I Jfc "N V •Y FAMILIEBERICHTEN 17 Dies van Nieuwenhuijzen Adrie Snoep Adrie Snoep Johannis Welleman COLOFONFamilieberichten dpg ■li' Arnoldus Jan Goes, 9-11-1946 Truus van Nieuwenhuijzen - Lindenbergh pzc.nl/familieberichten J FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Metfamilieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten vrijdag 4 oktober 2019 PM Loslaten is misschien wel de moeilijkste vorm van liefhebben Na een intense periode van afscheid nemen heb je je strijd gestreden. Wij nemen afscheid van mijn lieve man, vader en opa 72 jaar Kapelle, 2-10-2019 Willy Snoep - Koens Corina en Ko Adriënne - in liefdevolle herinnering 2005 - Wilma en Carlos Kees# Wemeldingse Zandweg 22 4424 CP Wemeldinge De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentra S.V.R.Z. Ter Schorre, Terneuzenen Cederhof, Kapelle voor de liefdevolle verzorging. Het is goed zo In mijn bijzijn is mijn lieve vader rustig heengegaan. Mijn pa Sluiswachter, de koster, het boertje met z'n oldtimer, liefhebber van muziek, maar bovenal mijn kanjer, mijn trots Voor altijd in mijn hart Corina Ons bereikte het droevig bericht dat onze oudste broer, zwager en oom is overleden in de leeftijd van 72 jaar. Wemeldinge: Jan en Coby Snoep - Mulder Veere: Kees en Nelleke Snoep - Ruissen Yerseke: Rini en Addy Snoep - van de Berge Neven en Nichten Wij wensen de naaste familie veel sterkte toe in dit verlies. Tot onze grote droefheid heeft de Heere uit onze familiekring weggenomen echtgenoot van A.J. Welleman-Dekker in de leeftijd van 84 jaar. *Borssele 18 april 1935 Zwijndrecht: Kruiningen: Poortugaal: Aagtekerke: Goes: tVlissingen 1 oktober 2019 P. Dekker A. Dekker-Machielse J. Sinke-Dekker P. Sinke N. Dekker W. de Visser Sj. Dekker Neven en nichten De Heere heilige deze roepstem aan ons aller hart. Zwijndrecht, 1 oktober 2019 Sterven doe je niet ineens, maar af en toe 'n beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd maar die vergeet je, het is je dikwijls zelfs ontgaan je zegt: ik ben wat moe, maar op 'n keer ben je aan je laatste beetje toe. Heden is van ons heengegaan mijn man, onze pa, opa en opa-Dies echtgenoot van Kruiningen, 12-08-1933 t Terneuzen, 02-10-2019 Truus Lia en Hans Nanda en Roel, Pol, Nim Dirk en Tri Jan en Conny Een speciaal woord van dank aan het verzorgend personeel van "Ter Schorre", huisje R18 voor alle goede zorgen. Correspondentieadres: Churchilllaan 726,4532 JB Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. SLUITTI3DEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTDDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45