FAMILIEBERICHTEN 13 Cornelis de Putter Financiële berichten OVERLEDEN ffle^una/ Jt^aria/ a£& Zatter p yCfóert/ Q}Aaesien& Maria Johanna van Hecke-Heijens Marietje Emma Rosalia Erpelinck-Wullems Joop ten Kate Antonius Cornelis Pieter Timmers Toon Antonius Wilfried Odillius van Pamelen - Tonnie - woensdag 9 oktober 2019 Onze ma en mijn oma is van ons weggenomen, haar plaats in huis is nu leeg. Zij geeft ons niet meer haar hand, S de dood verstoorde de mooiste band. Zij is nu bij pa en opa, die we al die jaren zo gemist hebben. Nu zullen wij ook haar missen. Bedroefd, maar wetende dat het goed is zo, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder en mijn lieve oma echtgenote van 11 februari 1994 Oostburg, 26 augustus 1923 Knokke-Heist, 5 oktober 2019 Sluis: Marianne Dhaenens Anja Axel: Ingrid en Romain Schram-Dhaenens Correspondentieadres: Smeestraat 13,4524 CN Sluis Geheel naar wens van ma en oma zullen we in besloten kring afscheid nemen van haar. Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden kan men dankbaar zijn dat God het komt bevrijden. Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve ma en oma echtgenote van Eduard van Hecke 119 november 2010 Zij overleed in de leeftijd van 90 jaar. Kapellebrug: Annemarie en Hans Philippine: Jeannette en Eddy Terneuzen: Martijn en Mia Philippine: Nina en Igor Westdorpe: Robbie en Marion Ossenisse: Luc Klein- en achterkleinkinderen 5 oktober 2019 Irisstraat 30, Hoek Correspondentieadres: Haringvliet 13,4535 JE Terneuzen U kunt afscheid nemen van Marietje in "Vremdieke" kamer 103, Irisstraat 30 te Hoek, op donderdag 10 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 11 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Hemelvaart te Philippine, waarna de crematie in stilte volgt. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. de grenzeloze liefde die zij naar ons heeft uitgestraald wordt nu in eindeloze herinnering vertaald Bedroefd maar dankbaar dat wij zo lang haar liefde, zorgzaamheid en wijsheid mochten ervaren, geven wij u kennis dat, gesterkt door het H. Sacrament der zieken, omringd door haar kinderen is overleden onze lieve, zorgzame moeder en oma weduwe van Hypolitus Erpelinck 6 maart 1926 16 oktober 2019 HulstPeter en Gerry Sas van GentRia - in herinnering - Freddy en Edith Chantal en Frank - Thijn, Fenna Judith en Luc - Thomas, Sem Desiree HengstdijkJack en Janny Emke en Dennis Tom en Bianca Iris KloosterzandeLeo en Rozet Kim en Bart - Fenne Evi en Richard - Bo BoxmeerGena en Hans Vicky en Luc Denise en Ivo Bossestraat 134 4581 BH Vogelwaarde De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 12 oktober om 14.00 uur in de parochiekerk H.H. Petrus en Paulus, Kerkstraat 15 te Vogelwaarde, waarna aansluitend de begrafenis volgt op de R.K. begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in het Dorpscentrum, Populierenstraat 41 te Vogelwaarde. Vrijdag 11 oktober is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Emma aan de Bossestraat 134 te Vogelwaarde. Onze dank gaat uit naar huisartsenpraktijk Dr. Helmers en het verzorgend personeel van zorgcentrum 'De Blide', afd. Straatje van Willem, voor hun zorg en inzet. Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van ons koorlid en voormalig bestuurslid Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen Gods nabijheid toe. Bestuur en leden koor De Lofstem" Met verdriet hebben wij afscheid genomen van onze vader, schoonvader, opa en 'opa Toon' sinds 30 maart2009 weduwnaar van S. C. Lauret ft 16 maart 1924 f 2 oktober 2019 Dimphy en Izaak Naomie en Patrick Stefanie en Sander, Isa en Yara Lia en David Danny en Farid Vlissingen, 2 oktober 2019 De afscheidsplechtigheid heeft in kleine kring plaatsgevonden. Onze welgemeende dank gaat uit naar het personeel van Ter Reede/Vondellaan woning 16 voor de liefdevolle verzorging. De Heer is mijn Herder! God heeft verlost en in Zijn heerlijkheid opgenomen Zijn kind, mijn lieve man en onze lieve vader en opa Goes, 7 oktober 2019 Axel, 24 februari 1940 Goes: Catrien de Putter - Feddes Goes: Herman en Erna de Putter - van Tol Celise, Yoran, Timo Voorschoten: Ria en Rob Flipse - de Putter Marnix Arnhem: Artjan en Annemarie de Putter - van Bendegem Tobias, Naud, Lars Amersfoort: Paul en Hanneke de Putter - Kruidhof Sara, Hugo Arnhem: Niek en Janine de Putter - Geerse Correspondentieadres: Lincolnlaan 6,4463 WZ Goes De samenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op vrijdag 11 oktober om 13.30 uur in de 'Ontmoetingskerk', Kornetstraat 4 in Goes. Vooraf is er van 12.30 tot 13.15 uur gelegenheid tot condoleren. De begrafenis vindt aansluitend plaats op de algemene begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Na de begrafenis is er in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, gelegenheid om elkaar te ontmoeten. Wij bedanken de medewerkers van woning 4.10 van verpleeghuis Ter Valcke' voor de liefdevolle verzorging. Voor bloemen zorgen we zelf. Als het leven lijden wordt. In liefde losgelaten, op weg om thuis te komen. Verdrietig zijn wij dat is overleden na een arbeidszaam leven onze lieve broer, zwager en oom Breskens, 25-6-1942 Terneuzen, 3-10-2019 Hij heeft genoten van de mooie dingen in het leven Fons en Lia van Pamelen-Bogaart Neven en nichten Correspondentieadres: Madame Curiestraat 8 4532 LK Terneuzen Geheel volgens de wens van Tonnie heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Veel dank voorde liefdevolle en warme verzorging die hij kreeg op afdeling 3A in de Maxima. Op 2 oktober 2019 heeft deurwaarder M.J.M. Hagenaars te Bergen op Zoom ow ABN AMRO Hypotheken Groep B.V., h.o.d.n. Florius, te Amersfoort bij exploot de onbekende (onderhuurders/ gebruikers van de Sichuytdam 21 te 4411 DE Rilland aangezegd dat i.v.m. de executieverkoop van het pand op maandag 9 december 2019 om 13.30 uur, het huurbeding zal worden ingeroepen zodat zij het pand zullen moeten ontruimen. Zij zullen worden opgeroepen om te verschijnen voor de voorzieningenrechter. Belanghebbenden kunnen een afschrift opvragen bij: AGIN Timmermans, Gagelbos- laan 4, Bergen op Zoom, tel. 088-4111213, ref: L19002972

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 63