Gouden Televizier-Ring Gala 24 MEDIA CULTUUI ANGELA KIJKT TV Quote van de dag De botten zijn aardig op leeftijd, maar kunnen zeker nog tegen een stootje Het was opvallend hoe open hij was. Komt natuurlijk door presentator Özcan Akyol, die van dit programma echt iets bijzonders maakt. Maar het is ook de leeftijd, daar ben ik van overtuigd. Je merkt bij Van Rossem het zelfde als bij André van Duin, Jan Mulder en Johan Derksen. Ze hebben alles al een keer meegemaakt, geleerd zich niets meer aan te trekken van een ander en zijn juist daarom zo leuk om naar te kijken. Dat ik in dit rijtje geen enkele vrouw kan noemen, simpelweg omdat zij op die leeftijd allang naar de coulissen is verbannen, is te achterlijk voor woorden. Op dat moment bekende Van Rossem aan Akyol dat hij graag had gezien dat de drie kunstenaars zijn aanzienlijke buik iets kleiner hadden afgebeeld. Ik hoop dat de bazen van tv-land dat cruciale fragment ook hebben gezien. Een beter bewijs dat mannen en vrouwen in de aard precies hetzelfde zijn, is er namelijk niet. Expeditie Robinson De Mol laat iets achter Duorol in Lazarus Beste zangers Nor maal presenteert Jan Smit het gala op tv, gisteravond maakte hij plaats voor Dionne Stax. De reden: de nominatie van zijn pro gramma Beste Zangers. Davina Michelle was een van de deelnemers aan dat populaire programma die gisteravond in Afas Live over de rode loper kwamen. fotos anp Met het risico dat ik als een pseudo- Marianne Thieme ga klinken die te pas en te onpas haar stokpaardje be rijdt - 'voorts ben ik van mening dat.vrou wen niet ontslagen mogen worden vanwege hun leeftijd - maakte ik me dinsdagavond op nieuw druk over deze bizarre ongelijkheid in tv-land. Aanleiding was Sterren op het Doek met Maarten van Rossem, inmiddels toch al aardig op leeftijd en niet van het scherm te slaan. Gelukkig maar, want we kunnen nooit genoeg eigengereide types op tv hebben, of ze nu man of vrouw zijn. fantastisch. Juist omdat Van Rossem nu eens niet die nurkse mopperkont uit De Slimste Mens en Hier zijn de Van Rossems was, maar een warm mens met onzekerheden, onverwachte ontboezemingen en zelfspot. En een oplich tende onderlip niet te vergeten. Nooit gezien, maar een van de kunstenaars attendeerde hem en dus ook ons kijkers erop. Het gevolg was dat ik er niet meer met naar kan kijken. Ondertussen hoorde ik hem vertellen hoe kleine Maarten een pets kreeg van zijn moe der. Worstelde met de meisjes op school die niks zagen in dat 'rare eenzame kneusje' (zijn woorden). Hoe hij als jonge vader in tranen was bij het voorlezen van zijn kinderen van 1200 pagina's Lord of the Rings. En dat hij te genwoordig op straat regelmatig wordt aange zien voor Henk Westbroek. Nee, het leven is ook voor oudere mannen niet altijd eerlijk, dat moge duidelijk zijn. FOTO ANP —Actrice Gerda Havertong (72) over haar val van het podium in Ranking the Stars, gisteravond op RTL 5. Dennis Weening en Nicolette Kluijver: het voelt zo ver trouwd. Toch is het duo sinds dit seizoen van Expeditie Robinson niet meer samen. Omdat de no minatie voor de vorige jaar gang was be doeld, kwam Weening toch over de rode loper. ,,Ik vind het een stunt dat ik hier sta.'' Eva Jin loper 'eei kunt stru zoals mij Toch liep host van neerde v trice dap fotografe donderdag 10 oktober 2019 Maarten TELEVISIE Hoewel Linda de Mol nu bij Talpa werkt, blijven haar pro gramma's Weet ik veel en Oh, wat een jaar! bij oud-werkgever RTL. Er komt een nieuwe presentator. De Mol nam Miljoenenjacht en Ik hou van Holland mee naar SBS 6. MUSICAL Noortje Herlaar en Lottie Hel lingman gaan elkaar vanaf eind oktober af wisselen in de rol van Elly in Lazarus. De mu sical was David Bowie's laatste werk. Lazarus gaat zondag 13 oktober in pre mière in het De- LaMar Theater. Wie de aflevering gezien heeft weet: hij was

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 24