FAMILIEBERICHTEN 15 Martin Hofman dpg11' Jan Korstanje Johannes Ferdinand Westerweel Martin Hofman Martin Hofman Jan Korstanje IN MEMORIAM Joop Veel te vroeg, maar omringd door liefde, is in ons bijzijn overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Pijnacker, Middelburg, 25 april 1956 15 oktober 2019 Joke Hofman-Bruinink Roy Stefan en Vincente Charlie Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse T.a.v. familie Hofman Postbus 8046 4330 EA Middelburg Er is gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen van Martin en het condoleren van de familie op zaterdag 19 oktober van 19.00 tot 20.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Metfamilieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. familieberichten Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft: betekend, geven wij u hennis dat onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, trotse opa en over-opa echtgenoot van Corri.eJozi.asse Oudelande, Goes, 3 juli 1931 15 oktober 2019 Corrie Cees&Klaudia Henk&Dianne Ronald&Anne Klein- en achterkleinkinderen Elvis Presleylaan 85 4462 LB Goes Op vrijdagavond 18 oktober is er gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Jan van 19:00 uur tot 19:30 uur in het uitvaartcentrum Monuta Richard Ensing, Scottweg 1-01 te Goes. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op zaterdag 19 oktober om 9:30 uur in de Vredeskerk, Ds. W.H. Van der Vegtplein 2 te Goes. Aansluitend aan de dienst zullen wij hem begraven op de algemene begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn in de kerk. Jean Baptiste Griep donderdag 17 oktober 2019 PM Hoewel we wel wisten dat zijn gezondheid heel kwetsbaar was, is tot ons groot verdriet op 7 oktoberjl. op 64-jarige leeftijd toch heel plotseling overleden onze broer en zwager Rust zacht broer Otto en Janine, Ron en Petra, Wil en Els Westerweel Verdrietig zijn wij nu onze altijd zo behulpzame buurman is overleden in de leeftijd van 63 jaar. Wij wensen Joke en de kinderen veel sterkte toe in dit verdriet. Lucie en Rien Hennie en Henk Inspirator. Topdocent. Verbinder. Zeer verdrietig zijn we nu we hebben vernomen dat onze zeer gewaardeerde oud-collega is overleden. In april hebben we als school afscheid van hem genomen, na tientallen jaren waarin hij van grote betekenis was voor velen o.a. in zijn wiskundelessen en in zijn tomeloze inzet voor onze Goede Doelen. We wensen Joke, zijn familie en alle andere verbondenen veel sterkte en Gods kracht toe. Leerlingen, collega's en schoolleiding CSW Van de Perre Met droefheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze oudste broerzwager en oom. in de leeftijd van 88 jaar. Terneuzen: W.Adriaanse-Korstanje C.Adriaansef/n herinnering) Kruiningen: C.BIankestijn-Korstanje E.BIankestijnf/n herinnering) Wemeldinge: C. Korstanje P.J.Korstanje-Wirtz Neven en nichten Goes, 15 oktober 2019 SLUITTUDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 - In liefdevolle herinnering - 17 oktober 2008 17 oktober 2019 Geen dag dat wij je niet missen. Al 11 jaar niet meer bij ons.... Je vrouw, kinderen en kleinkinderen COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43