'We hebben wel twintig rekeningen' GELD GELUK Natasja en Adrian weten hoe het is krap bij kas te zitten. Niet fijn, vinden ze, dus werken ze nu met potjes, heel veel potjes. Natasja: ,,Ik heb tientallen spaarvar kens. Ze staan symbool voor mijn prin cipe om geld in potjes te verdelen. Dat raad ik iedereen aan, zowel zakelijk als privé. Wij hebben financieel zoveel meegemaakt, nu weten we precies hoe we ervoor staan.'' Adrian: ,,We hoeven niet meer na te denken. Potje leeg is potje leeg.'' Natasja: ,,We betalen 1400 euro per maand aan hypotheek en we lossen 750 euro per maand af aan schulden.'' Adrian: „Tussen 2008 en 2011 hadden we twee huizen. Op ons nieuwe huis zat een hypotheek van 485.000 euro en op het oude een van drie ton. We kon den in die tijd weinig leuke dingen doen.'' Natasja: „Gelukkig wonnen we een reischeque van 1000 euro, toen we op een beurs aan een rad mochten draaien. Daardoor konden we kamperen in Frankrijk. Ik heb in die tijd mijn auto moeten verkopen. Dat deed pijn, we hebben echt twee auto's nodig.'' Adrian: ,,Ik had een auto van de zaak.'' Natasja: ,,Je probeert de kinderen niet te laten merken dat er financiële proble men zijn. Toch kwam ons zoontje van vier met zijn spaarpot naar ons toe en zei: 'Neem mijn geld maar.''' Adrian: „Kleding kochten we in die tijd zelden.'' Beste koop Slechtste koop Natasja Adrian 6 TEKST EDITH ANDRIESSE FOTO JOOST HOVING Gezamenlijk netto-inkomen 0 - €3000 €3000 - €4500 €4500 - €6000 €6000 of meer Natasja Goossen (40), eigenaar van winstadvies bureau Happy Profit Adrian Goossen (40), business analist Natasja en Adrian wonen in een hoekwoning in Barendrecht met Noah (14) en Finn (10). Natasja: ,,Sjef, een Berner sennenhond, voor 1400 euro. Hij geeft veel liefde terug.'' Adrian: ,,De caravan, we kunnen er altijd mee weg als we dat willen. Dat geeft veel vrijheid.'' Natasja: ,,Ons droomhuis. Het leverde ons een hoop financiële ellende op.'' Adrian: ,,Een Skoda van 51.000 euro. Hij had met een storingen. Ik heb hem teruggebracht, maar het kostte me toch nog 3500 euro.''

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 94