FAMILIEBERICHTEN 13 OVERLEDEN Marinus Pieter Steijn COLOFON Familieberichten Marie Leendertse - Dekker Met droefheid hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonbroer en oom Theo Cornelissens echtgenoot van Laura Kerckhaert Wij wensen Laura, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Miet t en Willy Menu Annie en Emery t de Nijs Lucie en Fons Steijaert Truus en Marcel t de Nijs Jo en Corry t Kerckhaert Neven en nichten Kloosterzande, 15 oktober 2019 Geschokt en verslagen hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons lid en oud-sponsor van de vereniging Adri Geus Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Tennisvereniging Vogelvlucht Vogelwaarde Alsje leven niet meer gaat zoals gehoopt. Als je veel wordt ontnomen. Als je, je zelfstandigheid verliest. Als je leven niet meer jouw leven is. Dan komt de tijd dat 't einde goed is.. Verdrietig maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Trees Hermans - Koevoets Theresia Maria echtgenote van Theo Hermans t Zij overleed in de leeftijd van 92 jaar. IJzendijke: Kees en Lia Ferry en Marjolijn Sabine en Vincent, Cosimo Etten-Leur: Ad en Jenny Etten-Leur, 13 oktober 2019 Verpleeghuis Het Anbarg Nassaulaan 1, Etten-Leur Correspondentieadres: coöperatie DELA. t.a.v. dhr. A.T.M. Hermans Postbus 2109, 4800 CC Breda U kunt afscheid nemen van Trees in het uitvaartcentrum van Jan de Wit uitvaartverzorging, Anna van Berchemlaan 38 te Etten-Leur, op vrijdag 18 oktober van 18.30 tot 19.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 19 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk Heilige Petrus, Lange Brugstraat 32 te Etten-Leur, gevolgd door de begrafenis op de parochiebegraafplaats. Zalig zijn de doden, die in den Heere sterven Openbaring 14:13 Heden is van ons heengegaan mijn geliefde man, onze lieve vader en opa geboren 27 oktober 1932 overleden 14 oktober 2019 Willie Steijn-Kok Dingeman en Els Marieke en Jan Annewil en Arnout, Ruben, Esther Henk Eveline, Ricardo, Christian, Joran, Marlise Gerdien en Marcel Kim Bekhof 6 4401 CTYerseke De afscheidsdienst zal gehouden worden vrijdag 18 oktober om 14.00 uur in de kerk van de Vrije Evangelische Gemeente, Kaaistraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Er is van 16.30 tot 17.00 uur gelegenheid tot condoleren in 'De Haven', Paardenmarkt 8. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Moerzicht voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen pzc.nl/familieberichten Bedroefd, maar ook wetend dat het goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve zus en onze tante Truus Dekker Marcel en Joyce Monique woensdag 16 oktober 2019 SLUITTDDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTDDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 56