NYNKEDEJONG Verdachte van neerslaan agent lag onder een bed 6 r Column Ik snap dat bij het overlijden van Vogelaar op de nieuwsre- dacties ook meteen de naam van Castricum valt. Maar nu voelt het alsof een leven lang werken wordt gereduceerd tot één inter view dat je misschien niet goed hebt aangepakt. GeenStijl zelf vond de aandacht voor het inter view een beetje overdreven. 'Dat is een eeuwigheid geleden. Focus op wat echt belangrijk is', schre ven ze. Als zelfs de bron van het inter view vindt dat er betere dingen te melden zijn over Ella Vogelaar, dan weet je dat je het niet meer hoeft te noemen. Er is een echtgenote overleden, een vriendin, een collega. Focus op wat ertoe heeft gedaan. Niet op een paar minuten zwij gen op de landelijke televisie. Haar leven was ogenschijnlijk betekenisvoller dan dat ene fragment. Alsof een leven lang werken gereduceerd wordt tot één interview De politie werd vrijdag 30 augus tus rond 16.00 uur gewaarschuwd over de trouwstoet, omdat deel nemers onnodig zouden toeteren, asociaal reden, er mensen op au todaken zaten en ze het overige verkeer blokkeerden. Agenten spraken de deelnemers van de trouwstoet op de Maasboulevard in Rotterdam aan, waarna de bruiloftsgasten met veel kabaal vertrokken, aldus de politie. Op de Westzeedijk blokkeerde de stoet het verkeer opnieuw. Toen een van de feestgangers werd aangehouden, misdroegen anderen zich ernstig, volgens de politie. Agent Gert Jan de Jonge werd daarbij geslagen en verloor het bewustzijn. De man die de klap uitdeelde, kon ontkomen. Deelnemers aan de trouwstoet hielden hun mond. In een uitzending van Opsporing Verzocht werden videobeelden getoond van een omstander, waarop te zien is hoe De Jonge te gen de grond wordt geslagen. Tips De uitzending leverde de politie ruim twintig tips van getuigen op. Onderzoek leidde de politie naar een woning in Lopik. Daar werd een Rotterdammer aange houden, die zich onder een bed probeerde te verstoppen. i Lawaaierige trouwstoet blokkeerde verkeer De Jonge, die aan de klap een her senschudding en een verrekte nek overhield en nog niet in staat is om te werken, zegt opgelucht te zijn dat de verdachte is aangehou den, meldt hij via de politie. ,,Nog altijd heeft de klap een enorme impact op mijn gezin. De kinde ren kunnen nog steeds niet onge remd spelen in huis, omdat ze re kening moeten houden met papa. Ik vind het mooi te zien hoe sa menleving en politie hebben sa mengewerkt om tot deze aanhou ding te komen.'' Als de mensen om je heen maar we ten wie je was en wat je hebt willen betekenen voor hen. Hopelijk heb je hun leven een beetje verrijkt, met die pastasaus of met het luiste- rende oor dat je altijd had. Ik dacht daaraan bij het overlij den van Ella Vogelaar. Een vrouw met idealen en met een lange maatschappelijke carrière. Vice- voorzitter van de FNV, belangrijk ambtenaar op het ministerie van Sociale Zaken, minister van Wo nen, Wijken en Integratie. Tal loze nevenfuncties. vermaledijde 'inter view' met Rutger Castricum voor GeenStijl, waarin ze niet reageerde op de vragen van de intervie wer. Dat in terview dat haar zo heeft ach tervolgd. De meeste mensen overlij den zonder tamtam. De naaste vrienden en fami lieleden krijgen een kaart, de cre matie is in besloten kring. Dat werk. Soms komt daar nog een ad vertentie in de krant bij, zodat iets meer mensen weten over jouw heengaan. De mensen die dichtbij je staan zullen je herinneren, door wie je was en wat je deed en mis schien omdat je ze een re cept voor pastasaus hebt gegeven dat ze nog vaak maken. Maar daarbuiten zullen mensen nooit weten dat je hebt be staan en nooit weten dat je bent gestorven. GASNEL NAAR UW PEUGEOT-DEALER donderdag 10 oktober 2019 GO ^0 @Nynke Voaelaa Een 25-jarige Rotterdammer is aangehouden voor het buiten westen slaan van een agent die in Rotterdam een trouw- stoet controleerde. De ver dachte werd gisteren in Lopik gearresteerd. Hij verschijnt morgen voor de rechter. David van der Heeden Rotterdam En dat is prima. Maar hoe herinneren de kranten en jour naals haar? Met dat PROFITEER T/M 31 OKTOBER-VAN MAXIMAAL Dit is het momentom een nieuwe Peugeot te kopen, want tijdens Peugeot Avantage rijdt u direct weg met veel voordeel op geselecteerde voorraadmodellen. Zo profiteert u bijvoorbeeld op de Peugeot 2008 SUVvan voordeel oplopend tot maximaal 5.000 en op de Peugeot 208 zelfs tot€ 5.250. Ook op andere voorraadmodellen hebben we scherpe aanbiedingen. Rijdt u liever Private Lease? Dat kan ook, want tijdelijk profiteert u van extra scherp Avantage Private Lease-voordeel op een Peugeot 208 of 2008 SUV uit voorraad. Profiteer van een voordeel van 30 per maand op een Peugeot 208 en 50 per maand op een Peugeot 2008 SUV. U moet er wel snel bij zijn, want de voorraad is beperkten de acties gelden tot 31 oktober. Ga dus naar een Peugeot-dealer bij u in de buurt of Peugeot.nl, ontdek uw voordeel en rij direct weg in een nieuwe Peugeot. PRIVATE LEASE PEUGEOTprehereertTotal. Gem. verbr. (afh. van type motor) l/l00 km: 3,3-5,2; km/l: 30,3-19,2; CO2: 87-118 gr./km. Het extra inruilvoordeel geldt alleen op voorraadmodellen van de Peugeot 208, 2008 SUV, 308, 3008 SUV, 508 en 5008 SUV. Het totale voordeel is opgebouwd uit een combinatie van premies. Het voordeel kan variëren per model en is afhankelijk van inruilen van uw huidige auto. Het genoemde Avantage Private Lease-voordeel is alleen van toepassing op geselecteerde voorraadmodellen van de 208 en 2008 SUV en is niet van toepassing op de Peugeot Private Lease deals. Het actieaanbod is geldig t/m 31-10-2019 en zo lang de voorraad strekt. Uiterlijke registratiedatum is 31-10-2019. Vraag uw dealer naar de actievoorwaarden. Wijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 6