COLOFON Familieberichten dpg FAMILIEBERICHTEN 17 -li' Met droefheid hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, schoonbroer en oom Eduardus Emerie Cyrillus Verschueren - Edie - echtgenoot van Paula Ferket Wij wensen Paula, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Wij zullen hem missen. Riet en Ben Volleman-Verschueren Roos en Albert Ferket-Verschueren Leon en Riet Verschueren-van Daele Magda en Benny Bleijenbergh-Verschueren Tilly en Tonny Fassaert-Verschueren George en Tanja Verschueren-Korstanje Angèle en Theo van Haelst-Verschueren Neven en nichten Vogelwaarde, 16 oktober 2019 Genoten van het leven, maar nu is het stil. Familie, vrienden, veel gezelligheid, dat was je wil. Je strijd is gestreden, vol zorg en moed. Herinneringen blijven. 't Is op. Zo is het goed. Verdrietig om het afscheid, maar dankbaar voor de liefde die hij ons al die jaren heeft gegeven, delen wij u mee dat na een mooi leven in zijn geliefde omgeving van ons af scheid heeft genomen mijn man, onze vader en opa Eduardus Emerie Cyrillus Verschueren echtgenoot van Paulina Alina Irma Ferket 15-5-1937 1 16-10-2019 Vogelwaarde: Paula Verschueren-Ferket Essen (B): Ronald en Ingrid Verschueren-Willemen Martijn Valerie f Pieter Zaamslag: Jos Verschueren en Tinneke Matterne Michiel en Katrien Amélie Eindhoven: Rudi en Iara Verschueren-Verheijden Inez Isabel Paulinha Sasdijkweg 3 4581 RP Volgelwaarde De uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag 24 okto ber om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren in 'De Bourgondiër', Tolweg 109 te Hulst. De crematie zal in stilte plaatsvinden. pzc.nl/familieberichten Toch nog onverwachts hebben wij kennisge nomen van het overlijden van onze dierbare vriend en lid van onze Rotaryclub Edie Verschueren Paul Harris Fellow Edie was 38 jaar lid van onze club. Hij was altijd zeer betrokken en had voor iedereen een luisterend oor. In de club genoot hij groot respect door zijn altijd wijze en constructieve bijdragen, zijn humor en zijn fellowship. Wij zullen hem missen. Zijn vrienden van de Rotaryclub Hulst Met fannilieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten vrijdag 18 oktober 2019 ZV SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. SLUITTUDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. m media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 65