"N V dpg"11, FAMILIEBERICHTEN 17 COLOFONFamilieberichten OVERLEDEN Johnny Claeijs Dies van Nieuwenhuijzen Willemina Gerritdina Johanna Schaper-Noltes Theodorus Leonardus Marie Spinnewijn Valeria Louisa Borm-de Maat - Agnes - Truus van Nieuwenhuijzen - Lindenbergh Willemien echtgenote van Arnold Schaper f 2005 Theo Delphien Mathilde Spinnewijn - Rammelaere pzc.nl/familieberichten Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten vrijdag 4 oktober 2019 Bijna tot het einde toe zelfstandig, haar leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze moeder, oma en overgroot-oma weduwe van Edmondus Arthur Borm Hontenisse, 16-9-1927 t Hulst, 1-10-2019 Kinderen, kleinkinderen, en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Diaconiestraat 20 4543 CP Zaamslag Dinsdag 8 oktober is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op woensdag 9 oktober om 10.30 uur in de Kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst Na afloop bent u welkom in Brasserie TrufEno. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. - Alleen schriftelijke condoleance - Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Annie Scherbeijn IJzendijke, 3 maart 1939 Terneuzen, 2 oktober 2019 IJzendijke: Annie Timmie Rocko Philippine: Lizenka Deveney en Jordy Léanyka IJzendijke: Astrid en Mare Yanaika en Mike Amber Meyron Quintin Correspondentieadres: Handboogstraat 16,4515 CW IJzendijke Het afscheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaats vinden op dinsdag 8 oktober om 11.00 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Na de dienst bent u in de gelegenheid om de familie te condoleren. Aansluitend vindt de crematie in stilte plaats. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Sterven doe je niet ineens, maar af en toe 'n beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd maar die vergeet je, het is je dikwijls zelfs ontgaan je zegt: ik ben wat moe, maar op 'n keer ben je aan je laatste beetje toe. Heden is van ons heengegaan mijn man, onze pa, opa en opa-Dies echtgenoot van Kruiningen, 12-08-1933 t Terneuzen, 02-10-2019 Truus Lia en Hans Nanda en Roel, Pol, Nim Dirk en Tri Jan en Conny Een speciaal woord van dank aan het verzorgend personeel van "Ter Schorre", huisje R18 voor alle goede zorgen. Correspondentieadres: Churchilllaan 726,4532 JB Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. In 't Nederlands is iemand dood gegaan, over haar reis wordt nooit meer iets vernomen. In het Twents is iemand uit de tijd gekomen, dus je weet zeker: zij kwam veilig aan. Naar Willem Wilmink Verdrietig geef ik u kennis dat van mij is heengegaan mijn allerliefste moeder Hengelo, 1 februari 1928 Goes, 1 oktober2019 Met haar zorgzaamheid en brede interesse was en blijft zij voor mij een bron van liefde en inspiratie. Eveline en verdere familie We zullen in kleine kring afscheid van Willemien nemen. Mijn dank gaat uit naar dokter C.M.H. Schoot, huisarts en alle medewerkers van Hospice 'Het Clarahofje' in Goes voor de liefdevolle begeleiding en zorg in de laatste maanden van haar leven. Correspondentieadres: E.P. Schaper, Smaragdhorst 20,2592 RR Den Haag Na een jaar van strijd tegen deze slopende ziekte en vele dapper ondergane behandelingen is overleden mijn lieve man, onze broer, schoonbroer en neef echtgenoot van IJzendijke, 2 oktober 2019 Hoofdplaat, 11 april 1937 Fien Spinnewijn - Rammelaere Fam. Spinnewijn Fam. Rammelaere Speciaal woord van dank aan dokter Peters en iedereen die Theo zo liefdevol verzorgd hebben. Correspondentieadres: Fien Spinnewijn - Rammelaere Kleinejonkvrouwstraat 20 4515 EK IJzendijke Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 57