18 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN Reinier Willem Boeije - Renny - Renny Boeije Renny Boeije Renny Boeije Franklin Izaak Christiaan van Poelje - Frank - Frank van Poelje Frank van Poelje Catharina de Jonge-van Hoeve - Karin - zaterdag 19 oktober 2019 Werpt al uuj bekommernis op Hem, want Hij zorgt voor u. 1 Petrus 5:7 Tijdens een korte vakantie in Engeland heeft de Heere geheel onverwacht tot Zich genomen mijn lieve, zorgzame man, onze vader en opa Axel, 12-6-1963 Canterbury, 13-10 2019 Bea Boeije-Buitendijk Annet en Pieter Senna Lynn Judith Rieneke en Rob Gerard van der Nissestraat 7 4543 AD Zaamslag Dinsdag 22 oktober is er vanaf 12.45 uur gelegenheid om de familie te condoleren in de Gereformeerde kerk aan de Terneuzensestraat 32 te Zaamslag, waarna om 13.30 uur de samenkomst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerstraat. Na de begrafenis bent u uitgenodigd in de kerk. Ons bereikte het droeve bericht dat plotseling uit onze vriendenkring is thuisgehaald We dragen Bea, de kinderen en kleinkinderen en allen die hem dierbaar waren op aan onze Vader in de hemel, in de wetenschap dat Hij de zijnen troost. Leen en Marian Kees en Carla Ko en Petra Jack en Petra - in herinnering - 13 oktober 2019 Geschokt namen wij kennis van het plotselinge overlijden van onze geliefde buurman We wensen Bea, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit smartelijk verlies. De buren: Fam. P. van den Bergen Fam. G.P. Dees Dhr. D. Dobbelaar Fam. K.L. Pijpelink Dhr. H. Rademakers Mevr. A. Reitsma-van Doorn Fam. L. Schout-van den Bergen Mevr. G. Schuitvlot-Dieleman Dhr. I.Toth Fam. P.L. de Voogd Zaamslag, 13 oktober 2019 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Dit bericht heeft ons diep geraakt. Onze gedachte en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en personeel GIEC I.E.T. Afgelopen zondag kregen we het droevige bericht, dat de partner van onze collega Bea plotseling is overleden. Wij wensen Bea en familie veel sterkte om dit verlies te dragen. Collega's en bewoners afdeling Steenbakkerie-je, t'poontje De molenhof Zaamslag wat is het leven van een mens een voetstap in het zand die weer wordt weggevaagd wanneer de vloed de grens verplaatst tussen zee en strand Met liefde hebben we afscheid genomen van mijn lieve man, onze pa en opa *11-2-1946 114-10-2019 Terneuzen Sonja van Poelje-Huygens Boft AxelMirjam en Patrick Zino Zara HulstMarco Churchilllaan 1038 4532 JJ Terneuzen De crematie heeft volgens zijn wens in besloten kring plaatsgevonden. Een groot Gastheer is overleden. Kiwanis Zeeuws Vlaanderen wenst eenieder en Sonja in het bijzonder veel sterkte toe. Wij vernamen dat onze Vriend én Lions Erelid is overleden. Wij wensen Sonja en naaste familie veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Zijn jarenlange voortreffelijke gastheerschap én vriendschap zullen ons altijd tot voorbeeld zijn. Lionsclub Oost Zeeuwsch-Vlaanderen Zo kortstondig zo snel weggenomen maar je blijft bij ons waar je ook bent Te midden van haar gezin dat haar zo lief was en dat zij altijd met veel zorg en toewijding omgaf, is overleden mijn lieve vrouw, onze ma, schoonmoeder en mijn zus echtgenote van Meeuwis Gilles de Jonge 13 maart 1953 116 oktober 2019 M.G.de Jonge Donny en Dianne Monique en Ralph A.J. van Hoeve - in herinnering - C.J. van Hoeve N.S. van Hoeve - in herinnering - Rentmeesterstraat 24 4541 EN Sluiskil De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 24 oktober om 14.00 uur in het gebouw van de Protes tantse kerk, Langestraat 6 te Hoek. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aan de Molendreef. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen bent u welkom.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 144