apg FAMILIEBERICHTEN 19 Cornelia Martina Dingemanse - Geldof J? Jannie Focke-Schrier - Corrie - o&na - G&MMen DANKBETUIGING OVERIGE BERICHTEN Monuta W Isabelle Braem Na een voltooid leven is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma sinds 7 april 2013 weduwe van Komelis Dingemanse Oostkapelle, 8 oktober 1924 t Goes, 3 oktober 2019 Kruisland: Hans f en Lia Renesse: Ria en Jan Biddinghuizen: Cees en Tinie Heinkenszand: Martin en Rini Kloetinge: Anton Heinkenszand: Nico en Jannie 's-Heerenhoek: Cathy en Arthur Eindewege: Willy en René Klein- en achterkleinkinderen Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Hospice Het Clarahojje voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Uitvaartzorg van der Hooft Schoorkenszandweg 8b, 4431 NC 's-Gravenpolder De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 8 oktober om 14.00 uur in de Dorpskerk, Dorpsstraat 71, te Heinkenszand, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Voor aanvang van de dienst is van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de consistorie van de kerk. Na de begrafenis is er in dorpshuis Heer Arendhuis, Torenring 46 te 's-Heer Arendskerke gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Uit onze familiekring is overleden onze zus, schoonzus en tante Cornelia Martina Dingemanse-Geldof Corrie Broer en zussen Geldof Familie Dingemanse Neven en nichten Mooi is het zonlicht, Dat schijnt voor ons allen. De ontelbare brieven, kaarten, telefoontjes, bloemen en de overweldigende belangstelling tijdens haar ziekte en het overlijden van Joke de Pagter-Roelse hebben ons gesteund in deze verdrietige tijd. Zonder Joke is alles anders. We zijn verdrietig én trots. Het is een troost te weten dat deze gevoelens door velen worden gedeeld. Familie de Pagter en familie Roelse Westkapelle, oktober 2019 Jozef De Rijcke Via deze weg willen wij u danken voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en over-opa Gelein Bareman Het medeleven, persoonlijk of schriftelijk tot uiting gebracht, was voor ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, oktober 2019 Voor al uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma zeggen wij u hartelijk dank. Familie Focke Sluis, oktober 2019 Toon van Immerseel IfcM ll»Tlo44lT' B 1 jfï COLOFON Familieberichten familieberichten zaterdag 5 oktober 2019 ZV Een woord, een gebaar of een kaart, het doetje goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook na het overlijden van Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Hoek: Eddy 8t Martina Marciano Anna Zoë Sharona Issy Schoondijke: Jacqueline Jerry Mireille Michael Björn, Tuurtje Ryan Stephanie Oktober 2019 Wij willen u hartelijk danken voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze vader en opa Carla en Walter Anja en Henk Patrick en Marga en kleinkinderen Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Martha van Immerseel-Strobbe Reggie en Chantal Anouschka, Daisy-May Axel, oktober 2019 Jft fl Monuta Isabelle Braem T 06-53 81 1446 E ibraem@monuta.nl I www.monutaisabellebraem.nl A SLUHTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens Kff op mensenlinq.nl geplaatst. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. media l|l'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 147