s. FAMILIEBERICHTEN 17 Rob Pouwelse Joop de Jager - van den Bosch Adriaan Jan Tramper Martina de Vos Ome Rob DANKBETUIGING IN MEMORIAM - Rens Schets - "Laten we het leven genieten... Na een moeizaam jaar van ziek zijn, waar hij op een bewonderenswaardige positieve manier mee omging, is nog onverwacht, in het bijzijn van zijn familie rustig ingeslapen onze lieve broer en oom Geboren 1 april 1959 Overleden 9 oktober 2019 Wim en Lies Saskia en Bert Maartje en Chris Bart en Marlies Hans en Irene Stefan en Mouna Jerwin en Deirdre Arly en Tijmen Riet en Ab Tom Sara en Norbert Charlie (Jan) en Addie Martijn en Karen Marinka en Jeroen René en Diny Carlijn en Hilko Sander en Ingrid Anouk en Jos Plonie en Edwin Vivian Arthur en Heieen Stijn en Morindy Veerle en Sander Jesse en Gina Achterneefjes en -nichtjes Rob is nu in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Hier kunt u afscheid van hem nemen op maandag 14 oktober van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsbijeenkomst, waar iedereen zeer welkom is, wordt gehouden op dinsdag 15 oktober om 13.00 uur. Hieraan voorafgaand is er ook nog gelegenheid tot afscheid nemen van 12.30 tot 12.45 uur. Correspondentieadres: Brandenburglaan 26,4333 BZ Middelburg edeegens@online.nl 20-6-1933 9-10-2019 Na een verblijf van 9 jaar in Zorgcentrum 'Randhof is tot ons verdriet overleden mijn zwager en onze oom Adrie Wolphaartsdijk, 24 september 1934 Goes, 9 oktober 2019 Wolphaartsdijk: Jan Tramper f Suus Tramper-Platteeuw Wolphaartsdijk: Rinus Tramper Capelle a/d IJssel: Peter Tramper De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden in het crematorium te Goes. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 15 oktober van 10.30 tot 11.30 uur in rouwcentrum T)e Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Correspondentieadres: S. Tramper-Platteeuw Oostkerkestraat 34 4471 BB Wolphaartsdijk Voor alle blijken van medeleven, na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve (schoon)zus en tante - Tinie - zeggen wij u hartelijk dank. Jannie Bentschap Knook - de Vos Cees Bentschap Knook Bettie Joosse - de Vos Aart Joosse lek de Vos Hera de Vos - Dorst Neven en nichten Achterneeffes en -nichtjes Stavenisse, oktober 2019 OjtvlOcUAó- vrijdag 11 oktober 2019 PM Met veel verdriet maar mooie herinneringen in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve Wij herinneren jou als een geïnteresseerde en betrokken oom die altijd in was voor een grapje, spelletje of iets leuks doen. Skiën, Zappa, weddenschappen afleggen, voetbal kijken of zelf een potje spelen. Je aanstekelijke lach zullen we ook zeker nooit vergeten. Bedankt daarvoor. Saskia Bert Judith en Elianne Maartje Chris, Isa, Sjoerd en Emma Patriek t Bart Marlies, Lucas en Sophie Carlijn Hilko, Malou en Nine Sander Ingrid, Fenne Anouk Jos Juu/ en Faas Rosan t Stefan Mouna Jerwin Deirdre Arly Tijmen, Louan Martijn Karen, Elin Marinka &Jeroen Vivian Tom Sara Norbert, Senna Stijn Morindy Veerle Sander Jesse Gina Ik ben rustig ingeslapen echtgenote van Arie de Jager - in herinnering - Marianne en Hans Esther Wilco - in herinnering - en Karin Roy, Len en Simone, Saya en Oviedo Martin en Jeannet Milou, Sven Marco en Jacquelien Mitchel en Nadia, Justin en Melina Karin en Jos Fleur en Edwin, Luca Arno en Terry Correspondentieadres: J.G. Schorerstraat 63,4336 GT Middelburg Voor de begrafenis is er een samenkomst op maandag 14 oktober om 13.30 uur in uitvaartcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Aansluitend brengen we Joop naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats te Kapelle. Hierna is er vanaf 15.00 uur een informele condoleance in restaurant 'de Caisson', Rijksweg 3a te Biezelinge. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. it We zijn geschokt dat plotseling is overleden onze buurman We wensen Krista en kinderen heel veel sterkte toe in dit verdriet. De buren van de Noordweg COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTDDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 Geen kind is zo aanwezig dan een kind dat wordt gemist. Weten en voelen dat jij er niet meer bent doet ons ontzettend pijn. In ons hoofd en in ons hart zijn zoveel mooie herinneringen. Zo blijf je altijd bij ons. Lieve wat missen we je. We houden zielsveel van jou. Papa, Mama, Adinda, Rayaan en Oma 11-10-1991 - 23-04-2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 53