FAMILIEBERICHTEN 13 Jan Westveer Johannes Paulus Maria de Nies Jan DANKBETUIGING Jan Westveer Joop Westerweel Johanna Maatje Bassie - de Buck dinsdag 15 oktober 2019 PM Wij geven u kennis dat door de Heere in de leeftijd van 93 jaar is weggenomen onze lieve schoonvader, opa en overopa Sinds 28 februari 2009 weduwnaar van Johanna Westveer - Moerdijk Goes, 22 maart 1926 - Kapelle, 12 oktober 2019 In herinnering: Lewedorp: In herinnering: In herinnering: Wemeldinge: In herinnering: 's-Heer Hendrikskinderen: Johan Westveer f1980 Elma en Kees Mol - Minderhoud Christa en Jacob, Julian, Emma Jordi en Nanja, Joah Jacintha Wim Westveer 11975 Ronnie Westveer 11986 Saar-An Westveer - Anthonisse Johnny en Evelien, Esmee, Levi Corine en Owen Sietske en Arnold, Jarno Antoinette en Jos Rian Faasse - Westveer f 1999 Wim en Lyan Faasse - van Es Martijn en Leandra John en Rick Mireille Fabiènn en Jesse Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van RST Zorgverleners en SVRZ Pomona te Kapelle, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Quarlespolderweg 4,4456 NX Lewedorp Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren D.V. woensdag 16 oktober van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden D.V. donderdag 17 oktober om 11.00 uur in de zaal van de Sionkerk, ingang Graaf Adolfstraat te Goes. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Hendrikskinderen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader, schoonvader en opa 09 juli 1938 f 11 oktober 2019 sinds 2017 weduwnaar van Grace de Nies-Hardy Gerard en Anja Carmel Anouk en Floris Kirsten Mare en Karin Correspondentieadres: St. Anthoniesdam 7 4301 HL Zierikzee Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van Jan te nemen op donderdag 17 oktober om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. On%e bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZ Noordbolwerk in Middelburg voor de liefdevolle zprg en aandacht in de laatste 2 jaar van zijn leven. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze buurman Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bewoners van "Het Gebouw De Houttuinen" Goes Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze medewerker Met respect denken we terug aan de ruim 22 jaar waarmee Joop zijn werkzaamheden heeft verricht bij De Betho. Als voorman was Joop erg betrokken bij het wel en wee van niet alleen de medewerkers van zijn afdeling maar ook van vele andere collega's. Zijn betrokkenheid gold zowel binnen als buiten werktijd. Wij wensen zijn familie en hen die in nauw contact met hem stonden veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Op verzoek van de familie maken we hierbij tevens bekend dat het afscheid van Joop in besloten kring zal plaatsvinden. Namens het Bestuur, het Managementteam en de Collega's van De Betho. Graag willen wij u hartelijk bedanken voor alle belangstelling rondom het ziekbed, overlijden en afscheid van onze lieve moeder, oma en omi Uw aandeel in het afscheid nemen van mama is haar en ons tot een grote troost geweest. Willy en Jan Minderhoud-Bassie Karin en Nico Riegman-Bassie Ria Bassie Arina en Harrie Roffel-Bassie kinderen en kleinkinderen Soest, oktober 2019 COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: wvwv.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTUDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45