FAMILIEBERICHTEN 25 dpg"'1' Piet Rijk maandag 7 oktober 2019 OVERLEDEN Verdrietig zijn we door het veel te vroeg overlijden van onze neef iet Rijk ./Mf Piet stond voor iedereen klaar, ook voor ons. Karin, Edwin en Krista, wij zijn er nu voor jullie. - Mientje en Wies t Ruud, Ria en Rob Liseth t, Jan, Marja, Elisa, Niels, Niek en Cheryl-Lynn Zegje 'Kamp' dan zegje 'Piet'! Met grote verslagenheid maar niet geheel onverwachts hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Hij is ruim 45 jaar actief betrokken geweest bij het ontstaan en verloop van Stichting Kinderkamp Borsele. Bijna ieder jaar ging hij mee met één van de kampweken. Daarnaast zat hij in het bestuur, waar hij zich met het materiaal bezighield. Zijn kennis en ervaring zijn voor ons van onschatbare waarde geweest. Geen vraag liet hij onbeantwoord en hij stond altijd voor iedereen klaar. Namens de werkgroep en vrijwilligers van Stichting Kinderkamp Borsele wensen wij Karin, Edwin en Krista, familie en vrienden heel veel sterkte. Ons bereikte het droevige bericht, dat is overleden Piet Rijk Piet is jaren lang actief geweest als secretaris van Stichting Dorpshuis Ovezande. Met grote inzet heeft hij bijgedragen aan het slagen van de vele activiteiten, en de ontwikkeling van ons Dorpshuis in Ovezande. Wij wensen Karin, Edwin, Krista en familie veel sterkte toe namens. Het bestuur en beheersters van Stichting Dorpshuis Ovezande Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Piet Rijk Vader van onze lieve vrienden Krista en Edwin. Wij wensen Karin, Edwin, Krista, familie en vrienden veel sterkte toe. Bouwgroep/vriendengroep 'De Drüüloren' Anne Marco Arieke Mariëlla Ben Marien Danny Matthijs Fenna Melissa Jacco Michiel Kelly Remco Kevin Remco Kirsten Rosan Malou Op 4 oktober 2019 is in Goes overleden onze broer en schoonbroer Jozias Levinus Basting -Jo- echtgenoot van Conny van der Mast in de leeftijd van 75 jaar. Retranchement: Jan en Anneke Basting-Tollenaar Hoek: Sjaak en Marjan Basting-Duininck Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze zeer gewaardeerde medewerker en collega Piet Rijk vader van onze collega Edwin. Wij wensen Edwin, Karin en Krista veel sterkte toe. Team van Gerrit de Jonge Techniek Goes Jack, Dirk, Eric, Julio, Jurgen, Kevin, Arno, Anita en Rini Met al zijn levenslust heeft hij deze strijd niet kunnen winnen Piet Rijk Vader van onze lieve vriendin Krista Wij wensen Karin, Edwin, Krista en iedereen die Piet lief had veel sterkte met dit grote verlies Corine, Elisa en Malissa Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen, hoe je hebt geleden? Rust nu maar uit en laat het leven gaan. Na een moeizame periode hebben wij tot ons groot verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa Jozias Levinus Basting - Jo - Retranchement, 22 juni 1944 t Goes, 4 oktober 2019 Conny Basting-van der Mast Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Pauwenhof 11, 4461 SC Goes De dankdienst voor zijn leven, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op woensdag 9 oktober om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum De Bevelanden, Geldeloozepad 20 in Goes. Voorafgaand is er van 13.15 tot 13.45 uur de mogelijkheid om van Jo afscheid te nemen. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats in Goes. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in voornoemd rouwcentrum. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Aiiévo en dokter E.R.C. Rijken voor de liefdevolle zorg. FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. familieberichten ZV I Nel Benschop

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 58