24 Jan van Kleunen Robin Bekink Sjaan Antheunisse - Kerkhove OVERLEDEN Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart. 3 juni 1938 11 oktober 2019 Peter en Astrid Marc en Gees je Loïs Noï Matty en Andre de Visser De crematie zal op haar eigen wens in besloten kring plaatsvinden. Don Bauermann Maria de Blonde -Rie den Boer Jan Versloot Jan Versloot Goes 11-10-2019 Lies Meeuwsen - de Dreu Tot onze diepe droefheid is door de Heere, tijdens zijn werk, uit onze familiekring weggenomen mijn lieve kleinzoon en onze neef in de leeftijd van 21 jaar. L. Poppe, in dierbare herinnering W. Poppe - Maljaars Elly Top - Poppe Evert Top Willem Poppe Anne-Marie Poppe - Vogel Neven en nichten We bidden Rosanne, samen met de familie, Gods troostvolle nabijheid toe in deze moeilijke dagen en ook Zijn ondersteuning voor de toekomst. Aagtekerke, 9 oktober 2019 maandag 14 oktober 2019 PM Vaarwel lieve Don Ma Tineke Carly, Jaap Ed, Marina kinderen en kleinkinderen Echt, ik heb een goed leven gehad" Woorden van Don als afscheid van dit leven. Met een weemoedige glimlach en mooie herinneringen denken we dankbaar terug aan onze oud-medewerker en vriend. Terrazzo- en vloerenbedr Traas Heinkenszand, 14 oktober 2019 En nu nog maar alleen het lichaam los te laten de liefste en de kinderen te laten gaan alleen nog maar het sterke licht het rode, zuivere van de late zon te zien, te volgen en de eigen weg te gaan het werd, het was, het is gedaan. Dankbaar voor alle liefde die wij van haar mochten ontvangen, nemen wij afscheid van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en "grote oma" Zij is 86 jaar geworden. Anton de Blonde Ada en Hans Hennie Leendert-Jan en Jessica Vivién, Oliver Mariska en Mike Chanaya, Kyaro Jeanet en Hans Pascal en Mandy Renesse, 11 oktober 2019 De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op woensdag 16 oktober om 14.30 uur in de aula van crematorium "Het Zeeuwse Land", Kandtweg 2 te Goes (Afslag 35A Goes-Zuid). Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de lounge van het crematorium. Correspondentieadres: Constantijnweg 8, 4325 AP Renesse Zeer verdrietig, maar met dierbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van 9 december 1936 11 oktober 2019 'Ik heb een mooi leven gehad' Hetty Versloot - van Essen Maartje en Henk van Ark Harmen Jan en Willemijn Thale en Hage Maarten en Patricia Stella Joost en Lisa Christine Versloot en Pim van Kampen Joost en Maxime Luuk en Sahra Rita Versloot en Wim Slijkhuis Eva Gijs De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 18 oktober om 12.30 uur in de zaal van uitvaartverzorging Jobse, Bachweg te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren. Op donderdag 17 oktober kan van 19.00 tot 20.00 uur nog afscheid worden genomen van Jan in het uitvaartcentrum. Correspondentieadres: Noordweg 401,4333KC Middelburg Er is een bijzonder mens overleden. Hij was onze vriend Jaap en Mia Pirn en Anne Marie Bedroefd, maar dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve man, onze lieve vader en allerliefste opa Kattendijke 10-01-1943 Corrie van Kleunen - Feleus André en Elise Tristan, Olivia Mark en Vanessa Mattia Correspondentieadres: Dorpsstraat 60 4474 AG Kattendijke Onze dank aan Dokter Kuipers, verpleegkundigenvan de dagbehandeling, Dokter Oortman en het Clarahofje voor de goede verzorging. U kunt afscheid nemen van Jan dinsdag 15 oktober van 19.00 uur tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De crematie vindt plaats zaterdag 19 oktober om 14.30 uur in crematorium het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geborgen in de hand van de Eeuwige Uit een leven vol liefde en zorg voor kinderen en kleinkinderen, betrokken en aanwezig levend, vertrouwend op haar Schepper; heeft zij het leven losgelaten Elizabeth Jozina Kloetinge, 5 december 1927 Goes, 11 oktober 2019 Echtgenote van Kees (Cornelis Johannes) Meeuwsen <■22 juli 1928 - f26 maart 1974 Dankbaar voor de vele jaren: kinderen en kleinkinderen Gilda Marco Cecile en Adri Julian en Floor Franken Rita Arjen en Paulien Ilse Lisette en Peter Sweta Sandhya en Ard Roland en Miriam Jarmo Tarja haar zus Matty van 't Sant - de Dreu De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op donderdag 17 oktober om 13.00 uur in de Vredeskerk, Ds. van der Vegtplein 2,4461 NG Goes. Aansluitend brengen we haar naar de rustplaats voor onze ouders, op de Algemene begraafplaats, Geldeloozepad 30,4463 AJ Goes. Daarna bent u welkom voor condoleance en ontmoeting in het Vlinderhuis aldaar. Postadres: Lewestraat 47,4481 BC Kloetinge Onze moeder werd liefdevol verzorgd in Woonzorgcentrum Ter Weel, afdeling Schenge 2, waar zij samen met haar zus Matty woonde.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 24