktober om 10.00 uur in de Elimkerk, Langeweg 61 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 M'n gevoel voor humor daar kwam het vaak op aan. Ik hoop voor jullie dat het zonnetje weer gaat schijnen, ook al ben ik er niet en ver weg bij jullie vandaan. Makkelijk was mijn leven niet, ik hoop dat ik het op mijn manier toch goed heb gedaan. Diepbedroefd en verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van onze vader, mijn lieve zoon, broer, oom en zwager. (Rinus) In de leeftijd van 60 jaar Esmeé en Ruben Robin Johan t en Maria de Nooijer-van Belzen Leo en Marjolein Marlon Ella en Ad Malissa Kim John t en Nathalie Noa De afscheidsdienst voor Rinus zal plaatsvinden op woensdag 23 oktober om 13.45 uur in De Zandput, Zandput 5 in Serooskerke. De begrafenis vindt aansluitend plaats op de begraafplaats in Serooskerke Vrouwenpolderse- weg 53B. Na het begraven is er gelegenheid om samen te zijn in de Zandput. U kunt deze advertentie als algemene kennisgeving en uitnodiging beschouwen voor het afscheid van Rinus. Rinus hield van fleurige bloemen. Correspondentieadres: de Wolfstraat 9, 4364 BG Grijpskerke Geschokt en verdrietig zijn we dat je er opeens niet meer bent. Lieve, trotse papa van Esmeé en Robin Lieverds, we willen er voor jullie zijn! Bart Petra Dennis Daniëlle Johan, Esther en Lucas Natasja Lennard Het is bijna niet te geloven, ineens ben je er niet meer. Wat zullen we je missen. Jij blijft in onze gedachten en we koesteren de mooie herinneringen aan je. Dag grote vriend. We wensen Esmeé en Robin en verdere familie veel sterkte toe. Peter en Marianne Willem en Marion Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker en collega, Rinus was bijna 40 jaar werkzaam bij de buitendienst in Vlissingen. Hij was een zeer gerespecteerde medewerker die altijd klaarstond voor zijn collega's. Wij zullen zijn inzet en collegialiteit missen. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Verbrugge Terminals B.V. Soms is er 2j0VSBü wat we voelen maar zo W(U/lLfl; wat we kunnen v zeggen Wij wensen zijn kinderen, familie en vrienden veel sterkte met dit grote verlies. Angelique en Robbert, Conchita, Roxanne, Angelique Koffiehuis Sloehaven maandag 21 oktober 2019 PM Degenen die ik liefheb verlaat ik Om degene die ik liefhad terug te vinden. Verdrietig geven wij u kennis van het onverwacht overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Cornelis Raas eerder weduwe van Paulus Hubertus Paree Nijmegen, 19 juni 1930 Rotterdam, 17 oktober 2019 Bergen op Zoom: Marjolein Paree Izaak van Cruijningen Eindhoven: Jolanda Schagen van Leeuwen-Paree Mark Schagen van Leeuwen Heinkenszand: Marie-Louise van den Dries-Paree Rudi van den Dries Amsterdam: Ruben en Elise Utrecht: Sascha Correspondentieadres: Rapelenburglaan 40, 5654 AR Eindhoven De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op donderdag 24 oktober om 12.00 uur in de aula van crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Hierna is er een samenzijn in de lounge van het crematorium. We zijn de medewerkers van de thuiszorg SVRZ dankbaar voor hun liefdevolle zorg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 24