I "N 14 Laurens Jan Schets Rens Lieve Rens Peter Wouters "PW" OVERLEDEN Rens Rens (Laurens-Jan) Schets Rens Schets Lid van Verdienste Pieter Kornelis Wouters Nel Dingemanse - Steijn donderdag 10 oktober 2019 PM Vol ongeloof en verdriet nemen we totaal onverwacht afscheid van mijn innig geliefde man, liefste maatje en zorgzame lieve vader 21-07-1964 08-10-2019 Krista, Leydi, Esteban, Carlos en Amy Rens zal in besloten kring worden begraven. Afscheid nemen van Rens kan op vrijdag 11 oktober van 18.00 tot 20.00 uur in de St Laurens kerk, van Citterstraat 69,4333 KV St Laurens. Op zaterdag 12 oktober is er om 16.00 uur een herinneringsbijeenkomst in het clubhuis van E.Z.R.C. Oemoemenoe, Breeweg 96C Middelburg. Dresscode: zwarte of donkerblauwe kleding. Vriendelijk verzoek om een witte bloem mee te nemen. Geen bezoek aan huis. Correspondentieadres Fam. Schets Noordweg 455 4333 KD Middelburg Onverwachts ben je van ons heen gegaan maar in ons hart leef je voort Zoon, broer, zwager, oom Sara Schets - Bakker Jan Schets t John Lenie Schets Youri Gé Hersbach Dirkje Hersbach Hansjörg Frea Mabel 8iTeus Guy Onze fantastische vriend We gaan jouw vrolijkheid Jouw betrokkenheid missen Zijn gouden hart, nu verstild de herinnering blijft Rens 8( Ursula Bob Miriam Caspar&Teresa Peter 8i Marianne t Lis 8i Piet Wij zijn diep getroffen door het onverwacht overlijden van onze collega Wij verliezen een toegewijde en zeer betrokken collega. Wij wensen Krista, Leydi, Esteban, Carlos en familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens de collega's van het team in Goes en medewerkers van Royal HaskoningDHV Vol ongeloof namen wij kennis van het plotseling overlijden van Rens was gedurende vele jaren actief binnen de vereniging: als speler, bestuurslid, voorzitter en scheidsrechter. Als voorzitter heeft hij de bouw van ons clubhuis gerealiseerd. Wij zijn Rens enorm dankbaar voor alles wat hij voor de vereniging heeft gedaan. Wij gaan hem enorm missen! Wij wensen Krista, de kinderen en overige nabestaanden heel veel sterkte om dit verlies te dragen. Het bestuur van Rugbyvereniging EZRC Oemoemenoe rugbyclub OEMOEMENOE Rust nu maar uit - je hebt je strijd gestreden. Je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen, wat je hebt geleden? En wie kan voelen, wat je hebt doorstaan? Niet geheel onverwacht, maar voor ons allen veel te vroeg, Is In alle rust overleden onze vader en opa Zoutelande t Vlissingen 17 februari 1951 8 oktober 2019 Jan-Kees en llona, Mirelle, Korné Loura en Martijn, Mike Correspondentieadres: Beatrixlaan 29 4382 XH Vlissingen Vrijdag 11 oktober is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid om afscheid van Peter te nemen in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. Heden overleed onze middelste broer Hij mocht slechts 68 jaar worden. Zoutelande: Leo en Ada Wouters Grijpskerke: Bert en Marieke Wouters Neven en Nichten "In het huis mijns Vaders zijn vele woningen" Na een liefdevolle verzorging in 'Pomona', Groenewoud 3 te Kapelle is toch nog onverwacht overleden, onze lieve moeder, schoonmoeder oma en overoma echtgenote van Simon Dingemanse 115-3-2001 In de leeftijd van 90 jaar Kinderen, Klein- en achterkleinkinderen Kapelle, 4 oktober 2019 Correspondentieadres: Frederik Hendrikstraat 12,4461 TB Goes De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Om 13.30 uur begint de afscheidsbijeenkomst, waarna Peter naar het crematorium wordt gebracht. Na de uitgeleide kunt u de familie condoleren in het uitvaartcentrum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 42