Beleef de allerleukste avonturen bij Avonturenboerderij Molenwaard Halloween in Kinderpretpark Julianatoren Uit in Amsterdam Workshop fijnschilderen Plopsa-parken UulianatoFen Ga naar pzc.nl/najaarsuitjes 6. CommerciëLe bijlage Verkoopperiode t/m 10 november 2019 VANAF Bezoek met de hele familie Avonturenboerderij Molenwaard in Groot-Ammers. Melk de koeien, vaar mee in het bootje, maak een ponyritje, verdwaal in het wilgendoolhof of bestuur je eigen tractor. Ontmoet de allerliefste boerderijdieren, bezoek de oude molen of help mee in de moestuin. Ga op ontdekkingstocht, behaal je boerderijdiploma en word net als Fien Teun een écht boertje of boerinnetje. Bij Avonturenboerderij Molenwaard; waar spelen ontdekken is! Winter op de Boerderij Vier de winter bij Avonturenboerderij Molenwaard vanaf 2 november. Geniet van een heerlijk kopje warme chocolademelk of een lekker broodje Geniet van een prachtige Lovers-rondvaart, maak een bustour op Schiphol, ontdek BODY WORLDS of bezoek het onwerkelijke Ripley's Believe It or Not. LOVERS flteïforjiw bodv worlds SCHIPHOL EXPERIENCE mushih-ltirktimi - WSTBBM Ga naar pzc.nl/uitinamsterdam boerenrookworst. Bezoek de vrolijke show van Fien Gekochte tickets zijn geldig t/m 5 januari 2020 Teun, maak een mooie pindaketting voor de vogels en beleef nog veel meer echte Hollandse winterse activiteiten. En daar horen natuurlijk ook de winterse feesten bij: sinterklaas en kerst. Kinderschaatsbaan Bind de ijzers onder en kom vanaf 2 november met je broertjes, zusjes, vriendjes en vriendinnetjes gezellig schaatsen op de Fien Teun-kinderschaatsbaan bij de Avonturenboerderij. Schaatsen voor de kinderen zijn te leen op het park, en zijn inbegrepen bij de entreeprijs voor het park. Gekochte tickets zijn geldig t/m 5 januari 2020 Bestel tickets op pzc.nl/avonturenboerderij Het wordt deze herfst een klein beetje griezelig... Want van 4 t/m 6 oktober en 11 t/m 27 oktober is het Halloween bij Kinderpretpark Julianatoren. Kom ook naar Jul's Griezelfeest en Leer dansen als een echte griezel. Verkleed jezelf als heks of mummie, show je outfit op de Griezelcatwalk en maak kans op te gekke prijzen. Maak een tocht door het Griezeldoolhof waar echte griezels ronddwalen. Dans de griezelpassen mee met Julia tijdens haar Halloween Dansles en spook samen met Meneer Kaasgaaf, Mevrouw Suikerspin, Jul Julia mee tijdens de theatershow De Spoken van Griezelstijn\ Vanaf vrijdag 11 oktober wandel je door het grote loopspookhuis Zanzibar... Als je durft! Kinderpretpark Julianatoren De Julianatoren in Apeldoorn is het Leukste kinderpretpark van Nederland. Het pretpark met méér dan zestig te gekke attracties biedt een onvergetelijke dag uit aan gezinnen met kinderen van 2 tot circa 10 jaar. En het is natuurlijk de plek waar je je favoriete tv-sterren Meneer Kaasgaaf, Mevrouw Suikerspin en Jul Julia in het echt ontmoet. Julianatoren, te gek! Gekochte tickets zijn geldig t/m 27 oktober 2019 Bestel tickets op pzc.nl/julianatoren In één dag een leuk schilderij maken met olieverf? Leer het tijdens de workshop fijnschilderen bij Kunstacademie te Wildt. Ga naar pzc.nl/fijnschilderen Gekochte tickets zijn geLdig t/m 15 februari 2020 Plopsaland De Panne, Plopsaqua De Panne, Plopsa Indoor Hasselt, Plopsa Coo Plopsa Indoor Coevorden Ga naar pzc.nl/plopsaparken Bekijk de geldigheid van de tickets online te')li/,/i\f*

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 54