1 Bioactieve stoffen voor je hersenen 4 redenen om de bloedsomloop te ondersteunen TEVREDEN GEBRUIKERS: é2i i BLOEDSOMLOOP KRIS (65 jaar) KRISTINA (43jaar) BESTEL REMITAL BIJ WELLVITA ADVERTENTIE Heb je moeite om te concentreren en om 'bij de tijd' te blijven? En heb je tegelijkertijd ook koude handen en voeten? Het kan zijn dat je bloeds omloop met de leeftijd wat hulp kan gebruiken. Remital bevat planten extracten die een gunstige invloed hebben op de bloedsomloop. De hoofdfunctie van bloed is het transport van zuurstof en voedingsstoffen naar de verschillen de weefsels in het lichaam en tegelijkertijd de afvoer van kooldioxide en andere afvalproduc ten uit de weefsels. Wanneer we ouder worden, kunnen we soms hulp gebruiken voor de bloedsomloop. Velen er varen dit ook doordat ze hulp kunnen gebrui ken om hun geheugen, concentratie en ener gieniveau te ondersteunen. Koude handen en voeten hebben bijvoorbeeld ook te maken met de bloedsomloop. Takenlijsten en warme sokken Misschien ben je begonnen met het maken van lijstjes van alles wat je moet onthouden? Slaap je met warme sokken aan? Ben je soms moe? Dan kan het een goed idee zijn om je bloeds omloop in hoofd, handen en voeten te onder steunen. Een natuurlijk voedingssupplement zoals Re mital bevat extracten van de planten ginseng en bacopa monnieri die een goede invloed heb ben op de bloedcirculatie. Zuurstof en voeding naar de hersenen Ongeveer 20% van het bloed in het lichaam be reikt de hersenen. Als de bloedtoevoer naar de hersenen verandert, kan dit invloed hebben op je geheugen, concentratie en energie. Hier kunnen de extracten van ginseng in Remital helpen voor een doelmatige bloedsomloop en geestelijke veerkracht. Bacopa monnieri heeft een gunstige invloed op de gemoedstoestand, terwijl ginseng de waakzaamheid, het energieniveau en de vita liteit bevordert. Verder bevat Remital ook vita mine B6, niacine en biotine die bijdragen aan een normale psychologische functie en helpen om vermoeidheid en moeheid te verminderen. De planten in Remital zijn mild en zacht en kunnen door iedereen worden gebruikt die mentaal scherp wil zijn. Voor diegenen die op het werk willen presteren, studenten die zich goed willen voorbereiden op tentamens en se nioren die wat hulp kunnen gebruiken in het behoud van de vitaliteit en geestelijke gezond heid. Het geheugen De verschillende voedingsstoffen voor de functies van het lichaam worden door de bloedbaan ver voerd. Een goede bloedsomloop geeft je hersenen de nodige voedingstoffen om informatie te bewaren. Concentratievermogen Het bloed heeft als hoofdfunctie om zuurstof naar de verschil lende weefsels in het lichaam te transporteren, onder andere naar de hersenen. Een goede bloed circulatie helpt bij een heldere geest en een goed concentratie vermogen. Koude handen voeten Koude handen en voeten kunnen worden verholpen met sokken en wanten. Omdat bacopa monnieri en ginseng de bloedsomloop ondersteunen, kunnen ze ook helpen als je koude handen hebt. Vermoeidheid Een goede bloedcirculatie be tekent dat alle uiteinden van je lichaam de belangrijke voedings stoffen en zuurstof krijgen. Dit helpt om fris en energiek te blij ven. Remital bevat vitamine B6 die het gebrek aan energie kan helpen verminderen. Er kunnen veel redenen zijn om de bloedsomloop te ondersteunen. Misschien heb je moeite om te concentreren en om 'bij de tijd' te blijven, heb je tegelijkertijd ook koude handen en voeten of heb je behoefte aan extra energie om op je werk te blijven presteren. Ongeacht welke reden dan ook, kunnen de ingrediënten in Remital helpen om je bloedsomloop te ondersteunen en je mentaal scherp te houden. Hier kun je een paar van de vele tevreden gebruikers van Remital ontmoeten... Het kleine huis van Kris is vol met kunstwerken die ze zelf heeft ge maakt. Ze vertelt over de vreugde van het creëren, maar het creatieve proces komt niet vanzelf. "Je moet scherp zijn en je concentreren. Ik voelde dat het soms een uitdaging was om me te concentreren en dan kwam er ge woon niets op het doek", vertelt Kris. "Ik kreeg ook af en toe koude handen en voeten, dus dacht ik dat ik misschien beter iets kon doen om mijn bloedsomloop te ondersteunen. Gelukkig wist mijn buurvrouw raad. "De ingrediënten in Remital helpen mijn bloedsomloop te onder steunen. Ik voel me scherp en vol energie. En het belangrijkste is uiter aard dat ik me creatief kan ont plooien," zegt ze met een glimlach. Als accountant heeft Kristina vele taken die een goede concentratie vereisen. "Enige tijd geleden voelde ik dat mijn concentratie en energieniveau wel on dersteuning kon gebruiken. Het was een uitdaging om me te concentreren op mijn dagelijkse taken," zegt de ac countant. "Ik had gehoord dat moeite om te concentreren en om bij de tijd te blijven samen kan vallen met de bloedsom loop, dus besloot ik om Remital te proberen." "Ik merkte dat het invloed had op mijn energie en concentratievermogen en ik voel dat ik nu efficiënt kan werken. Probeer Remital als je voelt dat jouw geheugen of concentratie wat hulp kan gebruiken. Het heeft me zeker ge holpen," concludeert Kristina. Prijzen vanaf €17,50 60 tabletten - 2 maanden verbruik BEL: 020-26 23 600 Ma t/m Do 8-16 uur Vrijdag 8-14:30 uur WEB: wellvita.nl RIMOlllfih) Huilenbergweg278-308 bJUJGUVIlQ 1101 BV Amsterdam Ginseng bevordert alertheid, aan dacht en mentale scherpte. Ginseng helpt om een goede cognitieve func tie te behouden, zoals geheugen en reactiesnelheid, en helpt bij vermoeidheid en futloosheid. Bacopa monnieri helpt een goede cognitieve functie te behouden als we ouder worden Het draagt bij aan een normale bloedsomloop, bijvoorbeeld in hoofd, voeten en handen, en is goed voor het geheugen en om bij de tijd te blijven. Remital bevat ook niacine, biotine en vitamine B6 - stoffen die allemaal bijdragen tot een normale werking van het zenuwstelsel, een normale psychologische functie. Remital is gebaseerd op extracten van de planten ginseng en bacopa monnieri. Remital bevat verder ook niacine, biotine en vitamine B6. Hulp voor en koude -Mentale scherpte! (Onder voorbehoud van drukfouten en prijswijzigingen.) thuiswinkel waarborg geheugen vingers

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 12