Een wervelend eerbetoon aan The Rolling Stones The Music of Woodstock terug in Het Concertgebouw 4 Commerciële bijlage Brown Sugar, Wild Horses en Dead Flowers. Deze beroemde nummers hebben één ding gemeen. Ze zijn van The Rolling Stones en verschenen in 1971 op het legendarische album Sticky Fingers. Het was het eerste album ooit dat de Britse rock band in eigen beheer uitgaf. Bijna vijftig jaar later heeft de muziek nog niets aan kracht verloren. Dat bewijst het concert The Rolling Stones'Sticky Fingers dat op zondag 2 februari te zien is in Het Concertgebouw in Amsterdam. Een grote live-rockband met Nederlandse topmuzikanten speelt het album integraal - samen met andere hits van de groep - en brengt daarmee een wervelend eerbetoon aan The Rolling Stones. Sticky Fingers is niet zomaar een album. Tijdens de lancering werd direct duidelijk dat de nummers die erop staan een creatief hoogtepunt vormen uit de koker van leadzanger Mick Jagger en zijn band. De songs die op het album verschenen - denk aan Sway, Bitch, I Got The Blues en Moonlight Mile - zijn anno 2019 nog steeds springlevend. Toch was het niet alleen de muziek die opzien baarde toen Sticky Fingers uitkwam. Dat geldt ook voor het bijzondere beeld dat gebruikt is voor de cover en dat bestaat uit de ritssluiting van een spijkerbroek. Dit provocerende beeld is verzonnen en ontworpen door Andy Warhol en John Pasche. Tijdens het Sticky Fingers-concert in Amsterdam worden de songs van dit klassieke album afgewisseld met achtergrondverhalen. Natuurlijk komen ook de grootste hits van andere albums voorbij. Het concert is daarmee een onvergetelijke avond. Het mag duidelijk zijn dat niet elke muzikant de kwaliteiten heeft om het repertoire van The Rolling Stones overtuigend, geloofwaardig en met verve voor het voetlicht te brengen. Daarom is voor deze voorstelling een beroep gedaan op toppers uit de Nederlandse muziekwereld. Jan Akkerman, Bert Heerink en de Bombitas nemen, samen met de LA Liveband, het materiaal vocaal en muzikaal voor hun rekening. Daarmee is de hoogste kwaliteit gegarandeerd. Alle songs van Sticky Fingers worden samen met een reeks andere megahits van The Rolling Stones uitgevoerd op een manier die zijn weerga niet kent. Het is daarmee een onmisbaar concert voor elke Stones-Liefhebber en slechts één avond in Het Concertgebouw te zien. Met toppers uit de Nederlandse muziekwereld The Rolling Stones' Sticky Fingers Een grote live-rockband met Nederlandse topmuzikanten speelt het legendarische album 'Sticky Fingers' integraal, samen met andere Rolling Stones-hits. Bestel tickets op pzc.nl/stones Het voordeel van PZC Omdat je het verdient! l llvLi wiuai^ vr TOT €10,- KORTING VANAF Joe Cocker, Janis Joplin en Jimi Hendrix. In 2019 was het precies vijftig jaar geleden dat deze sterren schitterden op het legendarische Woodstock-festival. In het voorjaar van 2019 ging 'The Music of Woodstock' door Nederland op tournee. Het succes was enorm en daarom komt 'The Music of Woodstock' op 3 en 4 maart 2020 eenmalig terug. Gastheer is cabaretier en muziekkenner Vincent Bijlo. Een grote liveband met een strijkersensemble en een eindeloze reeks iconische hits maken het eerbetoon aan Woodstock compleet. Duik terug in de tijd en herleef de jaren zestig tijdens 'The Music of Woodstock'. Bestel tickets op pzc.nl/woodstock Bestel tickets op pzc.nl/avondje-uit Sticky Fingers Op 2 februari in Het Koninklijk Concertgebouw, Amsterdam i'iood *Prijzen zijn op basis van beschikbaarheid, incl, servicekosten en excL transactiekosten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 52