fi 18 FAMILIEBERICHTEN Florant Jan Voogdt Piet en Louise Serrarens - D'Hooghe Jdr: (Srio Oxw aA/y ^/üisia/ zaterdag 5 oktober 2019 JUBILEUM 11-10-1949 - 11-10-2019 (0)Pa en (0)Ma, van harte gefeliciteerd met jullie 70-jarig huwelijksjubileum Ook feliciteren wij Piet die dag met zijn 95-ste verjaardag. Wij wensen jullie een fijne dag in familiekring toe. Namens de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. PastoorVersterplein 121,4587 CW Kloosterzande OVERLEDEN Tot ons groot verdriet is, na enige moeilijke jaren, overleden mijn lieve man, onze fijne en onvergetelijke vader, schoonvader en opa echtgenoot van Gerdi Verhaegen-van Oers Westdorpe, IJzendijke, 23 november 1939 2 oktober 2019 IJzendijke: Gerdi Sluis: Eric en Esther Julia Elle Oisterwijk: Michel en Annemieke Thomas Sebastiaan IJzendijke: Paul en Ingrid Sanne Bas Correspondentieadres: Tivoli 2,4515 CN IJzendijke De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden. Een speciaal woord van dank aan dokter Van der Maas en aan alle medewerkers van Buurtzorg. Geen bezoek aan huis. Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van mr. E.O.A. Verhaegen Vader van onze collega Eric en oud-notaris van ons kantoor. We wensen de familie veel sterkte toe. Collega's Verhaegen Peijnenburg Netwerk Notarissen IJzendijke Wij zijn diep getroffen door het overlijden van onze collega Edith Arens-Raas Wij verliezen in haar een bekwaam en toegewijd medewerkster. Wij wensen Edwin, Maureen, Firn, Megan, familie en vrienden veel sterkte toe met dit grote verlies. Ondernemingsraad en georganiseerd overleg van waterschap Scheldestromen Onverwacht en veel te snel hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en dierbare collega Edith Arens-Raas Edith was zeer betrokken bij haar werk voor het waterschap, en vooral ook bij haar medewerkers en collega's. Altijd behulpzaam, meedenkend en geïnteresseerd in de ander. We zullen haar enorm missen. Wij wensen Edwin, Maureen, Firn, Megan, overige familieleden en vrienden heel veel kracht toe met het verwerken van dit grote verlies. Namens de collega's van de afdeling Juridische Zaken van waterschap Scheldestromen: Paul Boussen, Gerard de Koek. Verslagen zijn wij door het overlijden van Edith Arens-Raas Edith trad op 1 juni 2004 bij het voormalig waterschap Zeeuwse Eilanden in dienst als jurist. De afgelopen vijf jaar was Edith werkzaam als adjunct afdelingshoofd en teamleider bij de afdeling Juridische Zaken. Edith stond altijd en voor iedereen klaar. We herinneren Edith als een deskundige, betrokken, sociale, behulpzame en fijne collega. We gaan Edith heel erg missen. Dat doen we nu al. Ze laat een grote leegte achter. Wij wensen haar man Edwin, haar kinderen Maureen, Firn, Megan, overige familieleden en bekenden veel troost en sterkte toe in de komende tijd. Namens het dagelijks bestuur en medewerkers van waterschap Scheldestromen: mr.drs. Toine Poppelaars dr. Wies Vonck dijkgraaf secretaris-directeur Wij zijn intens verdrietig omdat onze lieve collega Edith is overleden. Ons team is niet meer compleet. Haar warme persoonlijkheid zullen wij verschrikkelijk missen. Edwin, Maureen, Firn en Megan, onze gedachten zijn bij jullie. team Juridische Consultancy: Paul, Leen, Heidi, Ellen, Marjolein, Ben, Anouk, Claudia, Suna, Christel, Frédérique en Marissya. Enige en algemene kennisgeving. Mijn genade is u genoeg. 2 Corinthiërs 12:7 Met intens verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, onze pa en opa echtgenoot van Francina Tanneke Wolfert Hoofdplaat, f Groede, 3 maart 1939 30 september 2019 Floor en Roos Sjoerd Jessica en Sven Martijn Adrie en Saskia Denise en Harm Eric Correspondentieadres; Dijkmeesterstraat 7 4503 AR Groede Met dank aan Huisarts mevr. M. van Noorden Dokter van Dijk Thuiszorg van ZorgSaam Naar wens van pa is de crematie in besloten kring gehouden. Met veel verdriet in ons hart nemen wij afscheid van mijn lieve dochter, onze dierbare (schoon)zus en tante Jobine de Groote-Vermue Nelly Vermue-Sweere, kinderen en kleinkinderen Zierikzee, 3 oktober 2019 ZV

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 146