I FAMILIEBERICHTEN 25 Robin Bekink Frida Regina Warniers-Roedts COLOFON Familieberichten OVERLEDEN Jan Versloot 9 december 1936 11 oktober 2019 'Ik heb een mooi leven gehad' Hetty Versloot - van Essen Maartje en Henk van Ark Harmen Jan en Willemijn Thale en Hage Maarten en Patricia Stella Joost en Lisa Christine Versloot en Pim van Kampen Joost en Maxime Luuk en Sahra Rita Versloot en Wim Slijkhuis Eva Gijs Vaarwel lieve Don Ma Tineke Carly, Jaap Ed, Marina kinderen en kleinkinderen Echt, ik heb een goed leven gehad" Woorden van Don als afscheid van dit leven. Don Bauermann Met een weemoedige glimlach en mooie herinneringen denken we dankbaar terug aan onze oud-medewerker en vriend. Jjüfl Terrazzo- en vloerenbedr Traas Heinkenszand, 14 oktober 2019 Tot onze diepe droefheid is door de Heere, tijdens zijn werk, uit onze familiekring weggenomen mijn lieve kleinzoon en onze neef in de leeftijd van 21 jaar. L. Poppe, in dierbare herinnering W. Poppe - Maljaars Elly Top - Poppe Evert Top Willem Poppe Anne-Marie Poppe - Vogel Neven en nichten We bidden Rosanne, samen met de familie, Gods troostvolle nabijheid toe in deze moeilijke dagen en ook Zijn ondersteuning voor de toekomst. Aagtekerke, 9 oktober 2019 En nu nog maaralleen het lichaam los te laten de liefste en de kinderen te laten gaan alleen nog maar het sterke licht het rode, zuivere van de late zon te zien, te volgen en de eigen weg te gaan het werd, het was, het is gedaan. Dankbaar voor alle liefde die wij van haar mochten ontvangen, nemen wij afscheid van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en "grote oma" Maria de Blonde - den Boer - Rie - Zij is 86 jaar geworden. Anton de Blonde Ada en Hans Hennie Leendert-Jan en Jessica Jeanet en Hans Pascal en Mandy Renesse, 11 oktober 2019 De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op woensdag 16 oktober om 14.30 uur in de aula van crematorium "Het Zeeuwse Land", Kandtweg 2 te Goes (Afslag 35A Goes-Zuid). Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de lounge van het crematorium. Correspondentieadres: Constantijnweg 8,4325 AP Renesse Bedroefd zijn wij door het overlijden van de vader en opa van onze vrienden Patrick, Arian Youp Kees van Boven Wij wensen Patrick, Arian Youp, Ina, Jacco, Marianne Lucie en verdere familie veel sterkte toe. Arno Annette, Anouk, Naomi Gert-Jan Jolanda, Ismay, Evie René Heidi, Julia, Mirjam Robbin Miranda, Suzanne Anthonette Maria de Hamer- Lagendijk -Toos- dpg maandag 14 oktober 2019 ZV Wat was je sterk en arbeidzaam steeds heb je voor ieder klaargestaan. Flink was je je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je dat ook wij zijn, maar het afscheid nemen doet zo'n pijn. Na een kort ziektebed hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Eric Warniers Aardenburg, 14 januari 1942 t Gent, 11 oktober 2019 Schoondijke: Petra Nico en Annemarie Michel en Hedwig Sluis: Bart en Mariëlla Vidal Correspondentieadres: Grote Maagdenstraat 2,4524 ES Sluis De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u bent uit genodigd, zal plaatsvinden op donderdag 17 oktober om 11.00 uur in In den Wijngaard, Smedekensbrugge 34 te Aardenburg. Aansluitend is de crematie in besloten kring. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren van 10.30 tot 10.55 uur in voor noemde locatie. Zeer verdrietig, maar met dierbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 18 oktober om 12.30 uur in de zaal van uitvaartverzorging Jobse, Bachweg te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren. Op donderdag 17 oktober kan van 19.00 tot 20.00 uur nog afscheid worden genomen van Jan in het uitvaartcentrum. Correspondentieadres: Noordweg 401,4333KC Middelburg Vivién, Oliver Mariska en Mike Chanaya, Kyaro Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat, geheel onverwacht, van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Goes, 14 augustus 1941 +-WirfphaartSfjEIi0tü^>ktober 2019 Han de Hamer Gilbert en Sandra Alizée Correspondentieadres: Friesdftraat 3,4471 AD Wolphaartsdijk Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens wvÊL «d op mensenlinq.nl geplaatst. FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 56