O NIEUW: Unieke vaartocht naar de 2e Maasvlakte, Europa's grootste havengebied! Avifauna Magische klassiekers tijdens The Classic Christmas Concert' ®HE CLASSIC (Advertentie) Bezoek samen met ons het nieuwste stukje Nederland vanaf het water. Reserveren Telefoon 0162-68 26 09 o.v.v. tocht dagblad. www.zilvermeeuw.nl/maasvlakte Tarieven Volwassenen 49,50 p.p. Kinderen 3 t/m 11 jaar 28,00 p.p. Om 09.15 uur wordt u in Lage Zwaluwe hartelijk ontvangen met koffie en appelgebak, waarna wij om 09.30 uur de vaartocht naar de 2e Maasvlakte beginnen met het mooiste schip van Nederland, de "Z8". De 2e Maasvlakte is een imposant havengebied waar de grootste zeeschepen laden en lossen. Via de Hoek van Holland, de Nieuwe Waterweg en stormvloedkering varen we weer in de richting van Lage Zwaluwe. Halverwege de tocht verzorgen onze koks een overheerlijke lunch door middel van onze spectaculaire buffetlift. Een warm hapje mag in de middag natuurlijk niet ontbreken. Ook is de bar geopend voor een drankje naar keuze (drankje niet inbegrepen). Rond de klok van 18.00u. meren we weer aan in Lage Zwaluwe, waarna u kunt terugkijken op een uniek dagje uit. Data 29 oktober, 30 oktober, 13 november, 15 november en 11 december Het voordeel van PZC V Avifauna Vogels enZOO... Bestel tickets op pzc.nl/avifauna Bestel tickets op pzc.nl/christmas Het voordeel VANAF Rondvaartbedrijff Zilvermeeuw b... is. Voer zelf nectar aan de Australische honingpapegaaien in de Lori Landing en bekijk bij de voederpraatjes o.a. de pinguïns en pelikanen. Ook de unieke vogeldemonstraties mag je niet missen! Je ziet de vogels hier van dichtbij vliegen, eten en jagen zoals zij dat in de natuur gewend zijn. Nieuw is het weeg en meetmoment van onze kleine kiwi. Maar Avifauna biedt ZOOveel meer.. In de Oosterse tuin zie je rode panda's van héél dichtbij en op het eiland Nuboso waan je je in een mini Zuid-Amerikaans nevelwoud met dwergaapjes en bijzondere vogels. Tenslotte beleef je urenlang speelplezier in de reusachtige speeltuin.... Tickets zijn beperkte tijd verkrijgbaar. Gekochte tickets zijn geldig t/m 31 oktober 2019. 'Jingle Bells', 'Silent Night', '0 Holy Night' en 'Angels We Have Heard In Night' komen - samen met nog veel meer beroemde nummers - voorbij tijdens 'The Classic Christmas Concert'. Dit bijzondere kerstconcert is de ultieme familievoorstelling op tweede kerstdag. Het befaamde Mozart Orchestra uit Kiev brengt onder leiding van de Nederlandse dirigent Raymond Janssen op 26 december het kerstgevoel tot leven in Het Concert gebouw in Amsterdam. *Prijzen zijn op basis van beschikbaarheid, ind. servicekosten en excl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 14