12 FAMILIEBERICHTEN Tom Bostelaar Tom Bostelaar "N Trudy Gerrits-Tempels Marie Leendertse - Dekker Jan Passenier Marinus Pieter Steijn OVERLEDEN 'Voor altijd in ons hart' In zijn eigen vertrouwde omgeving hebben wij, na een slopende ziekte, in liefde afscheid genomen van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa 7 juli 1935 Vlissingen 14 oktober 2019 Vlissingen: Erna Bostelaar - Martens Barendrecht: Tony en Monique Bostelaar Marcel Sandra en Lenny Serooskerke: Inge Bostelaar en Jacco Onderdijk Joost en Nina Ruud en Femke Laura Boulevard Bankert 368 4382 AC Vlissingen Op maandag 21 oktober om 11.30 uur bent u van harte uitgenodigd de afscheidsbijeenkomst bij te wonen in de aula van het Crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 17 oktober van 19.00 -19.30 uur in Het Walchers Uitvaartcentrum, Logistiekweg 7 te Vlissingen (Vrijburg). Wij bedanken Dr. Osterman, de medewerkers van Zorgstroom en revalidatieafdeling Ter Reede voor de fijne begeleiding. Verdrietig zijn we om het overlijden van onze broer, zwager en oom Henk t en Ali t Bostelaar Leo t en Nel t Bostelaar Hans en Riet de Bert - Bostelaar Neven en nichten Tom Bostelaar Warmhartig, zorgzaam, sterk, gastvrij, wilskrachtig Tot ons grote verdriet is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma echtgenote van Hans Gerrits 27 april 1931 11 oktober 2019 Hans Gerrits Marieke en Bas Fabio Bart Sofia, Victoria Alette en Calogero Joost en Wilfred Correspondentieadres: Bachtensteene 14, k. 006,4331 AC Middelburg De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 19 oktober om 10.30 uur in de H. Maria Parochie Walcheren, Lombardstraat 1 te Middelburg. Aansluitend begeleiden we Trudy naar het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, alwaar vanaf 12.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Jan Versloot Maria Leendertse-Dekker Bedroefd, maar ook wetend dat het goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve zus en onze tante Truus Dekker Marcel en Joyce Monique Niet een blad maar een boom is gevallen, geveld door een felle storm. Nu door liefde en wind gedragen, is hij op weg gegaan. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kortstondige ziekte is overleden mijn lieve man en onze (schoon)vader echtgenoot van Ine Passenier-Mulder Yerseke, 15 januari 1944 t Vlissingen, 13 oktober 2019 Ine Mickey Marcel en Claudia Manon en Mare Donker Curtiusstraat 6,4384 GH Vlissingen U krrnt afscheid nemen van Jan in het uitvaart centrum van Monuta de Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen, op donderdag 17 oktober van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Zalig zijn de doden, die in den Heere sterven Openbaring 14:13 Heden is van ons heengegaan mijn geliefde man, onze lieve vader en opa geboren 27 oktober 1932 overleden 14 oktober 2019 Willie Steijn-Kok Dingeman en Els Marieke en Jan Annewil en Arnout, Ruben, Esther Henk Eveline, Ricardo, Christian, Joran, Marlise Gerdien en Marcel Kim Bekhof 6 4401 CT Yerseke De afscheidsdienst zal gehouden worden vrijdag 18 oktober om 14.00 uur in de kerk van de Vrije Evangelische Gemeente, Kaaistraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Er is van 16.30 tot 17.00 uur gelegenheid tot condoleren in 'De Haven', Paardenmarkt 8. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Moerzicht voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen Rinus Steijn PM woensdag 16 oktober 2019 Na vele jaren vriendschap nemen wij afscheid van We wensen Erna en de kinderen veel sterkte. Ben en Leny Ik ben maar water, zei de druppel. Je schittert, antwoordde de zon. Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van de penningmeester van onze werkgroep Jan en zijn vrouw Hetty hebben veel voor Amnesty betekend. Namens de (oud)- werkgroepleden van Amnesty International, Werkgroep Walcheren Els Kuiper Wij zijn dankbaar voor de vele jaren van zorgzaamheid en liefdevolle aandacht die je ons allemaal hebt gegeven. Wij gunnen je nu de rust waar je zo naar verlangd hebt. sinds 12 april 2005 weduwe van Marinus Leendertse Nieuwdorp t Oost-Souburg 15 april 1925 13 oktober 2019 Ella en Hans Saskia en Tom Marius en Joke Anne en Maarten, Mick Henrike en Richard, Nora Erik en Christianne Roald en El my, Saar, Noud, Teun Leon en Anouk Frenk en Sandra, Julia Correspondentieadres: Slotstraat 14 4421 EL Kapelle Op vrijdag 18 oktober van 12.15 tot 12.45 uur is er gelegenheid om afscheid van onze moeder, oma en overoma te nemen in De Ark, de ontmoetingsruimte naast kerkgebouw 'De Open Haven' aan het Oranjeplein in Oost-Souburg. Om 13.00 uur begint de dankdienst voor haar leven in 'De Open Haven'. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats in Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance en ontmoeting in De Ark. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom Yerseke: J.P. Wisse-Steijn t en L. Wisse Kapelle: PJ. Dingemanse-Steijn t en S. Dingemanse Yerseke: P.M. Steijn en E. Steijn-Meijaard Yerseke: A. Steijn en C.J. Steijn-Sonke Yerseke: L. Steijn t Yerseke: D. Schouwenaar-Steijn en P. Schouwenaar t Yerseke: W. Steijn en L. Steijn-Salonga Yerseke: C. Steijn en C. Steijn-Salonga Neven en nichten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44