Johannes Marunus Gorus Vogel 24 Jo Corrie Smallegange-Oosthoek Leo Herwegh "Degene die ik liefheb heb ik verlaten. Om degene die ik liefhad terug te %ten. Zorgzaam. Nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig gingje door, steeds weer. Tot op het laatste moment, het was op! Tot ons groot verdriet is overleden, mijn lieve man en onze fijne onvergetelijke vader, schoonvader, opa, en overgrootvader Kediri (Ind.) 18 maart 1933 f Goes 4 oktober 2019 Annie Vogel-Anderiesse Marleen en JanKees Samantha en Jaimy, Isabel Kimberly en Thijmen Martin en Wilma Ricky en Elisabeth Patrick en Joyce Erik Petra en Gerrit Mirte Correspondentieadres Adriaan Coortestraat 28 4336 DL Middelburg Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van Jo te nemen op vrijdag 11 oktober van 12.00 tot 12.10 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal hier de afscheidsdienst worden gehouden waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze zwager en oom Jo Vogel echtgenoot van onze zus, schoonzus en tante Annie Vogel-Anderiesse in de leeftijd van 86 jaar. Middelburg: Frans en Annie Kees en Truus Jan Vlissingen: Rosita en Pieter neven en nichten Wij wensen Annie en de kinderen veel sterkte. Jo Vogel Er is weer een Vogel weggevlogen Selamat Jalan ome Joop "Alles wat er nodig was hebben we gekregen. Op 4 oktober 2019 is in de leeftijd van 87 jaar mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en (over-)grootmoeder vol vertrouwen heengegaan naar haar Vader. J.S. Smallegange Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Langeviele 55,4416 CE Kruiningen De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op woensdag 9 oktober 2019 om 14.00 uur in 't Kerkje van Ellesdiek, van Hattumstraat 5,4437 AG Ellewoutsdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats Ellewoutsdijk, Langeviele, 4437 AB Ellewoutsdijk. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 't Kerkje van Ellesdiek. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve broer en zwager Jo Vogel Namens zijn zus, broer, schoonzussen en zwager en allen die ons zijn voorgegaan. Wij wensen zijn vrouw Annie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Fam. Vogel maandag 7 oktober 2019 PM COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 Afgelopen vrijdag is op 86 jarige leeftijd overleden Toegewijd en betrokken erelid van onze vereniging. Wij wensen de familie veel sterkte toe met het verwerken van het verlies van Jo. Bestuur en leden van MZVC Sylvia Flip t Hans Suzanne Lydia Bert t Marianne Edwin Reggie Nicolette Patrick Debby Edward t Mieke Remco Jos Patricia Yntze Tineke Joan Jaco 01de Lieke Anne-Marie Geerard Frans-Albert Nicole Maringe Petra Achterneven nichten. We kunnen het nog niet beseffen dat we, na een kortstondig ziekbed, zo snel afscheid moesten nemen van onze broer, zwager en oom 15 april 1956 Zoon van Sies en Marie Herwegh 14 oktober 2019 Op woensdag 9 oktober om 14.00 uur bent u uitgenodigd de afscheidsbijeenkomst bij te wonen in de aula van het Crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand is ervan 13.30 tot 13.45 uur de mogelijkheid om persoonlijk een laatste groet te brengen aan Leo. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en ontmoeting in de koffiekamer van het crematorium. Graag willen wij de lieve mensen van het Sint Jans hospice te Middelburg bedanken voorde goede zorgen. Correspondentieadres: Dorpsstraat 5,4373 AC Biggekerke Rita en Ko Jeanet t en Rolf Sabinet, Jack Tilly en Willy Danny en Miranda Joey Bo Luuk Joep Adrie en Ria Ronny en Els Mariska en Maarten Bernd Ruben V

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 24