fViC Idema dpg"11, 16 FAMILIEBERICHTEN Wil Idema Johannes Kraak Hans Kraak Hans Kraak Marinus de Klerk =S Willemina Gerritdina Johanna Schaper-Noltes -Hans Middelburg, Middelburg, 31 maart 1953 28 september 2019 Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn delen wij u mede dat heden, op 97-jarige leeftijd, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve vader, opa en "ouwe" opa sinds 1994 weduwnaar van Johanna van Essen. Jenny en Leo Klaaijsen - de Klerk Martin en Janine, Rik, Meike, Miquel, Tomas, Tygo Saskia en Karin Vlissingen: Corry de Klerk Nanda en Peter, Arne, Frederika, Gunnar, Luisa Mirjam en Mohssine, Senna, Luca Een speciaal woord van dank voor huisarts dr. B.J.M. Schruer voor alle goede en liefdevolle zorg aan hem besteed. 1 oktober 2019 De Horst 241, Goes Correspondentieadres: Rossinipad 17,4462 JT Goes De dankdienst voor zijn leven zal gehouden worden op maandag 7 oktober om 13:30 uur in de Vredeskerk, Ds. W.H. van der Vegtplein 2 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 12:30 uur gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn, f - In 't Nederlands is iemand dood gegaan, over haar reis wordt nooit meer iets vernomen. In het Twents is iemand uit de tijd gekomen, dus je weet zeker: zij kwam veilig aan. Naar Willem Wilmink Verdrietig geef ik u kennis dat van mij is heengegaan mijn allerliefste moeder Willemien echtgenote van Arnold Schaper f 2005 Hengelo, 1 februari 1928 Goes, 1 oktober 2019 Met haar zorgzaamheid en brede interesse was en blijft zij voor mij een bron van liefde en inspiratie. Eveline en verdere familie We zullen in kleine kring afscheid van Willemien nemen. Mijn dank gaat uit naar dokter C.M.H. Schoot, huisarts en alle medewerkers van Hospice 'Het Clarahofje' in Goes voor de liefdevolle begeleiding en zorg in de laatste maanden van haar leven. Correspondentieadres: E.P. Schaper, Smaragdhorst 20,2592 RR Den Haag Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten vrijdag 4 oktober 2019 PM Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega, vrijwilliger en vriend. Gedurende 10 jaar heeft Wil een actieve, enthousiaste en betrokken rol gespeeld bij de ontwikkeling van ons museum. We zullen hem erg missen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw Corrie, zijn kinderen en kleinkinderen. Bestuur en medewerkers Bevrijdingsmuseum Zeeland Het diepste verdriet wordt zo dikwijls verzwegen. Voor het diepste geluk schieten woorden tekort. Vaak met ons diepste verlangen verlegen. Waar een dierbaar bezit slechts herinnering wordt. Uithoorn, 12 mei 1939 Goes, 2 oktober 2019 Op zaterdag 28 september hebben we samen onze 57e trouwdag gevierd. Op woensdag 2 oktober is hij in onze aanwezigheid overleden. Het is goed zo. Corrie Idema-van Daele Olga Idema en Geert-Jan Martens Peter Idema en Jeanet Schouwenaar Jeffrey Collin Femke en Dylan Falco Wil is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, waar geen gelegenheid is tot bezoek. We nodigen u uit om samen met ons Wil te herinneren op maandag 7 oktober om 11.00 uur in het kerkje van het Bevrijdingsmuseum, Coudorp 41 in Nieuwdorp, de plaats waar hij zo graag was en waar hij zo graag de opening had willen meemaken. Helaas was dat hem niet meer gegund. Wanneer u nog iets wilt zeggen ter herinnering wordt u verzocht dit tevoren aan te geven. Na de bijeenkomst is er in het restaurant van het museum gelegenheid elkaar te ontmoeten. Op verzoek van Wil staat er in het kerkje een collectebus voor KWF Kankerbestrijding. Uw bijdrage voor dit doel stellen wij zeer op prijs. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' T.a.v.: Familie Idema Postbus 12,4430 AA 's-Gravenpolder Dankbaar voor de vele waardevolle momenten die we nog samen mochten beleven delen wij verdrietig mee dat is overleden mijn lieve maatje, onze lieve (schoon)vader en super trotse opa Ellie Kraak Dennis in liefdevolle herinnering Marije en Paul Justin, Zara Onze dank gaat uit naar iedereen die betrokken was bij de zorg voor Hans, in het bijzonder dokter Van de Peppel. Biesbosstraat 10 4335 VN Middelburg De crematieplechtigheid heeft in het bijzijn van familie en vrienden plaatsgevonden. Voor Hans een verlossing voor ons een groot verdriet. Erg hard heeft hij gevochten meer kracht was er niet. We zullen hem erg missen onze lieve broer, zwager en oom Tonny en Dingena Ezra Chantal Bert en Adrie Martine en Willem Daniëlla Sven Yvon en Masood Imran Fatima en Atif Monica en Johan Intens verdrietig zijn wij dat we te vroeg afscheid hebben moeten nemen van Pa en Ma Pattiruhu Fina en Guusje Tonnie en Herman Jeroen en Anke, Thijs, Izis, Yvo Goes:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44