FAMILIEBERICHTEN 15 Edith Arens-Raas Edith Arens-Raas Edith Edith Arens-Raas Edith Arens Christina Verkamman - Giljam OVERLEDEN Edith Arens-Raas Edith Arens-Raas A.J. Hannewijk Bram Hannewijk vrijdag 4 oktober 2019 Nooit geloofden we in een hemel dat er iets is waarheen je gaat Maar nu we jou voorgoed moeten missen hopen we oprecht dat ze bestaat Zeer plotseling ben je van ons afgenomen. De pijn en leegte zijn enorm en nauwelijks te dragen. Je gaf ons alle liefde die we nodig hadden. Je cijferde jezelf weg om onze dromen te kunnen verwezenlijken. Het leven stopt; de intense liefde blijft bestaan. "Love you, Bye" Kruiningen: Edwin Arens Maureen Firn Megan 1 oktober 2019 Slagveldstraat 43,4416 CB Kruiningen We nemen in besloten kring afscheid van Edith. in ons hoofd in ons hart in duizend herinneringen dichtbij blijf jij Intens verdrietig zijn we door het plotselinge overlijden van onze lieve, dappere dochter, zus en tante. Jouw leven was veel te kort, het gemis is groot. Gerda Paul in herinnering Petra en Lars Niels, Sjoerd, Merel Intens verdrietig hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve schoondochter, schoonzus en tante. We missen je Rust zacht, lieve Ben Lien in liefdevolle herinnering Robin en Dionne Sidney, Mel Bedroefd namen wij kennis van het plotseling overlijden van Moeder van onze leerlingen Megan (vlrkt), Firn (v3kt) en Maureen (h5) Wij wensen Maureen, Firn, Megan, hun vader en familie veel sterkte met dit enorme verlies. Namens de leerlingen: C. Poortvliet, mentor H5 M. Wisse, mentor V3kt E. van Oers, mentor Vlrkt Namens de medewerkers van Het Goese Lyceum C. Biesterbosch-Gunst, rector We zijn stil en verdrietig bij het overlijden van ons commissielid We zullen haar betrokkenheid en professionele inzet voor de commissie erg missen, maar bovenal Edith zelf! Koos, Ron, Berend, Caroline, Rachel en Nicolette Commissie Bezwaarschriften Noord-Beveland Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Lid van de bezwaren- en klachtencommissie sinds 2002. Met waardering denken wij terug aan haar inzet. Wij herinneren haar als een deskundig en onafhankelijk commissielid. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar man en kinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe om dit ingrijpende verlies te dragen. Namens de gemeenteraad, het college van burgemeester en wethouders en medewerkers van Noord-Beveland, C.H. Poortvliet bc., de raadsgriffier drs. D. Sinke, de secretaris A.M. Demmers-van der Geest, de burgemeester Geraakt en verdrietig door het veel te vroege overlijden van Wij wensen Edwin, kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies! (ome) Willy en (tante) Nel Schroevers Robert en Isabel Kenji Danisha Yvonne en Rene Myron Ons bereikte het droevige bericht dat onverwachts is overleden mijn geliefde broer en onze altijd belangstellende oom echtgenoot van A.J. Hannewijk - Nijsse Driewegen, 25-08-1928 t Leidschendam, 1-10-2019 Mevr. J.J. Hoogstrate - Hannewijk Familie Hannewijk Neven en nichten 's-Heer Arendskerke, 2-10-2019 Verdrietig zijn we door het plotselinge overlijden van onze zwager en oom echtgenoot van Adrie Nijsse 23-8-1928 -1-10-2019 f Wat zal hij gemist worden Familie Nijsse neven en nichten Met diepe droefheid geven wij u kennis dat, door de Heere, na een periode van afnemende krachten en een kortstondig ziek zijn uit ons midden is weggenomen onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma sinds 19 april 2007 weduwe van Marinus Leendert Verkamman in de gezegende leeftijd van 85 jaar. Bruinisse: Theo Verkamman Arnemuiden: Janny Marijs - Verkamman Kees Marijs Christianne Marjan Middelburg, 1 oktober 2019 Correspondentieadres: J.E. Marijs - Verkamman Banjaard 28 4341 LL Arnemuiden De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. maandag 7 oktober om 13.30 uur in de zaal van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Schoolstraat 13 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats 'Molenhof' aan de Molenweg te Bruinisse. Indien u de dienst wenst bij te wonen wordt u verzocht om 13.20 uur aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. - Geen bloemen - Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Buurtzorg, dagbesteding Allévo 'In 'tOpper' te Bruinisse en SVRZ 't Gasthuis te Middelburg voor de goede zorgen aan onze moeder en oma gegeven.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43