to 16 FAMILIEBERICHTEN Piet Paulusse Piet Paulusse Piet Paulusse Piet Paulusse Verdrietig nemen wij afscheid van onze geliefde broer en zwager Jenny Paulusse Jan-Peter en Rinie Paulusse-de Vlieger Diep bedroefd nemen wij afscheid van onze zwager en oom Bram en Nel de Visser-van Dalen Rinus f en Tiny van Dalen-Wieckardt Jan en Nel van Dalen-Kooman Gerard f en Hannie Korstanje-van Dalen Neven en nichten Toedeloe Piet Jannie en de kinderen heel veel sterkte Piet in herinnering en Saar Theo en Claudia Rinus Met al jouw wilskracht heb je de strijd niet kunnen winnen. We zijn dankbaar dat wij je hebben mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen te doen. Verdrietig nemen we afscheid van mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Jannie Paulusse-van Dalen Hij overleed in de leeftijd van 76 jaar. Jannie Paulusse-van Dalen Manja en Kees Kole-Paulusse Jelmer, Hessel Jan en Miranda Paulusse-Misilje Amber, Naomi, Kirsten Onze dank gaat uit naar de afdeling oncologie van het ADRZ en Hospice Het Clarahofje. 15 oktober 2019 Havenstraat 19,4433 AL Hoedekenskerke U kunt afscheid nemen van Piet in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Kandtweg 2 te Goes, op maandag 21 oktober van 19.00 tot 19.45 uur. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats in besloten kring. "JAMAJAPI" klinkt niet zonder PI Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van onze donateur, oud elftalleider maar vooral vader van ons bestuurslid Jan. Piet Paulusse Wij wensen de familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Het bestuur de leden van SV Hoedekenskerke Na vele jaren vriendschap nemen wij met veel verdriet afscheid van onze oud-buurman Wij wensen Jannie, kinderen en familie veel sterkte toe. Rinus en Thea Platschorre - van Liere Suzan Bosman - Lukasse Nico de Frel Riet de Frel - Dons Lid in de orde van Oranje-Nassau Erevoorzitter van de WON Bergen op Zoom, 15 oktober 2019 Want wij hebben hier geen blijvende stad... Hebreeën 13:14 Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van haar mochten ontvangen, delen wij u mede dat op de hoge leeftijd van 94 jaar is overleden, onze lieve moeder, oma en overoma Johanna Jacoba van Iwaarden - van den Boomgaard Kruiningen 23-12-1924 Goes 16-10-2019 sinds 25 november 1996 weduwe van Leendert Pieter van Iwaarden. Domburg: Paul van Iwaarden Francien van Iwaarden - Bommeljé Wageningen: José en Pieter Olivier, Anna-Sophie Domburg: Lodewijk en Marlinde Kruiningen: Annelies van Gorp - van Iwaarden Kees van Gorp Goes: Harry van Iwaarden Ina van Iwaarden - Sinke Goes: Leo van Iwaarden Janet van Iwaarden - de Jongh Noordwijk: Antoinette en Arjen Goes: Isabelle en Remco Correspondentieadres: Einsteinstraat 19,4416 EL Kruiningen. Onze speciale dank en waardering gaat uit naar het personeel van RandhofGoes dat onze moeder in een periode van 13 jaar veel liefde en zorg heeft gegeven. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 19 oktober om 10.00 uur in Dorpshuis MeerWaarde, Mauritsstraat 4 te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er om plm. 12.30 uur in genoemd dorpshuis gelegenheid tot condoleren en samenzijn. vrijdag 18 oktober 2019 Nooit meer samen een biertje drinken, Nooit meer samen een hapje eten, Nooit meer op zondagmiddag Heb afscheid moeten nemen van Piet Paulusse. Wens Jannie, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe. Wies Burgel PM Hij had de wil om te leven, maar niet meer de kracht Na een intens leven is van ons heengegaan weduwnaar van in de leeftijd van 83 jaar. Lion de Frel en Jeannette Jordaan John de Frel en Heieen de Frel-Franken Evelyne de Frel en Mare de Weerd Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: L. de Frel Prins Willem Alexanderstraat 52 5321 SC Hedel De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze speciale dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum en verpleeghuis "de Bosgaard" te Halsteren, die in de afgelopen periode altijd voor hem klaarstonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 52