'De straten waren stil op vrijdag' 'Had graag door willen gaan' plek neer te zetten. Ook speur ik Markt plaats en Facebook af op zoek naar pareltjes. Je hoeft geen 50.000 euro uit te geven aan een rijk interieur. Het draait om creativiteit en het is ook nog duur zaam. Volgend jaar keer ik terug naar Nederland. Ik kijk ernaar uit om lekker op de fiets in Amsterdam naar vrien dinnen te gaan. Ik zat vorig jaar in Nacht wacht, een film van Studio 100. Wie weet pak ik het acteren verder op. En ook in Nederland zijn er ge noeg interieurs waar mee ik aan de slag kan.'' break wel lekker. Ik ben mijn eigen bedrijf begonnen, Verdoorn Design, en ga als interi eurstylist bij mensen aan de slag. Mijn speci aliteit is om huizen op nieuw in te richten met spullen die er al zijn. Door ze anders te ge bruiken of op een nieuwe, verrassende Annemieke Verdoorn (58) - 100 afleverin gen - verpleegkundige Ingrid van der Linden ,,Ik woon nu zo'n twaalf jaar in Australië. Tot op de dag van vandaag schieten Nederlanders me aan. Ik heb ook in Onderweg naar Morgen gespeeld, maar meestal noemen ze toch MCW. Ook wel logisch: er keken destijds 4,5 tot 5 miljoen mensen per af levering, straten waren in Nederland op vrijdag avond gewoon stil. Ik ging vanwege mijn man naar Australië. Ik heb 25 jaar lang met een script op schoot gezeten, dus vond een Perla Thissen (64) - 62 afleveringen - ver pleegkundige/assis tent chirurg Joy Vijver. Op de foto met verple ger Guus (Martijn Api- tuley) ,,Het was een intensieve tijd die we met elkaar beleefden. Sommige collega's zie ik nog steeds: Anja Winter, Marianne Vloetgraven, Klaas Hofstra en Rob van Hulst. We waren plotseling BN'ers, nog voor dat woord bestond. Fanmail, aanspraak, zoveel aandacht had ik niet verwacht. Ik vond het jammer dat de serie stopte, had graag door willen gaan. Want wat moest ik ineens gaan doen? We vielen een beetje in een gat. Nu rollen acteurs van de ene serie in de andere. Destijds werd gezegd: jullie zijn zo bekend, je moet even uit beeld. Flauwekul. Ik ben trainingsacteur gewor den en doe dat werk nog steeds, met plezier. Bij gemeenten, bedrij ven, de politie, in de zorg. Daarnaast speel ik af en toe in een film, zoals vorig jaar in Aan niets overleden, over het taboe rond homo seksualiteit in de Antilliaans/Surinaamse gemeenschap. Ergens in huis heb ik nog afle veringen van MCW op VHS. Maar een videorecorder heb ik niet meer. MCW was iets speciaals: kijkers smulden van het kijkje achter de schermen van het ziekenhuis. Roddelende verpleeg sters, dokters die verliefd werden. Het was nieuw voor die tijd. Wil een serie aanslaan, dan moet je iets aparts bieden en situaties moeten herkenbaar zijn. Dat zie je nu aan het succes van De Luizen moeder." ZATERDAG 19 OKTOBER 2019 19

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 107