Adri Geus Adri Geus "N V "N V dpg FAMILIEBERICHTEN 13 'f COLOFONFamilieberichten ■li' OVERLEDEN Theo Joseph Marie Cornelissens - Adrianus - Ben Kousemaker Ben was mede oprichter van onze supportersclub en 28 jaar penningmeester. We wensen Janny en Ria veel sterkte. Supportersclub de Purperen Hei pzc.nl/familieberichten FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten dinsdag 15 oktober 2019 Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend. Langzaam uit ons leven gedreven, blijf je in onze harten leven. Met liefde hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Laura Emma Josepha Kerckhaert in de leeftijd van 85 jaar. Laura Cornelissens-Kerckhaert Lucie en Jenny Martijn enYasmine Sjoerd en Zoë Geert Marijke en Wim Stijn Nina Froukje 13 oktober 2019 Pastoor Versterplein 1 - app. 118 4587 CW Kloosterzande De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 18 oktober om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren. Donderdag 17 oktober is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Theo te nemen in voor noemd uitvaartcentrum. Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen, bent u welkom. Hard gewerkt Actief, grappig, sportief, muzikaal Genoten van het leven Nog vol plannen De laatste weken hebben wij als gezin samen voor hem mogen zorgen, zo waardevol. Te vroeg en te snel hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en maatje, onze trotse pa, schoonpa en fantastische opa echtgenoot van Paula de Guytenaer Hoedekenskerke, 18 juni 1946 Terneuzen, 13 oktober 2019 Terneuzen: Paula Geus - de Guytenaer Rilland: Danny en Frans Hommel - Geus Jesse Sacha Kloosterzande: Gerben en Cindy Geus - Bracke Kim Thijs Waterfront 230 4531 HZ Terneuzen De crematieplechtigheid is in besloten kring. We hebben kennis genomen van het overlijden van Verdrietig zijn wij omdat onze jongste broer, zwager en oom is overleden. in de leeftijd van 73 jaar. Kwadendamme: Vogelwaarde: 's-Heerenhoek: Lewedorp: Vogelwaarde: Piet Geus (in liefdevolle herinnering) Corry Geus - Clarijs Lou en Marie Geus - Verassel Kees Geus (in liefdevolle herinnering) Jo Geus - de Jonge Marietje en Kees Smits - Geus Frans Geus (in liefdevolle herinnering) Neven en nichten Wij wensen Paula, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 56