FAMILIEBERICHTEN 17 Cornelia Martina Dingemanse - Geldof Piet Rijk Piet Rijk Piet Rijk Piet Rijk JUBILEUM Piet en Louise Serrarens - D'Hooghe OVERLEDEN Adrie Snoep zaterdag 5 oktober 2019 11-10-1949 - 11-10-2019 (0)Pa en (0)Ma, van harte gefeliciteerd met jullie 70-jarig huwelijksjubileum Ook feliciteren wij Piet die dag met zijn 95-ste verjaardag. Wij wensen jullie een fijne dag in familiekring toe. Namens de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. PastoorVersterplein 121,4587 CW Kloosterzande Na een voltooid leven is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma - Corrie - sinds 7 april 2013 weduwe van Komelis Dingemanse Oostkapelle, t Goes, 8 oktober 1924 3 oktober 2019 Kruisland: Hans f en Lia Renesse: RiaenJan Biddinghuizen: Cees en Tinie Heinkenszand: Martin en Rini Kloetinge: Anton Heinkenszand: Nico en Jannie 's-Heerenhoek: Cathy en Arthur Eindewege: Willy en René Klein- en achterkleinkinderen Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Hospice Het Clarahofje voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Uitvaartzorg van der Hooft Schoorkenszandweg 8b, 4431 NC 's-Gravenpolder De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 8 oktober om 14.00 uur in de Dorpskerk, Dorpsstraat 71, te Heinkenszand, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Voor aanvang van de dienst is van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de consistorie van de kerk. Na de begrafenis is er in dorpshuis Heer Arendhuis, Torenring 46 te 's-Heer Arendskerke gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Uit onze familiekring is overleden onze zus, schoonzus en tante Cornelia Martina Dingemanse-Geldof Corrie Broer en zussen Geldof Familie Dingemanse Neven en nichten Niet onverwacht, maar veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man en onze papa Ovezande, Ovezande, 1 november 1955 1 3 oktober 2019 Lid in de Orde van Oranje-Nassau Karin Rijk - Pieters Edwin Krista Oud Ovezandseweg 20,4441 SH Ovezande Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van Piet te nemen maandag 7 oktober van 19.00 tot 20.00 uur in Dorpshuis Trefpunt, Hoofd straat 53 te Ovezande. De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 8 oktober om 13.30 uur in de parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te Ovezande, waarna aan sluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in bovengenoemd dorpshuis. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn broer, zwager en onze oom Marlies en Tonny Cindy en Lennaert, Joliza Leon en Tessa Intens verdrietig hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzoon, zwager en oom Sjaan Pieters - Capello Frans Pieters (in herinnering) Jolanda, Tonnie (in herinnering) en Chiel Danny en Cecile André en Irma Ilse Eva Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van echtgenoot van onze collega Karin Rijk - Pieters We wensen Karin, Edwin en Krista sterkte toe met dit grote verlies. Directie en personeel Simonse Ge us Accountants - Adviseurs Heinkenszand, 3 oktober 2019 Simonse ^Geus Na vele jaren vriendschap hebben we afscheid moeten nemen van Piet Rijk Altijd stond je voor iedereen klaar. We zullen je heel erg missen. Peter en Marja Peter en Inge Arno Ron en Lizet en kinderen Zo sterk, maar geen kracht meer. Zo'n wil, maar geen macht meer. Piet Rijk Bedroefd zijn wij na het overlijden van de vader van onze lieve vriendin Krista. Wij wensen familie en vrienden veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Cecile, Inge, Jane, Joyce, Liza en Roos Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar voor altijd in ons hart. Piet Rijk Wat gaan we je vreselijk missen, Piet! Als secretaris van de parochiekern, als gebouwen man pur sang, als oud-bestuurslid van onze parochie, als oud I.P.V. lid, als kartrekker van de vele acties van Samen Sterk, als raddraaier van avontuur, als oud jongerenkoorlid en redactielid Parochieklanken, als manus-van-alles, als mede parochiaan, en bovenal als vriend. We wensen Karin, Edwin en Krista veel steun en Gods kracht toe. Namens parochiekern O.L.V Hemelvaart Ovezande en de Pater Damiaanparochie Ad Schenk Wiel Hacking Voor hem een verlossing Voor anderen een groot verdriet Hard heeft hij gevochten Meer kracht was er niet Verdrietig om, maar berustend in het verlies. Wolphaartsdijk Eric en Fridy Daane - Koens Met veel verdriet in ons hart nemen wij afscheid van mijn lieve dochter, onze dierbare (schoon)zus en tante Jobine de Groote-Vermue Nelly Vermue-Sweere, kinderen en kleinkinderen Zierikzee, 3 oktober 2019 PM accountants adviseurs

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45