"N V V FAMILIEBERICHTEN 15 A OVERLEDEN y Maatje Jacomina van der Meule - de Waard Lein Boogaard Martin Bregina Al Ie wijn Bregina Leonora Allewijn Bregina Allewijn Bregina Allewijn "X V Bregina Allewijn V' Maarten Messing vrijdag 18 oktober 2019 Lieve Een rijke en waardevolle vriendschap. Dat gevoel blijft. Alex en Mirjam Jesse en Joris Voor altijd in liefde verbonden Onze liefdevolle, wijze en sterke echtgenote en moeder is overleden. Kloetinge, 21 juni 1964 - Middelburg, 16 oktober 2019 Hans Boudens Bas Boudens en Floor van Lent Kailas Boudens Correspondentieadres: Hans Boudens Scholeksterstraat 5 - 4332 CD Middelburg Bregina wordt op 21 oktober gecremeerd. Om 13.00 uur herdenken we haar in het crematorium 'Het Zeeuwse Land', Kandtweg 2, Goes. Na afloop is er gelegenheid om te condoleren. Het zou fijn zijn als u een bloem meeneemt. "Een cadeautje om te zoenen, dat was en ben je nog." Met veel verdriet nemen we afscheid van onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Kloetinge, 21 juni 1964 - Middelburg, 16 oktober 2019 Goes: All Allewijn en Maatje Allewljn-Traas t Kloetinge: Albert Allewijn Rotterdam: Roeland Allewijn en Els Munter Woerden: Coralie Allewijn en Mark van Not Laurens, Juliëtte Louise de Colignylaan 3F - 4461 SK Goes Anneloes Aarnoutse Barbara van Dijk Elly Brand Marian Kral Marjolein Hamer Marloes van Overbeeke José van den Boomgaard We leven mee met Hans, Bas en Floor, Kailas en familie. Onze lieve vriendin Bregina is er niet meer. We zullen haar kracht, levenslust, betrokkenheid en gave om te leven met hetgeen er is zeer missen. Bedroefd zijn we door het overlijden van Bregina trad in maart 2003 in dienst als staten- griffier. Later bouwde ze vanuit verschillende managementfuncties mee aan een professionele organisatie. Bregina werkte volhardend aan een beter Zeeland. Ze was professioneel met een warm hart voor haar medewerkers. Haar positieve levenshouding inspireerde velen. We verliezen met haar een toegewijde en bovenal fijne collega. Bregina verbond haar werk met haar persoonlijk leven en nam ons mee in wat haar bezig hield. We kenden haar daarom ook als moeder en echtgenote in een warm gezin. Wij wensen haar man, haar kinderen, familie en vrienden veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens Provinciale Staten, Gedeputeerde Staten en medewerkers van provincie Zeeland, Han Polman, commissaris van de Koning Flora van Houwelingen, statengriffier Ab Smit, provinciesecretaris - algemeen directeur We zijn heel verdrietig dat Bregina is overleden We zijn blij haar gekend te hebben en koesteren mooie herinneringen aan de bijzondere gesprekken die we met elkaar gevoerd hebben. Onze Club Scherp zal nooit meer dezelfde zijn. Wat zullen we haar missen. Elly Brand Birgit Dauwe Gabrielle Davits Ineke Dekker Anja de Groene Ira von Harras Marja Noordhoek Barbara Oomen Marjan Ruiter Tanja Snijders 'Blijf bij mij. Heer' Geheel onverwacht is overleden mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma geboren te Biezelinge 29-4-1936 overleden te Goes 13-10-2019 A. van der Meule Kinderen en kleinkinderen Ganshoekweg 1 4421JL Biezelinge De begrafenis heeft naar haar wens in besloten kring plaatsgevonden. Mijn hulp is van den HEERE, Die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121 2 Diepbedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, maken wij u bekend dat de Heere van ons heeft weggenomen, na een periode van afnemende krachten en gedachten, onze geliefde en zorgzame vader en (over)opa sinds 1 mei 1999 weduwnaar van Cornelia van Oosten in de leeftijd van 77 jaar. MiddelburgJohn en Coby Boogaard - Walhout Erica en Michel Remi, Sem Judith Leon Nieuwdorp Elna en Wim Moerdijk - Boogaard Leonard en Sarieke Jan Willem Noralie Wilmer Natalie BarendrechtCarolien en Jaap Nijsse - Boogaard Paul Lennart Frank Lydia Mare Middelburg Jolanda en Ronald Francke - Boogaard Sanne Jurre Leander Jonna Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Rehoboth voor hun betrokkenheid en liefdevolle zorg. 16 oktober 2019 Goes, Zorgcentrum Rehoboth Correspondentieadres: Van Serooskerkelaan 2 4333 LS Middelburg Op D.V. zaterdag 19 oktober is ervan 16.00 tot 16.30 uur gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 in Middelburg. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. maandag 21 oktober om 12.45 uur. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Noordweg in Sint Laurens. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk. Geen bloemen Op 12 oktober overleed ons lid Maarten was meer dan 45 jaar lid van onze vereniging. Zeilen door de Zeeuwse Deta, kleine havens en onbekende slikken dat was zijn passie. De gerookte poon die hij voor ons klaar maakte zullen we niet snel vergeten. Vandaag nemen we voor het laatst afscheid. Wij wensen de familie sterkte bij het dragen van dit verdriet. Vlissingen: Bestuur en leden watersport vereniging WW Schelde

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 51