Adri Geus Adri Geus J? 12 FAMILIEBERICHTEN SÉ "N OVERLEDEN Anna Janse-de Landmeter Wilhelmina Cornelia Melis Nel de Jong-Groeneweg Rob Pouwelse Heden behaagde het de Heere, tot onze grote droef heid, van onze zijde weg te nemen onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder sinds 26 juli 1984 weduwe van Evert Janse in de leeftijd van 96 jaar. Goes: Nely en Maarten Don-Janse René en Janneke, Noah, Judah, Boaz Maarten en Alinda, Jesse, Nora Arina Roeland en Germa Harmen en Lisanne Yerseke: Ria en Rien Wisse-Janse Cathy Ernst en Mélanie, Jazmay Remy en Sharinda Zeist: Evelien en Kees van Loon-Janse Marlies en Wim, Yenthe Evert-Jan en Linda, Daniël Andrea en Wilco, Esmée, Jarno, Nynke Joanne en Ruud Leonie en Pieter Yerseke: Leo en Jeanet Janse-Nieuwenhuize Peter en Anne Leen, Jodie Anne en Arjan Judith en Izak, Jari Anthony en Jorinda Laurent Zorgcentrum Moerzicht Yerseke, 14 oktober 2019 Correspondentieadres: Grintweg 15d, 4401 NC Yerseke De rouwdienst zal D.V. gehouden worden zaterdag 19 oktober om 11.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Moerzicht voor hun betrokkenheid en liefdevolle zorg -Willy- t Middelburg 11 oktober 2019 Je laatste rit.. Hard gewerkt Actief, grappig, sportief, muzikaal Genoten van het leven Nog vol plannen De laatste weken hebben wij als gezin samen voor hem mogen zorgen, zo waardevol. Te vroeg en te snel hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en maatje, onze trotse pa, schoonpa en fantastische opa - Adrianus - echtgenoot van Paula de Guytenaer Vaar op eigen kompas Intens verdrietig zijn wij, nu wij afscheid hebben moeten riemen van onze lieve pa en opa Augus^nus Marijs Maa^ertM&ssing weduwnaar van Elly Messing-van Baars Hij overleed op 12 oktober in de leeftijd van 85 jaar. Vlissingen: Jeroen Groningen: Merlijn en Hennie Maarssen: Catelijne en Ewoud Emiel, Marieke Correspondentieadres: Van Speijkstraat 8,4381 NJ Vlissingen U kunt afscheid nemen van Maarten in uitvaartcentrum de Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen, op vrijdag 18 oktober van 12.30 tot 13.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 18 oktober om 14.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Hoedekenskerke, 18 juni 1946 Terneuzen, 13 oktober 2019 Terneuzen: Paula Geus - de Guytenaer Rilland: Danny en Frans Hommel - Geus jesse Sacha Kloosterzande: Gerben en Cindy Geus - Bracke Kim Thijs Waterfront 230 4531 HZ Terneuzen De crematieplechtigheid is in besloten kring. Verdrietig zijn wij omdat onze jongste broer, zwager en oom is overleden. in de leeftijd van 73 jaar. Kwadendamme: Piet Geus (in liefdevolle herinnering) Corry Geus - Clarijs Vogelwaarde: Lou en Marie Geus - Verassel 's-Heerenhoek: Kees Geus (in liefdevolle herinnering) Jo Geus - de Jonge Lewedorp: Marietje en Kees Smits - Geus Vogelwaarde: Frans Geus (in liefdevolle herinnering) Neven en nichten Wij wensen Paula, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. dinsdag 15 oktober 2019 PM Enige en Algemene Kennisgeving Geheel onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van mijn moeder, schoonmoeder, oma en omi Vrouwenpolder 22 september 1938 Ellen en Aart Meijer Celina, Liv Stephanie en Leon Correspondentieadres: Buitenhovenlaan 189 4337 HL Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Willy op donderdag 17 oktober om 19.30 tot 21.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg. U bent dan ook in de gelegenheid de familie te condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. De Heer is mijn Herder Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, oma en omi Rotterdam, 20 januari 1929 Vlissingen, 12 oktober 2019 sinds 14 oktober 2014 weduwe van Gerrit de Jong Tineke en Bert Robert en Lindy, Mexxi Sylvia en Martijn Nelly en Wim Jan-Karei Marian Thomas Emma Dirk-Jan (in liefdevolle herinnering) Mariske en Louis Elianne en Elwin Annemieke en Michel Correspondentieadres: Golfslag 7,4386 HH Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 18 oktober van 11.00 tot 11.15 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg waar aansluitend de herdenkingsdienst zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum Ter Reede voor de liefdevolle zorg en aandacht. Na een jaar van ziek zijn is ons vorige week ontvallen, onze zeer gewaardeerde collega. Wij wensen de familie veel sterkte toe in dit zware verlies. Collega's en directie Bizon Groep Bizon Personenvervoer Bizon Taxi Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44